Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Przypominam:) Kolejne miejsce, gdzie zbiera się fajna ekipa
  2. Coś czuję, że na tym wątku tez będzie kaWunia;)
  3. Czuczek ma ok. 7 lat.... ciekawe czy psom można zrobić test na pokrewieństwo? Czuczek - rodzina się odezwała:)
  4. No, ciotka polubek fajnie wymyśliła Ciotka Wunia - czemu mojej deklaracji stałej nie ma w 1 poście? o jednorazowej nie wspomnę.... znowu muszę przeciez przykładem poświecić;)
  5. W 1 poście trzeba wrzucić filmik Ani Tak się sprężyła dla królewiątka... no i jakieś fotki panicza
  6. Nie ma za co dziękować, myślę, że gdyby był wyznaczony opiekun psa, jego sytuacja byłaby dzisiaj zupełnie inna a Pani Ania spałaby spokojnie.Bardzo bym się zdziwiła, gdyby Fundacja w takiej sytuacji się wypowiadała, skoro nie jest prawnym opiekunem psa. dziekuje za oswiecenie fundacja juz tu do niczego nie jest potrzebna dziekujemy fundacji za wyleczenie luckiego a dalej sobie poradzimy
  7. Wuniaczku zaraz pomyślimy BTW pisz do moda o czyszczenie wątku z wpisów zadymiar (w razie czego) nie pozwolę zrobić z tego wątku gnoju jak u Tani
  8. Dzięki za dobre rady Mam zaprosić czarną andę na wątek?
  9. Ależ ja znam Sarunię:) Tylko teraz jeśli o mnie chodzi, muszę sie skupić na tym, co muszę;)
  10. Daleka jestem od jakichkolwiek wycieczek osobistych itp i chciałabym, aby mój post został tak potraktowany. Uważam, że skoro fundacja nie ma innych propozycji, a kiedyś nie oferowała DT to zostańmy przy tym, co było. Będziemy wdzięczni za pomoc w wyleczeniu psa, ale wolelibyśmy, aby pozostawiono psa dogomaniakom. Wątek został założony tu, fundacja pomogła, dziekujemy. Fundacja na pewno ma wiele innych psów, którym mogłaby pomóc i nie ma sensu upierać się akurat przy tym. Wystarczy tylko powiedzieć róbcie co chcecie, i kłopot z głowy. my nie będziemy więcej tego tematu poruszać, a fundacja i zaprzyjaźnione osoby nie beda pisac na tym wątku. To chyba rozsądne rozwiązanie.
  11. ale ale wymyslilam: zrobie gumtree "trzech budrysow" tylko niech sie wyjasni z tym trzecim
  12. A ja zacytuję siebie... Miałam chyba czuja
  13. [quote name='anhata']jakby chłopak, który miał problem ze zwiezrakami, to nie zostałby moim mężem :) dslatego najpierw sprawdzam :)[/QUOTE] Ale mój TZ nie jest taki fatalny... Psa drugiego nie chce, ale na bezdomniaki z dogo to myślisz, że skąd ja mam? :D On wyznaje zasadę, że kocha pieski ale u kogoś
  14. Glucio odszedł rok po Kłopocie. jeden w 2008, drgi w 2009 Bałam się kastrować Kelbiego (mojego roczniaka) w czerwcu, bo juz mam traumę. A teraz nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że mój trzeci pies czyli Lucky w czerwcu zniknie:(
  15. [quote name='Lu_Gosiak']i co z tym psem sie stało???[/QUOTE] Umarł. Był u mnie 10 lat. Jego śmierć zwaliła mnie z nóg na 3 miesiące
  16. Mam nadzieję, że nie będzie tu żenujących scen jak u Filipka
  17. Jacuś to wielki Jacenty jest:) I podobny do Tolka A mój TZ też się kiedys zgodził na drugiego psa, przybłędę i co na początku było to zapamiętał sobie;) A mi sie powolutku udało z ulicznego zabijaki zrobić najkochańszego psa na świecie, ale tego mój TZ nie pamięta, łobuz jeden...
  18. Tych mężów trzeba zreformować Gdyby mój nie był taki uparty, Lucky grzałby doopsko pod moim łóżkiem
  19. duża paczkę chusteczek:evil_lol:
  20. Baby, ale Wy jesteście:) Ręce mi sie trzęsą i monitora nie widzę, jakiś zamglony...
  21. Żadnego odpuszczania - Lucky nie zasługuje na porzucenie już mi odrobinę lepiej...
  22. Wiesz co, ciotka? Ja zamówiłam mu 80 ogłoszeń i niedługo będą, nie wiem, czy powielać, czy odczekac z tydzień?
  23. [quote name='Wunia']Zamierzam pisać do moda o przejęcie wątku Lakusia Pytam co Wy na to? My som bardzo bardzo ZA :) Wuniu - poszło 500 PLN Proszę potraktuj to jak depozyt Lakusia, bo jesli znajdzie się DT, mogę zejść na zawał ze szczęścia i guzik będzie;)
  24. W mojej opinii fundacja pokpiła sprawę adopcji do DS i najlepiej by było, gdyby się nie upierała przy uszczęśliwianiu dalej Lakusia. Adres kontaktowy oczywiście na Anię.
×
×
  • Create New...