Tu są wpłaty : MALWA: 150 zł, Renatka_s: 20 z, Tianku: 20 zł , helli: 100 zł , Madie: 150 zł
Napiszę do Ofiarodawczyń z pytaniem czy zgadzają się na rozdysponowanie pieniędzy zgodnie z prośba MALWY:
przeniesienie pozostałych po szczeniakach 122 zl na Ige z banerka MALWY. Ona ma tylko 100 zl deklaracji stalych, a PDT kosztuje 300 zl.