-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']z Warszawy jest Layla...zapytam czy to daleko od Niej[/QUOTE] Tam jest najbliżej z Tomaszowa Maz. - to między ta przeklętą Rawą Maz. a Tomaszowem, bliżej Tomaszowa Znalazłam na mapie, jakieś 100 km od W-wy Anna33 - działa w boguszycach - jak z Lakusiem była akcja w lutym w Rawie to pisała, że blisko, że mogą jakoś pomóc. Z Tomaszowa jest Ocelot. NusiaiJa -
Biedny Gapciu, Twoja Pańcia ledwie żywa, to chociaż ja przytule na dobranoc
-
jej rodzeństwo ginęło na jej oczach - Marusia już w DS, bądź dzielna!
mmd replied to mru's topic in Już w nowym domu
Ale gapa jestem. Zapomniałam, że sbd nie ma neta wieczorem... Domek jest rozsądny i świetny. Sbd wszystko wie, rozmawiałyśmy i .... Nie odbiorę sbd radości pisania co i jak, ale jutro będzie ciekawie.... bardzo ciekawie;) -
Miło by było:) Wujaszek tu w awangardzie na wątku był na pierwszej stronce;) Wizyta zrobiona. Nie jest dużym. On jest średni, duże są Tolek Lu_Gosiak I Gapciuś Wuni. Lakuś pod każdym z nich by przeszedł. Jako fanka niedużych psów protestuje;) Dlatego starałam się opisać jak najjaśniej sytuację:) Dzięki. Pamiętam, jak mnie pilotowałaś, jak jechałam z Wuniowym TZ-tem do Rawy. Nie wiedziałam wtedy, że tak będzie.
-
Tam jeszcze nie uderzaliśmy...
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Nieźle to mi wygląda... -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evelka']To opowieść o kotach też mnie całkiem rozwaliła:D Portos jest genialny:loveu: A u Owieczki faktycznie wszystkie psiaki mają idealne warunki!:)[/QUOTE] Wiem, wiem - przez Portosika sprawę obejrzałam, poczytałam i JAKBY stoję w kolejce:) -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Też bym chciała już widzieć Sarę w DS. Tyle czasu, jeszcze te długi po drodze... -
[quote name='RenW']Czekaj.. bo to nowe...Zolpic..oo..ścina z nóg skutecznie, tak jak pisze, trzeba zażyć 0,5 godz. prze snem.. potem jest ciężko, ledwie się umyłam i do łóżeczka dowlokłam:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Zolpic to to samo co stilnox - sama to jadam;) Nie wcinaj codziennie i staraj sie po pół tabl. Szybko uzależnia - znaczy robisz się oporna na niego. Później trzeba coraz więcej, no a to już kaplica.
-
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Wiadomo, że Lu_Gosiak offline, to może te kciuki teraz trzeba trzymać. -
Już Ania pytała przez tel. o Ciebie... Witaj
-
Teresko, dzięki:)
-
[quote name='wapiszon']Czy mogę umieścić Lakusia na moim profilu na NK? Który tekst mogę wstawić, na kogo podać namiary i jak ściągnąć fotki z Dogo i umieścić na NK? Tu jest gumtree, którego pilnuję na bieżąco http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-piesek-szuka-domu-Pilne-W0QQAdIdZ204097218 namiary na WiosnaA, są w tym ogłoszeniu. Nie działam na NK, nie umiem powiedzieć jak wstawić tam, ale na pewno nikt go do tej pory nie wstawiał i to fajny pomysł. [quote name='oska1983']A macie już jakiś dt na oku? Prowadzimy rozmowy w różnych, na razie na pewno niczego nie ma, ale Lu_Gosiak miała popytać. Szukałam też poza dogo, znalazłam na razie jeden - 28PLN za dobę nieźle sobie liczą... [quote name='kamilawa']Czy chłopak ma gdzieś ogłoszenia? Jeśli tak to gdzie? Ma allegro od Lu-Gosiak http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1038017466 gumtree alegratke ode mnie jakieś drobne tez robiłam, ale pod koniec kwietnia Ciocia Polubek zrobiła i sa na str. 214 chyba. Czekam też na BoUnTy, u której zamówiłam ogłoszenia na bazarku Wcześniej były 1 maja zrobione z bazarku zuzki, tez zamiawiałam ja. To chyba wszystko (z tych aktualnych), jeszcze cos szajbus pisała o odnawianiu starszych, ale nie wiem, co dalej...
-
No i zrobiła:)
-
Aniu opisz Lakusia, plizzzz
-
Bo założycielka wątku nie raczyła się pojawić i zaktualizować 1 post. Wygrzebałam jej telefon bo gdzieś tam na początku był, a ona powiedziała, że postara się zajrzeć. Wunia w końcu przejęła wątek i jak widać - Lucky nadal jest szczęściarzem:)
-
Eee tam 200:) Ostatnie 10-15 stron to chyba najbardziej aktualne sprawy. Wunia, chyba masz przerąbane z tym streszczeniem:)
-
Też się uzależniłaś od widoku łapek? :D
-
[quote name='argusiowa']i ja jestem na wezwanie:) rozumiem że potrzebny Tymczas na wczoraj? i Stały na przed przed przed...wczoraj hm...chwilowo mogę zaoferować allegro tylko takie jak naszych psiaków z Łowicza jeśli reflektujecie to zdjęcia plus opis psa plus dane kontaktowe osób zajmujących się psiakiem na maila [email protected] Nie, nie na wczoraj. mamy troszkę czasu Allegro mamy DS to byłby cud i nawet nie smiem o tym marzyć
-
Wystarczy być, bo to jest ogromne wsparcie. Ten wątek był martwy, Ania, która wzięła Lakusia na DT mówiła, że to dla niej bardzo przykre:(
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']:lol::lol: pewnie tak...wiec musicie częściej wpadać z Tolkiem...oczywiście przypadkowo:cool3::cool3: a tak na poważnie, poki co nie da rady przekonac Bogusia na drugiego psa...chociaz wczoraj coś zaczął pobakiwac, ze może jakby to była suka..no to mowie, to Tolek jest prawie jak suka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:jajek nie ma:diabloti:[/QUOTE] No właśnie, przecież chłop bez jaj to baba;) Mój niestety ani o suce, ani o psie, ale zadzwonił z Krakowa zapytać, jak sprawy, streściłam domowe, a on pyta o resztę. Może jak popłaczę z miesiąc to cos drgnie O Kłopota płakałam tydzień, żeby został:) Wiecie co? To może zacznijmy płakać? Na pełny etat... -
A dlaczego mnie chcesz tak brzydko potraktować? Ja grzeczniutka jestem i Cię kofffam:) I mam prawie nową całą strone na nasz referacik. Siedzę, piszę i łypię na dogo ;) Do wszystkich, którzy przyszli do Lakusia: brak słów, to po prostu zatyka - Lucky ma znowu zainteresowanych dogomaniaków. Może znów ktoś będzie tu zaglądał, może ten wątek ożyje dzięki Wuni i Wam. Dziękuję w imieniu tego kochanego psiaka:)
-
Wiedziałam, że jak się zabierzesz za Lakusia to nawet marsjanie zaraz zajrzą :D