-
Posts
32066 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aldrumka
-
Wydaje się, że podjęła decyzję na TAK ale nie wiem czy nowe wiadomości czegoś nie zmienią. Ona tylko prosiła mnie adresy do wysłania tych pieniędzy ale zaproponowałam, żeby się wstrzymała do przeczytania nowości. Z tym logowanie na dogo to już nie wiem czy zawsze jest prawdziwe wskazanie, skoro mojej poprzedniej informacji o tym kiedy była zaprzeczyła. Nie wiem np. jak mnie widać w domu często się nie wylogowuję,
-
DT mestudio -wątek zbiorczy tymczasów (Banda)
Aldrumka replied to mestudio's topic in Psy do adopcji
To jest dwusetna strona tego wątku :) -
Tysiu, nie chciałam Cię denerwować i nie tłumacz się, bo robisz bardzo bardzo dużo a czasem tak się składa, że w ważnej z jakiegoś punktu widzenia chwili nie można odebrać. Jeśli można Ci jakoś pomóc z książkami ze stolicy to pisz pw lub zadzwoń; przesyłka nawet priorytetowa będzie tańsza niż przyjazd
-
Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, a potem czekamy na sygnał do spotkania
-
no i co Tysia odezwała się ?
-
Animaliowe staruszki z Buku – czy jeszcze maja szansę.
Aldrumka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a Feluś ile ma lat ? -
Nie dzwonił, bo czekamy na ostateczny termin. Dla mnie obietnica dana tu nie jest gorsza od tej w rozmowie. Jeżeli Themagdo będziesz spokojniejsza poznając nas już teraz - spotkajmy się w przyszłym tygodniu np. w środę i ustalmy coś na przyszłość. Oczywiście piszę o przypadku jeśli nie pójdziesz na cito do szpitala. Ale ponieważ mamy przy okazji poznać pieski to inicjatywa musi wyjść czy być poparta przez Gospodynię.Ja jestem za jednym kluczem poza tym w kieszeni Magdy. Mogę pomóc w dorobieniu ale dopiero od poniedziałku. Myślę, ze nie ma życzliwego zaufanego sąsiada bo nie byłoby problemu z nakarmieniem psiaków.
-
Nie martw się już pieskami na pewno będą miały opiekę w dowolnym terminie. Spróbuj może takiej wersji jaka zaproponowała Anula, lekarz pierwszego kontaktu powinien Cię już teraz skierować na cito. Dwa krótsze pobyty to także dla suniek lepiej :) Jeśli teraz przydałaby się jakaś pomoc niekoniecznie do piesków pisz na pw, zaraz podam tam nr telefonu.
-
czyli jeszcze nie wiadomo kiedy bedzęe miejsce w szpitalu