Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. A ja bym go dodatkowo porządnie wymiętosiła:)
  2. Dostałam fajnego maila:) Podpisany i konkretny. Wyjdzie z tego coś czy nie - ruch w interesie jest
  3. [quote name='tripti']już nie taki mały;) ale skacz skacz:)[/QUOTE] Skacz wielki byku:) Zawsze mnie będzie fascynować ta metamorfoza he he
  4. Odmeldowuję się po tygodniu niebytu. Miałam taki internet w leśnej głuszy, że szkoda gadać. Owieczkowy dom jeszcze chyba w całości:)
  5. Odmeldowuję się, pamiętam. Kobitki, ogłoszeniowo trzeba podziałać.
  6. [quote name='Lu_Gosiak']napiszcie tu: http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia domowy tymczas..Lucky bylby jedynym psiakiem..koszt ok 250zł -350zl [quote name='Paja']Na prozbe zjawiam sie na watku ,nie mam czasu chwilowo czytac całosci (zbieram odchody i kosze trawnik) wiec prosze mi w skrócie napisac czy psiak jest juz po operacji jak sie teraz czuje itp. Wysłałam na PW zapytanie no i można podziałać. Kto podejmie decyzje i działania? Nie mam pojęcia. Ra - Lucky nie ma nikogo - założycielka wątku trochę pobyła i co było do przewidzenia - oddaliła się jak już wszystko było jako tako. Na wątku początkowo był tłum, ale nikt chyba już o Lakusiu nie pamięta. Nie wiem, co dalej będzie. Żal Ani, żal psa... Lucky jest piękny, radosny i mądry. Bardzo się zaangażowałam na początku, bardziej, niż miałam zamiar, ale kubeł zimnej wody skutecznie mnie wyleczył z rwania się do pomocy.
  7. Wunia poprosiła mnie o ogłoszenie jej zgonu na dziś - w szkole było zimno i w doopsko twardo.
  8. Zapisuję sobie.
  9. Toluś już po przeprowadzce:) Miałam relację telefoniczną od Wuni, bo internet jednak odmówił mi posłuszeństwa w tym głębokim lesie...
  10. Rany, ile ogłoszeń! Odnowiłam wyróżnienie gumtree, ale chyba po niedzieli przeniosę na inne miasto.
  11. Witajcie wszyscy. Widzę, że bardziej "zaawansowana" jestem, bo u mnie nie matura, a obrona licencjacka syna:)
  12. Mialam zaszczyt i przyjemnosc poznac to cudenko, a mój TZ do tych ucholów się dobierał:) cale popoludnie przeżywał, że są takie grzeczne pieski gdzies na swiecie. Cudo absolutne - kto nie widzial i nie głaskał niech żałuje:))
  13. Ojej, biedak. No, nie wiem, to chyba będzie się normować, przecież jak wirus to troszkę go wymęczy...
  14. [quote name='urwisek']Dziś w nocy (2,17) dostałem smsa "po ile ten piesek?" :diabloti::mad::mad:[/QUOTE] duch w narodzie nie ginie trzeba to spisywać, chociaż ja z żalem odnotowałam brak maili, odkąd podałam Wasz w ogłoszeniach:( a takie fajne przychodziły czasem...
  15. Do zobaczenia - jak tylko wrócę to sprawdzę czy Toleczek grzeczny i domku porządnie szuka;)
  16. Jutro się widzimy. Jak da radę, wycałuję te różowe stópki. Straszna bida:(
  17. Nooo, to "mój" tydzień u taty.
  18. Cześć cioteczki odmeldowuję sie i znikam, pakować się trzeba
  19. No Toleczku - do piątku mnie nie będzie, może, jak wrócę to już dobre wieści przeczytam:)
  20. Filmiki naprawdę wspaniałe, aż miło patrzeć na ten uśmiechnięty pyszczek. Zuzka, u której kupiłam ogłoszenia, coś się grzebie, ale doczekamy się:)
  21. Cześć Lakuś:) Zdrowiej psino, jak wrócę, masz być jak nowy;)
  22. Wunia specjalizujesz się w nękaniu wujaszków? :) Mój chłop wrócił! Cos Ci przywiózł ;)
  23. [quote name='urwisek']Odzew na ogłoszenia jest spory - nie dziwne widząc ile ich [B]mmd[/B] zrobiła :) Ale takich poważnie zainteresowanych to zaledwie parę osób. [/QUOTE] Ja tylko gwoli sprostowania. Osobiście i własnoręcznie zrobiłam z 10 stronek ogł. gdzie sie dało wyróżnionych. Najwięcej macie pewnie z gumtree, bo tam ponad 3000 wejść. Ale te stronki 74 sztuki, które podałam, to zamówione na bazarku ogłoszeniowym i dopiero będą :diabloti: Wiem, że jeszcze nie ruszyła robota, bo mój mail podałam do aktywacji, żeby Waszego łącza nie obciążać. A jak ruszą to będziecie mieli przerąbane:diabloti:
×
×
  • Create New...