Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Wunia']nad tym pomyślę już jutro ... na razie jestem pomiędzy globalizacją a systemami pracy ... :placz::placz::placz: oraz oczywiście pomiędzy: Gapciem, Tolkiem i Lakusiem :loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] Ja dzisiaj MIAŁAM być przy etyce globalizacji... RenW niech śpi... jak ktoś śpi na prochach to znaczy, że ma pod górkę
  2. Dzięki, to niewdzięczna robota... ale staram sie pomagać
  3. Ciotka RenW z poczuciem humoru i ciętymi odzywkami Do roboty zagonimy jak sie wyśpi;)
  4. saldo na dzień 17.05.2010: 700,oo [FONT=Microsoft Sans Serif]Deklaracje jednorazowe [/FONT][FONT=Microsoft Sans Serif]po 17.05.2010r. mmd - 500,oo [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]--------------------------------------------------------- Razem jednorazowych: 500,oo [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]Obecne po 17.05.2010r. deklaracje stałe Wunia - 20,oo mmd - 100,oo Ellig - 10,oo - wpłynęło ---------------------------------------------------------[/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif] [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif]Razem stałych 130,oo [/FONT] [FONT=Microsoft Sans Serif] ====================================================================================== Deklaracje jednorazowe: i tak dalej to co było... [/FONT]
  5. A można stan obecny deklaracje i efekt końcowy na początek i wiekszymi a co było jakąś gruba kreską;)
  6. [quote name='Wunia']niezłe muszą być, skoro nawet Ciebie wymiotły ;)[/QUOTE] O, coś dla mnie... też bym se czasem na noc porządnie przyćpała:) [quote name='Ra_dunia'][B]mmd[/B] - wstawiaj gumtree na Poznań ;) od razu chłopaki pójdą ;) [B]Wuniu[/B] - to mów, że tak, 15 kg - a reszta gratis - taką promocję mamy :D idę spać... pewnie jutro jeszcze na chwilę zajrzę :) a jak samolot nie spadnie (tfu, tfu) to melduję się w czwartek wieczorem.[/QUOTE] Ciotki od muszkieterów - pisać teksty - krótkie i z jajem:) może być z tym 15 kg:) Ra_dunia - nic nie spadnie, ale jakby co, to koło mojej chałupy w świerki, od razu imprezkę zrobimy;)
  7. chyba nieaktualne, a nie wiem czy to dobrze, że wygląda jakby miał 350 mies ma 120
  8. [quote name='Wunia']Przerzucę Gapcia na Poznań ... serio ...[/QUOTE] tam zrobie muszkieterow
  9. Śliczniak:)
  10. [quote name='Wunia']Wątek przejęty przez Wunia w dniu 17.05.2010r. tak było: Biedactwo z Rawy Mazowieckiej-Lucky został już złapany i przewieziony do lecznicy w Łodzi. Piesek w stanie ogólnym jest strasznym, ostatkami sił próbował jeszcze przed nami uciekać, tak bardzo boi się ludzi, którzy wyrządzili mu straszną krzywdę...:placz::placz::placz: W klinice rentgen wykazał zwichnięcie kręgosłupa w odcinku piersiowym (między 11 a 12 kręgiem), nie ma na szczęście przerwania rdzenia kręgowego ale jest obrzęk rdzenia. teraz: Lucky jest zdrowy!!! Od 21 lutego dochodził do siebie u WiosnaA w darmowym DT tu bym wstawiła jakąś nową fotkę 17.05.2010 - Niestety, życie tak sie układa, że potrzebny nowy domowy DT, nadal szukamy DS oczywiście. [/FONT] Uporządkowanie info o Luckym: 1. Oszacowany wiek 4 lata 2. Waga ok. 19 kg 3. Wielkość powyżej kolana [FONT=Tahoma]NIE POZWÓLMY ODEBRAĆ LUCKY'EMU NADZIEI NA ZDROWE, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!!![/FONT] SPRAWMY, ŻEBY PSIAK ZASŁUŻYŁ NA SWE IMIĘ! [LEFT] [CENTER]ON CZEKA NA NASZĄ POMOC!!! Tak bym widziała 1 post - dużo się zmieniło nie wiem czy dobrze, ale te starocie tam nie powinny już być
  11. Hej, witajcie:) Nurka będzie Pyrka A Wyjec Pyrek :diabloti: A Uszatka?
  12. Ale wróć na łono:) napisałam do Paji, cisza na razie... pytam tu i tam...
  13. [quote name='Cajus JB']Będę trzymał. Już trzymam.[/QUOTE] Zakwasów dostaniesz:) Wystarczy za jakieś... 22 godziny;)
  14. Noooo, Lucky musi dołączyć do klubu śpiewających falsetem:) Chyba nie będzie protestów. Myślę, że na dogo trudno znaleźć przeciwnika kastracji:diabloti: Czy ktoś wie, dlaczego mam skrzynkę na 1000 postów????
  15. Wrócą - zawsze wracają:)
  16. Się ustosunkuje. Ona najlepiej zna każdy kłaczek Czuczka:) Pewnie lata gdzies znowu i bezdomniaków szuka;) Nusia też dobrze zna tego artystę.
  17. [quote name='Cajus JB']Dziś poszła moja deklaracja. Pierwszy raz wysyłałem przez net. Jak jutro nie dojdzie to znaczy, że może być wszędzie.[/QUOTE] Dobre! Dojdzie, dojdzie, w necie nic nie ginie (w końcu specjalizuję się w zawartości internetu;)) Tyś mnie wujek nasłał na wizytowanie domku Maruśki, to trzymaj jutro kciuki:) Za domek:diabloti:
  18. A co tu ustalać? Jest wnętrem, wet nie widzi przeciwskazań, a hoteliki i DT biora wykastrowane najchętniej. Za bardzo wyjścia nie ma...
  19. Bo z jego wiekiem było jak zwykle, każdy go tam oceniał jakoś, ale Demi mi mówiła, że on jakoś tak... może mieć 7, może właśnie 6 Nie no, ja nie mogę
  20. [quote name='Wunia']post rozliczeniowy uzupełniony ;)[/QUOTE] Biegły rewident był:) Oj, biednaś Ty....
  21. Dostałam zwrot z Urzędu Skarbowego Znak jakiś czy co?:diabloti: Wunia, jesteś wielka:) Aniu, więcej fotek chcemy!!!!
  22. [quote name='Ra_dunia']jak ona może nie mieć jeszcze chętnych? toż to miód dziewczyna! Usia - słodusia! Może do piątku ją ktoś z Poznania wypatrzy ;) weźmiemy hurtem :D Na razie jestem w kontakcie z osobą, która ma wieźć szczeniaki do Poznania - ustalenia w toku ;) ale na pewno będzie dobrze.[/QUOTE] Posprzątałam poznańskie gumtree. To zdjęcie z oknem i ON-kami wrzuciłam:) Też jestem za hurtem
  23. A wytrzymasz do końca maja? Bo o psich klejnocikach już w Białymstoku się mówi, tylko ciiicho, Lakuś niech nie wie:)
  24. A jakby tak połączyć wątki trzech budrysów to nie trzeba byłoby tyle latać:)
×
×
  • Create New...