Borysku [*] odpoczywaj
Serdecznie Wam współczuję i życzę zdrowia opiekunom i podopiecznym
rozi wkleiła już post Wandy, który tu się nie zapisał dodam link do wątku Aszki i Rudego
to co napisałam poprzednio to nie prawda (ten wydatek rozbiłaś na 2, wszystko jest uwzględnione) tez zaczęłam wszystko sprawdzać a pomyłka jest po prostu w odejmowaniu
3287 - 2740,68 = 546,32 :)
9.08 stan konta 636,32 zł
kolejne wpłaty:
b-b 20 zł
Dulska 20 zł
14.08 stan konta 676,32 zł
zamiast opłaty hotelikowej kupię karmę, ale chwilowo brakuje tej pożądanej
Napisz proszę kiedy Aksio musi opuścić DT, kiedy będzie pierwsza operacja, jak reaguje na koty i czy wymaga specjalnej opieki np. czy kontroluje wydalanie ?
może gdzieś wcisnęłam 6 zamiast zera :) - sprawdzę to za klika dni, teraz mam awarię sprzętu w domu a tam wszystkie zapiski (szkoda czasu na odtwarzanie wszystkiego z konta bankowego