-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
No ja myśle, że jak już to idźmy na całość: GapcioWunia też ładnie:) -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Mi się bardzo podoba imię Lu_Tolek:) Wujaszek Cajus znaczy stracił szczęśliwie cnotę z internetowymi przelewami:) -
mi na pewno coś we łbie oddzielało A Ty ciocia przecież masz swoje ukochane pigułeczki na spanko, no, ale po nich to ja odpadam na dwie doby:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Wylazłam na psie siusianko, a tam fuuuuj, dajcie spokój do d... z takim majem. -
Ja mam takie krótko działające i szybko, stilnox, czy to wcinasz RenW? Poproś może o Imovane, działa dłużej, ale pozostawia lekka tępotę umysłową na cały następny dzień i go średnio lubię, no chyba że jakis pies mi odchodził to mogłam sie otępiać, najlepiej na rok :/
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Ale żywioł! A z kotami to już genialne. Skarżypyta Portosik:) Owieczko, u Ciebie jest psi raj:) -
[quote name='ketunia']Serdecznie zapraszam na bazarek, z któego dochód będzie przeznaczony m.innymi na Luckiego. http://www.dogomania.pl/threads/185610-Nowe-fanty.-Ponad-160-sztuk.-Cacharel-Armani-Guerlain-Dior-Clarins..-Do-15-czerwca Zaraz sobie wezmę banerek:) Ketuniu, jesteś prawdziwym psim aniołem:) Ewa Marta, jak dobrze, że zajrzałaś. Ja też kłaniam się w pas za pomoc. Już samo szukanie to ogromna pomoc, bo Lucky nie jest tak potwornie samotny w tej swojej krętej drodze do szczęścia.
-
Mokro:( Mój TZ wysłał wieczorem z grodu Kraka rozpaczliwą wiadomość: "leje, zimno, idę spać" - była 23, to chyba musi być biedny, a ja daleko i jak pocieszyć biedactwo? :evil_lol:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Też witam:) Obudziło mnie coś, spytałam: ktoś ty? Odpowiedziało: "radocha" :) -
[quote name='Wunia']Ciocia ... taka godzina wczesne a Ty na dogo???? jak to się nie da streścić 200 stron? - pewnie, że się da zobaczysz ... No wiesz, trzeba na posterunku stać od samego rana i dbać o psie interesy:evil_lol: No tak, Twoje słynne streszczenia:) A poważnie - fundacja milczy i dajmy już spokój, po co wywoływać ich wciąż do tablicy? Przecież nigdzie nie powiedzieli, że będą psa zabierać siłą (w ogóle mało powiedzieli;)). Zostało wystawione allegro cegiełkowe i zebrała się kwota od ludzi na leczenie, takie allegro może teraz wystawić inna fundacja (jakby coś, tfu, tfu). Ania napisała, że musi jechać do roboty, na wątku psem się nikt (prawie) nie interesował od dawna - to co miała go z powrotem do Rawy pod most zawieźć? Zwróciła się do nich, zaproponowali, co mieli, a skoro absurdem jest dawanie psa z domu do kojca to wiadomo. BTW: Fundacja Janusza Orzechowskiego, który wsparł nas w kwestii transportu i na którego stronie jest Lucky do dziś z prośbą o dom, też ma pisać zrzeczenie się psa? No, bądźmy poważni... edit: Jeśli chodzi o to, kto, jaka fundacja czy organizacja odpowiada za Lakusia, to mogę poprosić tu i ówdzie, ale nie wiem, po co.
-
Lu_Gosiak szpera, żeby znaleźć miejsce. Szperam ja... i jeszcze ktoś:) MUSI się coś znaleźć, bo Ania zostawiona sama sobie nie wyjedzie do pracy za granicę. Deklaracje dla Lakusia pewnie trzeba będzie pozbierać od nowa, poza dogo również, bo Lakuś ma grono kibiców-"czytaczy" :evil_lol: Emi - nie da się streścić ponad 200 stron. To, co napisałam teraz wyżej w poście to chyba najbardziej aktualne streszczenie:)
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Ja pierniczę:) Kto w tym maczał paluchy? Ty Gosiaczq? ;) -
Dziękuję, że odpowiedziałaś:) Fundacja milczy na wątku. Kiedy Ania napisała, że nie ma możliwości dalej trzymac Lakusia, padła propozycja kojca. Tyle wiadomo. Dziś po południu był telefon, kiedy przyjechać. Myślę, że wszyscy jesteśmy dorośli i nie bedzie żadnej histerii. Jest wolne miejsce. Może się tam wpisać Ania, ja albo Ty. Tego na wątku nikt nie wie, ale Ania dostała psa bez żadnej umowy, nie dostarczono mi na przewóz niczego. Ania pytała mnie, kiedy dojechałam czyj jest Lucky, odpowiedziałam, że niczyj. Do kojca - nie sądzę. No to mam nadzieję, że rozjaśniłam. Deklaracje to prywatna sprawa każdego. Można je wznowić albo nie. Nie chcemy, żeby Lucky trafił do kojca, a tymczas sie kończy. Każdy musi we własnym sumieniu rozstrzygnąć, co zrobi. To fajny pies i wiem, że Ania naprawdę bardzo go kocha i traktuje jak swojego, nie dość, że wyjeżdża to jeszcze mętna perspektywa. Jak ktoś nie może zajmowac się psem, to raczej nie oddaje go gdzie popadnie.
-
Ja sobie walnęłam tunezyjską naleweczkę:) Ale mogę polecić mołdawski koniaczek marokańskie winko tunezyjskie winko A prezencik na urodziny to ja chcę:) Lakuś w domku i mi wystarczy za wszystko. Od dziś to za 11, wrrr Nie no serio spadam, nie podkuszaj mnie do picia po nocy, bo nam psa zabiorą, jako zadeklarowanym pijaczkom :diabloti:
-
Ale on pięknie zapinkala:) (na różówych ślicznych stópkach :P) Będzie dobrze. Musi, kurczę, być dobrze, musi, musi
-
A u mnie w barku full. Co chcesz? A to nie będzie wątek z kaWunią tu będzie się drinki podawać:) Idu, bo łeb mi naprawdę eksploduje, za dużo emocji, a łeb już stary, za 12 dni skończe 44 lata, chlip:(
-
Tak mi tu dziś radzono, więc się grzecznie zastosuję:drinking: ... i też padnę, bo to był niespodziewany, acz fantastyczny zwrot akcji i wreszcie ten watek żyje, a nawet już wchodzić mi się tu nie chciało No i dzięki Wam jeszcze trochę się pokręcę na dogo:loveu:
-
A ja się oddalam walnąć kielicha;)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
i też waży 15 kg, a reszta gratis:evil_lol: -
Boskie ma te uchole i stópki:diabloti:
-
[quote name='Lu_Gosiak']spoko... umówcie mnie na kastracje razem z Luckim:p:p[/QUOTE] A co byś sobie wykastrowała?
-
Na dziś wystarczy tej roboty Robota głupich lubi;) Mi zaraz łepetyna pęknie, a muszę dotrwać do DS Lakusia. Oj, Lakuś.... żebyś łobuzie wiedział, ile zamieszania robisz:)