Jump to content
Dogomania

Aldrumka

Members
  • Posts

    32066
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Aldrumka

  1. Rozi stan finansów podaję systematycznie jest powyżej. Moli@ napisała " Zabieg dziąsła 250zł, Badanie wycinka 150/180zł ,"  po zabiegu i badaniu wycinka będziemy na minusie, bo jeśłi psinka nie pojedzie pieniądze Pani trzeba będzie zwrócić :(
  2. Wydaje się, że podjęła decyzję na TAK ale nie wiem czy nowe wiadomości czegoś nie zmienią. Ona tylko prosiła mnie adresy do wysłania tych pieniędzy ale zaproponowałam, żeby się wstrzymała do przeczytania nowości. Z tym logowanie na dogo to już nie wiem czy zawsze jest prawdziwe wskazanie, skoro mojej poprzedniej informacji o tym kiedy była zaprzeczyła. Nie wiem np. jak mnie widać w domu często się nie wylogowuję,
  3. Tysia odebrała pieniądze przesłane przez Panią z Anglii, na wątek wejdzie chyba jutro.; napisałam jej o planowanym zabiegu
  4. 16.10 stan konta 224,92 zł korekta przed i 16.10 były jeszcze wpłaty bakusiowa 30 zł b-b 20 zł 16.10 stan konta 274,92 zł
  5. To jest dwusetna strona tego wątku :)
  6. może z decyzją poczekać aż Pani wyjdzie ze szpitala i sama się upomni, bo jeśli wysłała pieniądze (okaże się czy wysłała) to może to zbieg niekorzystnych okoliczności
  7. Tysiu, nie chciałam Cię denerwować i nie tłumacz się, bo robisz bardzo bardzo dużo a czasem tak się składa, że w ważnej z jakiegoś punktu widzenia chwili nie można odebrać. Jeśli można Ci jakoś pomóc z książkami ze stolicy to pisz pw lub zadzwoń; przesyłka nawet priorytetowa będzie tańsza niż przyjazd
  8. No i gdzie ta Tysia ? Była na dogo po tym jak powstały pytania i nie zajrzała do Roxi :( 12.10 stan konta 324,92 zł Paszport zapłacony (wydatek) - 100 zł 16.10 stan konta 224,92 zł
  9. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a potem czekamy na sygnał do spotkania
  10. no i co Tysia odezwała się ?
  11. tak, konto podała Istar ( jest zresztą na stronie) bo buty były od niej edit; przelew 19.09
  12. pod koniec września przelałam drobny utarg z tego bazarku proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym
  13. Nie dzwonił, bo czekamy na ostateczny termin. Dla mnie obietnica dana tu nie jest gorsza od tej w rozmowie. Jeżeli Themagdo będziesz spokojniejsza poznając nas już teraz - spotkajmy się w przyszłym tygodniu np. w środę i ustalmy coś na przyszłość. Oczywiście piszę o przypadku jeśli nie pójdziesz na cito do szpitala. Ale ponieważ mamy przy okazji poznać pieski to inicjatywa musi wyjść czy być poparta przez Gospodynię.Ja jestem za jednym kluczem poza tym w kieszeni Magdy. Mogę pomóc w dorobieniu ale dopiero od poniedziałku. Myślę, ze nie ma życzliwego zaufanego sąsiada bo nie byłoby problemu z nakarmieniem psiaków.
  14. zrobione 11.10 stan konta 432,92 zł wydatek: badania 108 zł 12.10 stan konta 324,92 zł
  15. Nie martw się już pieskami na pewno będą miały opiekę w dowolnym terminie. Spróbuj może takiej wersji jaka zaproponowała Anula, lekarz pierwszego kontaktu powinien Cię już teraz skierować na cito. Dwa krótsze pobyty to także dla suniek lepiej :) Jeśli teraz przydałaby się jakaś pomoc niekoniecznie do piesków pisz na pw, zaraz podam tam nr telefonu.
  16. czyli jeszcze nie wiadomo kiedy bedzęe miejsce w szpitalu
×
×
  • Create New...