Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Napisz proszę jakie to koszty. Przeleję dzisiaj utarg z bazarku i jak dotrze proszę o potwierdzenie tu Bazar była dla Amora ale on znalazł dom i nie pozostawił długów.
  2. zapraszam może ktoś coś :)
  3. wreszcie zrobiłam bazarek
  4. trzymam więc kciuki za aklimatyzację; miejmy nadzieję, ze DS wykaże się cierpliwością
  5. o matko, a ja dopiero dzisiaj zajrzałam (bo mam wszystkie wpłaty z bazarku:)) - widzę, ze można przeznaczyć te pieniądze na inna biedulę
  6. a ja zajrzałam z bazarku
  7. a ja myślałam, ze jest pula na bezpłatne sterylki córka nie jest wetem, to pisałam myśląc o przypadku gdyby w DS nikt nie płacił podatków w Warszawie
  8. Akcja ma być w marcu (info z internetu), więc trzeba by być czujnym na początku żeby sie załapać. Może nowi właściciele mają Kartę Warszawiaka tylko czy to nie jest za wcześnie dla koteczki już w marcu. Ewentualnie moja córka mogłaby pomóc
  9. biedna Dżetta i Andzia też
  10. oj siła złego .... choroby i choroby, może jutro wetka coś poradzi; trzymaj się mari
  11. 19.02 stan konta 935,70 zł wpłata bakusiowa (luty) 20 zł wydatek szczepienia -55 zł 20.02 stan konta 900,70 zł
  12. odnotowuję wpłatę seramarias za marzec 20 zł :) 19.02 stan konta 935,70 zł czy czipowanie było bezpłatne ? nie wiem ile mam przelać
  13. zrobione :) prowadzi w swojej kategorii !!!!
  14. no właśnie, skacze uśmiecha się i czeka na swojego pana/panią
  15. ten maluszek wyrzucony ujmujący tylko przytulać
  16. koteczka już u mnie, milutka włącza motorek teraz w łazience, a moje potwory pod drzwiami podglądają przez wywietrznik
  17. zabieram zaraz po przyjeździe do Warszawy z Saskiej Kępy, ok. 18-tej chyba ma przyjechać nowy opiekun po nią do mnie :)
  18. takie damessy to chyba rzadkość :)
×
×
  • Create New...