Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. wpływy dodaję dzisiejsze memory - 100 zł Chesti - 10 zł seramarias - 20 zł b-b - 20 zł Aldrumka - 20 zł Nesiowata - 20 zł Istar19 - 10 zł anica - 20 zł Madie - 250 zł jankamałpa - 70 zł Dulska - 20 zł Bakusiowa - 100 zł stan konta - 660 zł
  2. Komu przelać pozostałości ? To zamknę skarbiec i idę skarbnikować do staruszki od Tyski :)
  3. uzupełniam wpływy memory - 100 zł Chesti - 10 zł seramarias - 20 zł b-b - 20 zł Aldrumka - 20 zł Nesiowata - 20 zł Istar19 - 10 zł anica - 20 zł stan konta - 220 zł
  4. a teraz wpłaty: memory - 100 zł Chesti - 10 zł seramarias - 20 zł b-b - 20 zł Aldrumka - 20 zł stan konta - 170 zł
  5. Tu są wpłaty : MALWA: 150 zł, Renatka_s: 20 z, Tianku: 20 zł , helli: 100 zł , Madie: 150 zł Napiszę do Ofiarodawczyń z pytaniem czy zgadzają się na rozdysponowanie pieniędzy zgodnie z prośba MALWY: przeniesienie pozostałych po szczeniakach 122 zl na Ige z banerka MALWY. Ona ma tylko 100 zl deklaracji stalych, a PDT kosztuje 300 zl.
  6. z Ursusa to jest chyba Aurra
  7. oj jaki był biedny :( a jak dajesz mu te pastylki - trochę na silę ?
  8. jeśli u Ciebie nie ma potrzeb to na podróż czy inne potrzeby drugiej pannicy
  9. Tutaj raczej nie znajdą domu. bo wszyscy szukają domów dla piesków a nie je oferują. Trzeba je ogłaszać np. na olx pisząc też czy będą duże i gdzie się teraz znajdują
  10. Chyba od tej decyzji nie uciekniesz zwłaszcza jak oba opiekunki są dobre. Więc miejsce bliżej :) Też zadeklaruję 20 zł stałej do końca roku. Mogę być skarbnikiem co Tyś(ka) zaakceptowała i wkrótce potwierdzi tylko czy już zbierać kasę ?
  11. będę zaglądać bo na te dwie pannice nic poradzić nie potrafię :(
  12. Widać, że będzie dobrze :)
×
×
  • Create New...