zastanawiam się czy można byłoby przeznaczyć cześć pieniędzy zebranych na tym wątku na małe czarnulki skoro te szczeniaczki już zaopiekowane i nie wymagają finansowania - to tez owoce Zamojszczyzny
Jesteś wielka i co za szybkość działania
(też pomyślałam o supergodze ale dopiero z godzinę temu :()
zastanawiam się czy można byłoby przeznaczyć cześć pieniędzy zebranych na poprzednie szczeniaki na te czarnulki skoro tamte już zaopiekowane