Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Wunia']Gapcio ma pieniążki na ogłoszenia, więc poprosimy o rachunek za gumtree ;) i dziękuję ;)[/QUOTE] To dzisiaj zrobię. Wreszcie lepiej śpię, lepiej funkcjonuję... Wuniu, czy na pewno juz w ogłoszeniu chcesz "straszyć" wizytą? Ja bym odpuściła, jak ktoś zadzwoni to wtedy...
  2. Wrzuciłam info na wątek o podtarnowskiej rodzince, tam ludzie wciąż zaglądają Biorę baner, może kogoś przyciągnie. Biafro, to jest cholernie niesprawiedliwe:(
  3. [quote name='Wunia']Szczęściarz szczęściem się osławił, samotność i chorobę już z tyłu zostawił, daj więc grosik dla Luckyego potrzebuje wsparcia Twego ... Fajnie, tylko bym tu zmieniła: Szczęściarz szczęściem się wsławił
  4. U Biafry? Tej, co tyle pomogła ludziom w potrzebie? Nie sposób się z tym pogodzić... idę na wątek
  5. Pisałaś, że do środy... Zajrzałam z obawą, no i niestety. Ta walka i huśtawka chyba najbardziej Ci się daje we znaki.
  6. I tytuł wątku. Drugie zdanie - potrzeba ogłoszeń, a nie z tym DS, bo to wiadomo. Ja kupuję na bazarkach, ale ponieważ robię stale wyróżnione gumtree - po 20 zyla tygodniowo i do tego allegro robione przez Lu - kolejne 20 co 13 dni - to widzę dno szkatuły - a gdzie inne psy, które usiłuję zasilać?
  7. Dobrze, że ona miała więcej szczęścia w nieszczęściu. Pewnie w miocie było ich więcej - potopione? - czy żyją na łańcuchach? gdyby psy umiały mówić...
  8. Tylko co tam napisać? Aha, że jesteśmy w trakcie żebrania:)
  9. Coś ;) Byle cienko piszczał i coś zadeklarował, może być jednorazowo:) Trudno, ważne że w ogóle jesteś ;) O właśnie, dziękuję za zilustrowanie:) Bardzo. Tu było już wszystko: rozpacz, nadzieja, radość, szczęście, spokój i niepokój, kłótnie i wzajemne uwielbienie - jak w porządnym filmie:) Najgorsza była ta głucha cisza, kiedy Lakuś stracił tymczas. No, ale przyszły w porę dobre duszki :)
  10. Tu dyszka, tam dyszka i jakoś się uzbiera. Musi. W czerwcu zmajstruję bazarek, później na żebry pójdę i jak trzeba będzie, wyrwę diabłu spod ogona;)
  11. [quote name='Wunia']oj tak ... oj tak ... ogłoszenia ma już starawe ... 19 i 20 kwiecień, więc pora najwyższa zredagować go na misia i wysłać do domu[/QUOTE] Ja go mogę na gumtree wrzucić (oprócz tego, co obiecałam wszystkim trzem muszkieterom zbiorowo) i pilnować, ale na wyróżnianie kolejnego psa nie wyrobię w obecnej sytuacji, sorki.
  12. [quote name='Wunia']czy ja też mogę być zwolniona?[/QUOTE] Też. Ale jak wszystkich zwolnię to zostanę sama na placu boju;) [quote name='Lu_Gosiak']wiem cholera mi tez się nie podoba, już mial tam pare maści, przemywała mu Wiosna...ale oprocz oka dalej ma napieta lewą częśc pyska, wiec ma od wczoraj antybiotyk i powinno puścic...[/QUOTE] Oby puściło. W zęby ktoś zaglądał? Tak mi teraz do głowy przyszło....
  13. Wuniu, ale Ty nie masz tego czegoś, co ten słodziak ma w pozycji pionowej, nie da rady:)
  14. Oby.... i to musi być ktoś taki szurnięty jak my dwie razem:)
  15. No niestety dysponuję tylko kanciapą po jeżu:)
  16. Już zajrzałam sprawdzić, co za towarzyszka Lakusia jest, a tam biedna psica i taka kochana. Lakuś będzie zachwycony. Jeden "szampan" Picolo sponiewierał nas okrutnie i teraz boję się iść do tojleta:) O nie - do listopada i to końca jeszcze trzy pluszaki wyeksporujemu na DS:)
  17. [quote name='Wunia']optymizm po 23:00 - to tylko u Lu :D:D:D:D O tak! I od samego rana tak samo:) [quote name='fiorsteinbock']Lucky do Kikou? Tam jest nasza Saszka! Chlopie, teraz raj przed Toba! Kikou kocha wszystkie psiaki i zaopiekuje sie Toba! Qrcze, ciesze sie ogromnie! Nie moge niestety dorzucic grosza :( Ale odwiedzaj śliczniątko:) A skoro raj to dobrze - stopa życiowa mu się nie może przecież obniżyć :diabloti:
  18. [quote name='Lu_Gosiak']Beata a to widzialas??:D::D [url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/IMG_2535.jpg[/url][/QUOTE] A mi się to oczko nie podoba. Biedne ciągle jest. Czy mogę prosić o zabawny, krótki tekścik o Toleczku? Lu_Gosiak zwolniona, bo nie umie ;)
  19. Nie padłam. Ale zaraz padnę. Jeszcze wlazłam na wieczorny obchód. Aniu, dzięki:) Jako darczyńca i sponsor Lakusia będziesz musiała nad nim czuwać z oddali. A jak wrócisz, a on się nie wyadoptuje, to Ci go osobiście przywiozę;)
  20. Biedne zwierzaki, one mają najgorzej. GapcioWuniu, trzeba Ci jakiś tekst wymyślić i do domu wysłać jako misia pluszowego
  21. Trzeba Szarotkę poprosić o wyciskanie:evil_lol: Jak Wuniu się czujesz - kaca nie masz po tym pijaństwie urodzinowym Kelbiego? :diabloti: Dzisiaj przeżyłyśmy chwile przedzawałowe - ok. 14 Ania miała zapytanie o Lakusia. Nawet bałyśmy się pisać zanim się nie wyjaśni. No i kicha, Lakuś się podobał, ale domek niestety - tylko na dworze, buda, no nie....
  22. [quote name='Wunia']Marlenka za blisko browaru mieszka :diabloti:[/QUOTE] I sama się do tego przyznała :D
  23. Ufff, ale jazda:) Wunia, bez Ciebie bym nie zrobiła nic. Jesteś prawdziwą przyjaciółką i nie tylko na dogo, ale w życiu prywatnym też:) Powiedziałaś: "nie rycz już, proszę" i zaczęłaś działać. No i specjalne podziękowania dla baldek2 już Ona wie za co:)
  24. [quote name='Szarotka']No i oczywiscie wtedy nikt sie psami zajmowac nie bedzie, bo kazdy bedzie siebie ratowal............[/QUOTE] Proszę, nie pisz takich rzeczy:( To jakis koszmar
  25. Skopiowałam na właściwy wątek To jakieś cholerne zagłębie wyrzucania psów czy jak? Toleczku, śpij słodko.
×
×
  • Create New...