Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Jeżeli znajdzie się DT ja deklaruje 500 złotych jednorazowo i po 100 miesięcznie od kolejnego miesiąca
  2. A Fundacja wyrazi zgode na przywrócenie deklaracji? Czy my tu mamy i czy kiedykolwiek mieliśmy coś do gadania?
  3. A nie ma innej zaufanej osoby z poznania, zeby przechwyciła maluchy? A może na transportowym poszukać czegoś na wcześniej? Widziałam że ktoś założył wątek i szuka też dla szczylka...
  4. No to Fundacja Niechciane i Zapomniane się jednak przyznaje do Lakusia. I zamierza go zabrać. Skoro wcześniej było jak było w kwestii decydowania o DS, a teraz podjęto decyzję i na wątku fundacja się nie wypowiada, to znaczy, że zabiera psa, żadnej pomocy od nas nie chce i mamy się nie wtrącać. Ja tak to rozumiem. Propozycja Lu_Gosiak pozostała bez echa, DT u Paji widocznie nie wchodzi w grę. Znalazłam numer założycielki wątku w pierwszych postach, zadzwoniłam, sennym głosem odpowiedziała, że postara sie tu zajrzeć. Nie zajrzała.
  5. [quote name='Nutusia']Ciocia Radunia - jesteś debeściak! Poznań górą! :)[/QUOTE] Akcja niesamowita. Jeszcze na wątku nic, a pies jedna łapką w domku. W Poznaniu zawsze macie takie tempo działania? ;)
  6. O ranusiu:) Miałam czuja - przeniosłam na Poznań i dobrze zrobiłam, gumtree tam idzie już trzeci dzień, tylko wyróżniłam dzisiaj, bo wisiało i tak dwa dni na pierwszej stronie. Nie chodzi o to, że chce sobie przypisać jakies zasługi, bo jedyne podziękowanie to merdający psi ogonek, ale zajebiście, zarąbiście - cieszę się, że zmieniłam miasto, bo to normalnie cud jest takie tempo:) Chyba lepsi ludziowie w Poznianiu niż w W-wie:oops2: zapomnialam wkleic link do ogloszonka: [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-szczeniaki-do-adopcji-W0QQAdIdZ205100330[/url]
  7. Tak to wyglądało no ale teraz skoro zaczęły sie kłopoty to lepiej przeczekać w bezpiecznym miejscu poczytaj wątek Tani - ku przestrodze nomen omen Jak można tak porzucić psa? jak można zmarnować taki zarąbisty DT? Czemu ja tu ciągle jestem mimo wylania na mnie kubła pomyj? Bo mam jeszcze ludzkie uczucia...
  8. Witam Toleczku:) Mało jestem, życie mnie przygniotło, odnawia mi się chyba deprecha, a jak sobie jeszcze na pewien wątek zaglądam to mam ochotę napisac coś za co zaraz dostane bana. Ludzie sa po prostu podli:(
  9. A ja już byłam na przeszpiegach i widziałam: [URL]http://www.naszestworki.pun.pl/viewtopic.php?pid=25#p25[/URL] ;) Gumtree zrobione i wyróżnione. Teraz atakujemy Poznań - dajmy ludziom z Krainy Kwitnącego Kartofla jakieś szanse na dorwanie się do tych uroczych maluchów:) edycja: nawinął się bazarek to zamówiłam (80 stronek) [url]http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05[/url]!
  10. [quote name='mru']mmd jakbys mogła :) byłoby czadowo![/QUOTE] mogła mogła:) sbd ma do mnie namiary komórkowe - jak się ktoś bardziej doświadczony nie zgłosi to jestem do dyspozycji
  11. No, jestem Dzielnica moja. Robiłam tylko jedną wizytę jak dotąd, ale bardzo pomyślnie wyszło:)
  12. [quote name='holly101']Trzymam kciuki za Malucha! Silny z niego Chłopak! :)[/QUOTE] i ma zajebiste stópki
  13. [quote name='Lu_Gosiak']:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a co tu takie pustki?? [/QUOTE] Ja mam doła jak stodoła:( nic mi nie idzie i tracę wiarę w ludzkość
  14. Zaglądam podczytywać na bieżąco:) Bądźmy dobrej myśli, skoro już jednego psiaka wyleczyli ci weci, to mają doświadczenie i sukces na koncie i teraz też dadzą radę.
  15. Ja nie jestem na bieżąco, które domki sprawdzone, które nie. Ostatnio ruch przekierował sie do urwiska, bo podałam mail w ogłoszeniach i mam luźniej. On tylko wie wszystko i kieruje ruchem:)
  16. [quote name='Wunia']ten maj jest jakiś mało majowy ... oby chociaż jeden ...[/QUOTE] Może kupmy jakąś chałupę na wsi i zgarniemy wszystkie? Ustalimy dyżury, kto kiedy mieszka i luzik;)
  17. [quote name='Lu_Gosiak']to sie zdziwilam:):evil_lol::evil_lol:...juz doczytalam jaka to przeporowadzka[/QUOTE] No tylko ogłoszeniowa, niestety. jakby on miał dom, to tak cicho by nie było;)
  18. [quote name='Ellig']Cos ostatnio Wszyscy "toniemy"....a humor to mam....:grab:[/QUOTE] Wydawałoby się, że maj taki optymistyczny, kurde balans... Żeby chociaż jeden z naszych "starszaków" się wyadoptował:(
  19. [quote name='Nutusia']Kurczaki, w tę sobotę to byłby nawet wypasiony transport do Krakowa, ale chyba na taki super express nie ma co liczyć...[/QUOTE] No nie:) Na taki ekspres nie ma co liczyć.
  20. Właśnie Lucky się "przeprowadził" na Kraków. Jutro przeniosę szczylki i w miejsce Nurki dodam mamusie:) Do sbd już smaruję PW.
  21. [quote name='Ellig']Dobrze:) Zastanawiam sie czy nie poprosic o pomoc [B]sleepingbyday[/B] w wizytach przedadopcyjnych w Warszawie?[/QUOTE] A, to sprawna ciotka jest. Jak mi ostatnio robiła wizytę, to teraz psa na stałe nadzoruje:) A pies ma dom, że ho ho A poza tym gumtree wyróżnione jest do jutra na W-wę i to będzie ostatni dzień, później przenoszę szczyle na Kraków albo Poznań.
  22. Preferuję tradycyjne metody gotowania jajec:) Tekścik Gapciulka fajny. Tonę w robocie i mam doła, bo idzie mi z prędkościa ślimaka
  23. [quote name='Ellig'][B]mmd[/B], dziekuje bardzo , zrobilas tyle ogloszen , placisz za nie, odnawiasz, odpowiadasz na maile....:Rose:[/QUOTE] Oj, Ellig, będziemy sobie chyba nawzajem dziękować :diabloti:
  24. [quote name='polubek']aż się poryczałam jak zobaczyłam ten filmik No bo historia Lakusia jest wzruszająca, oby jeszcze happy end miała przeniosłam gumtree na Kraków http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-piesek-szuka-domu-Pilne-W0QQAdIdZ204097218 edit 16 maja: zamówiłam ogłoszenia - 80 stronek http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05!
  25. O rany, ale zamieszanie. Karma jest za friko, sama tu na wątek ściągałam Ellig, a od Niej nigdy nie jest płatna. Cieszę się, że wszystko się wyjaśniło:) Ladymonia, na dogo większość rozliczeń opiera się na zaufaniu. Ktoś, kto ręczy głową za płatności zaufał Tobie, że nie nawalisz, Ty ufasz temu komuś, że będzie płacił za hotelik. Z deklaracji zawsze możesz się wycofać, jeśli coś Ci wyskoczy, tylko musisz o tym napisać.
×
×
  • Create New...