-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Spółdzielczo wykonane http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Trzej-muszkieterowie-W0QQAdIdZ206657269
-
odpędzamy wodę od Was myślami A tu nasze skarbeńki [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Trzej-muszkieterowie-W0QQAdIdZ206657269[/url]
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Na razie tak: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Trzej-muszkieterowie-W0QQAdIdZ206657269[/url] -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Ja robię Tylko wyszło wiadome mega zamieszanie i życie spędzam powieszona na telefonie -
Lucky, ja na pewno przez Ciebie osiwieję :evil_lol: DS sprawdzony, jest ok. DS się namyśla. Transport jest na niedzielę do DT. Mistrz suspensu chyba cienki w uszach był, bo czegoś takiego nie wymyślił. stresssss:(
-
[quote name='Wunia']nie najlepsze jest to jak sobie koopę robi :D:D:D [IMG]http://images37.fotosik.pl/275/40aa5abac524cda3med.jpg[/IMG][/QUOTE] Dopiero teraz zauważyłam, że to wrzuciłaś Ja mogę mieć tylko filmik jak Lucky siusia. I to nie raz :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:
-
Bo jak coś się dzieje to wszyscy się muszą zlatywać, a my tu koncepcyjnie musimy :evil_lol:
-
Samego to swoją drogą. Każdy będzie miał jedno samodzielne. Potrzebne to zmontowane. Ty kombinuj tak, żeby się wkomponował. Tego na dogo jeszcze nie było:):):) BTW: nie mam sygnału o wizycie i co wyszło. Pani rzeczywiście lubi pogadać:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']nie wszyscy Ra, Lakus jest jajkowy ;)[/QUOTE] chwilowo... ale nie godzi się pisać o muszkieterach, że bez jaj są :evil_lol: -
To jest jedno z poprzednich ogłoszeń. Niezłe. Brakuje mi pomysłów:( On ma jeszcze ładne, jak leży. Szukać?
-
OK. Chyba dogo się zagrzało od muszkieterów bo nie mogłam się wbić:)
-
Już zmienione foty w gumtree i w 1 poście. Myślę, że metamorfoza jest naprawdę wyraźna
-
Właśnie przyszła nowa "dostawa" na wątek i mam problem... może to? [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/297/ee5ad384377a60fdmed.jpg[/IMG][/URL] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MMD/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-42.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/MMD/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot-43.jpg[/IMG]
-
Ja też tak chcę z Lakusiem posiedzieć: http://images42.fotosik.pl/208/54a49b61b719e02fmed.jpg
-
Aniu, zdjęcia do ogłoszeń jak marzenie szkoda, że Lakusiowy pyszczek trochę przycięty ale nic to
-
A ja już wiem, które Lakusia, tylko muszę znaleźć Z Gapciowych to w sadzie chyba najlepsze, bo jest gdzie chłopaków dołożyć ale najlepsze zdjęcie Gapcia to to tarzające, ale do ogłoszeń jako jedyne??? no nie wiem...
-
A może jakoś chłopaków razem dałoby się zmontować? Tylko ja nie mam czym...
-
No to po JEDNYM zdjęciu każdy teraz. Można wstawić max 4, chłopaków trzech, może sobie zbiorowe strzelimy?
-
A to Ty drugi koniec... Do mnie nie trzeba tak daleko :) To co Ra wymodziła u Tolka jest powalające:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Zajebioza jak mawiał Konieczko (chyba) zmienimy tylko, że Lucky najmłodszy na najmniejszy, bo on ma 4 albo 5 lat:) -
[quote name='Wunia']znowu się denerwuję .... A ja się radośnie uśmiecham:) Może to jeszcze nie TEN domek, ale przynajmniej ktoś pyta:) No i nawet jak przyjdzie poczekać, to w bezpiecznym, fajnym miejscu, gdzie nie ma kojca, jest trawka i dom, tak jak Lakuś lubi. =========================================================== [quote name='Ra_dunia']"było ich trzech, w każdym z nich inna krew... ale jeden przyświecał im cel. Za kilka chwil w domach swoich już być, kochanym tak..." tak mogłaby brzmieć Autobiografia w wydaniu 3 muszkieterów, których los połączył na portalu dla psów w potrzebie. Nie, nie są to Portos, Atos i Aramis. Nasi Muszkieterowie mają o wiele bardziej oryginalne imiona :) Gapcio - jak na dobrego muszkietera przystało jego główna zaleta to wierność w przyjaźni. Wielki, kochany pluszak, który za dobre słowo odda całe swe życie. Pomimo wielkiego i dobrego serca z pewnością swą posturą budzi należny respekt i szacunek. Ten młody, bo zaledwie 4 letni muszkieter jest w pełni sprawny i gotowy do dalszej drogi i kolejnych przygód. Tolek - w kuluarach szepcze się iż w tym muszkieterze płynie błękitna krew rodu Molosów. Niewątpliwie, jeśli to prawda, odziedziczył on po nich urodę i dostojeństwo. Spokojnie, dumnie wyczekuje na każdy przejaw miłości swym niesamowitym spojrzeniem wręcz hipnotyzując człowieka. Tolek jest już muszkieterem dojrzałym, co najmniej 6 letnim jednak nadal zdrowym i chętnym do podjęcia dalszych wyzwań. Lacky - najmłodszy, niespełna 4 letni muszkieter o niesamowitej urodzie. Poszkodowany w wyniku wypadku miał uszkodzony kręgosłup. Jednakże pod troskliwą opieką pewnej szlachetnej Damy muszkieter Lackuś doszedł do zdrowia i jest gotowy do dalszych zmagań. Damy za nim szaleją, zachwycając się jego miękkim włosem i szczupłą sylwetką. Jego cudne oczy wypatrują teraz miejsca w tym jednym, jedynym sercu. * wszelkie podobieństwo do fikcyjnych zdarzeń i postaci jest w pełni zamierzone! Wszyscy Trzej Muszkieterowie niecierpliwie czekają na domy! W celu uzyskania dalszych informacji na ich temat prosimy o kontakt: - wszelkie uwagi, sugestie, krytyka - mile widziane i oczekiwane.
-
[quote name='Wunia']do Łodzi z pierniczkiem dla Wuni ;)[/QUOTE] Teraz po tych szkodach na ciele to z wieeelkim pierniczyskiem :)
-
Jasne:) Obyś muszkieterom jak najszybciej sprawdzała. A teraz cichutko, bo kolejny DS na horyzoncie... Lakuś jest w castingu i ma aż 5 rywali, więc podniecać się za bardzo nie ma co, ale domek już za godzinkę będzie sprawdzany.