Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32064
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. to wspaniałe okoliczności tylko czy mi się uda ?
  2. zdjęcia jak zwykle urokliwe; dawno nie zaglądałam i musiałam sobie przypomnieć , która to Szyszka ( większa , ciemniejsza :)), a która malizna popłakuje jest finansowy minus niestety
  3. Zapraszam na bazarek
  4. wspaniała czwórka w mokrym pejzażu
  5. to gdzie się spotkamy jak nie w Metrze ? :)
  6. co u suni ? są z Miśkiem u Ciebie ?
  7. nie zauważyłam, że jest podane konto dla Foresta i swoja deklarację za czerwiec i lipiec przelałam w ubiegłym tygodniu jeszcze na konto Oleny - przepraszam za zamieszanie
  8. dziękujemy za zdjęcia, wiadomo, ze fajne psisko :)
  9. nic z tego nie wynikło ?
  10. trzymam za maluszka
  11. zaglądałam już wcześniej z podpisu Tyski :) dla mnie to ujmująca sunieczka, jak ludzie mogą tak wybrzydzać
  12. takie fajne psiaczki a domów brak :(
  13. oj czytam z niepokojem i ciągłym podziwem dla Ciebie Ewuś lada dzień będę miała wszystkie wpłaty z bazarku i przekażę dalej :)
  14. a czy do MALWY napisałaś na maila ? bo ona pw nie odbiera
  15. u Murki chyba 10 zł/ dzień ale nie wiem czy to nie zależy od wielkości psiaka
  16. już jestem :) piszę pw, ale mam wrażenie, ze do szaleństw flexi nie jest dobra
  17. czy deklaracje dla niego są jakoś podzielone ; przepraszam nie czepiam się ale chce zrozumieć - na wątku Murzynka jest zapisane: deklaracje stałe 215 zł, (potrzeba 200 zł)
  18. moja deklaracja na Foresta; czy Murzynek potrzebuje na transport czy jeszcze stałych deklaracji ?
×
×
  • Create New...