-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Robią, robią... Wunia nie jest połamana, ale zwichnęła paluszek. Nastawiła se sama:) O gipsie nie ma mowy, bo się broniła. No, najgorsze te nerwy i w ogóle cała sytuacja... Biedna Wunia, szczęście w tym wszystkim, że kolana, śródstopie całe.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Jak to się stało, że tu pisałam i nie ma? Już dawno poprawiłam fotki i napisałam, ale nie wiem co zrobiłam z postem, biedna moja głowa... -
Oj, nie wie Relacja z placu boju: Gipsu nie ma, złamań nie ma. Było zwichnięcie, ale Wunia sama sobie nastawiła bardzo profesjonalnie:) Zapakuje się w bandaż elastyczny. Szyny też nie założyli, bo wiadomo, że i tak nie usiedzi i szynę zgubi. Można się poużalać, pogłaskać i przytulić, ale nie za dużo, bo sobie pomyśli, że jest gorzej niż jest :diabloti:
-
Uszko klapnęło? Łeee jeszcze stópki zrobią się czarne... A niech tam, może mieć pospolite stópki, ale niech już się wykaraska biedaczek.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ja też nie wiem ;) I lepiej, żebym o tym nie myślała za dużo :D -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Oczywiście zapłacone, oni biorą z góry. Tylko czemu tak strasznie dużo? Niedawno było chyba 15, a w zimie jeszcze mniej... Teraz już 20. -
Trzym się bidoku a już tak dobrze było...
-
Domyślam się... kiedy będziesz u swojego doktora? Bo popołudnie to długi okres....
-
[quote name='Ellig'][B]urwisek[/B], do wydatkow nalezy doliczyc koszt ogloszen na Allegro za maj 96 zl.... Poprosilam tez o przeniesienie watku na ogolnopolski....[/QUOTE] Przykro mi, ale mam już 4 komplety wyróżnionego gumtree, to 80 tygodniowo za wszystkich moich podopiecznych, mam jeszcze deklaracje, musiałam zasilić porządnie jednego psa i osiągnęłam punkt krytyczny:( Dziś kończy się wyróżnienie, kosztuje za tydzień 20 złotych, zapłaciłam też za bazarek ogłoszeniowy 25, co prawda ogłoszeń jeszcze BoUnTy nie zrobiła, ale zrobi .... już nie pociągnę dalej ze swojej kasy...
-
[quote name='Wunia']poszedł przelew 40,oo czyli wyróżnienie na 2 tygodnie ;) Osiągnęłaś pion. Dobrze jest:) Tu też to musze napisać: udało nam się zorganizować spółdzielnię :diabloti: Lu robi allegro, ja gumtree, Ty pilnujesz porządku i dbasz o przepływ ludzi i kapitału. Może jeszcze chłopakom zrobimy wspólne konto, co? I kasę zapomogowo-pożyczkową, fundusz alimentacyjny (to nie, no bez jaj przecież), ubezpieczenie zdrowotne i ... najlepiej to kupic razem chałupę, co juz proponowałam i pilnować wszystkich trzech na zmianę każda miesiąc.:diabloti: Witaj, Ellig, nie, nie jutro, w niedzielę, ale Lakuś pewnie już pakuje manatki. Ania napisała mi w mailu (a nie wiem, czemu nie tu:)), że go wykąpała i szyję mu wyszorowała, bo jak napisała, chłopak w gości jedzie:evil_lol::evil_lol:
-
Trzej muszkieterowie razem w Poznaniu, ale osobno ;) My tu jakąś spółdzielnię otwieramy chyba w kupie siła... i kupy nikt nie ruszy :D
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Załapało, ale te Katowice lepiej usunąć. [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Niewinnie-skazany-Tolek-czeka-na-wybawce-W0QQAdIdZ206474564[/url] -
Dobrze, że Tolka i Lakusia masz u siebie, bo niedługo tak namieszamy z tym wysyłaniem sobie nawzajem, że trzeba będzie biegłego rewidenta ściągać :evil_lol:
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ok. Jak mnie nie wywali, bo czasem wytropią te dublowane:) Jaki tekst, które zdjęcia, jakie miasto - Poznań? Trzech muszkieterów chyba najlepiej na W-wę razem, tam sporo ludzi zagląda. -
Niestety 20 i to za tydzień. Zdziercy.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Oczywiście Już Gapinder i Lucky mają, Poznań rzecz jasna:) A to co robiłaś na Katowice? Trochę mnie przytrzymało...żeby nie dublować. To gdzie mam robić? Może jakoś to potrójne sklecić. Mam tylko problem z głową, ciężko mi coś wymyślić. -
[quote name='Wunia']a ja już tak mam :D:D:D Taka moja uroda :D:D:D[/QUOTE] Ciągle robi takie niespodzianki:( większe albo mniejsze... Gumtree wyróżnione: [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Pluszowy-duzy-mis-szuka-miejsca-na-ziemi-W0QQAdIdZ206271293[/url]
-
Gumtree wyróżnione http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-delikatny-przyjacielski-piesek-W0QQAdIdZ206290907
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Cześć Duży Psie:) Czy Tolek boi się burzy? -
To skandal:evil_lol: ...albo nie. Teraz Lakuś ma taką ekipę, że jestem spokojna;)
-
[quote name='WiosnaA']Wuniu :-(.....trzymaj się!! Lakuś Wszystkich pozdrawia serdecznie. Cześć Lakuś. W tym zamieszaniu z przeprowadzką jedno mi się podoba: znowu cie psie wymiętoszę (jak się dasz) ;) nie całowałam też w uszko równiutko trzy miesiące, straszne...:) [quote name='Wunia']Trzymam się Aniu, teraz wszystkiego co mam pod ręką, bo inaczej bym upadła ... jestem upadłą kobietą :diabloti::diabloti::diabloti: Dzięki za Lakusiowe pozdrowionka :loveu: Koniecznie wpisz do profilu pod hasełkiem kim jestem ;)
-
Szpinak niedobry, bo się zbryla. dobra jest też włoszczyzna w paskach To może ja zorganizuję szybciej pierniczka bo mój TZ właśnie dziś w Toruniu:)
-
Na dworze.....:) obiektywnie musisz to potwierdzić A żeś se zmieniła konstrukcję kopytka to inna rzecz, ale Cię naprawią, i tak większość jest cała, patrz optymistycznie Biedna jesteś, fakt, ale zaraz będzie oki.