-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[quote name='Ellig']No to mam odpuszczone :cool3:[/QUOTE] Masz, masz... i jeszcze możesz gratis dostać Tolka w podziękowaniu :)
-
Jak to co będzie? Jeszcze jeden muszkieter nie ma domu - może ten hurt się uda :)
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
To ten sam wątek a w poście 173 jest zdjęcie to nie jest nastoletnie dziecko I sa zdjęcia obojga Państwa kobieta na zdjęciach wygląda na 27 lat. -
[quote name='ocelot']Was to nie można już na trochę zostawić?!:)[/QUOTE] Można :) ale bez gwarancji;) Lakuś pięknieje i pięknieje... albo ja głupieję i głupieję
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Ten domek z nastoletnimi dziećmi to był INNY domek. Nie wypalił. Ktoś nie doczytał, wyszło jak wyszło... Zobaczcie to: [url]http://www.dogomania.pl/threads/125240-KRAK%C3%93W-amstafka-Arabelka-WRESZCIE-SI%C4%98-DOCZEKA%C5%81A-MA-DOMEK!!!!/page19[/url] Na wątku suni jest zdjęcie małego dzieciaka. Domina trafiła tu z zamieszczonego tam linka. Wszystko zaczyna mi się układać... -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='obraczus87'] [COLOR=red][B]DOMINA - [/B][/COLOR][COLOR=black]czy jesteś osoba pełnoletnią?? Jeśli tak, to czy zgadzasz się na wykonanie wizyty u Ciebie w celu sprawdzenia warunków jakie możesz zaoferowac pieskowi?? Wybacz, ale jesteś nowa na Forum i zanim umieścimy u Ciebie pieska, musimy miec pewnosc co do warunków.[/COLOR][/QUOTE] [quote name='domina']tak juz pisalam ze mam 27 lat[/QUOTE] [quote name='domina']tak rozumiem ze jestem nowa to ciezko mi zaufac mozna przeproowadzic u mnie wizyteja tyko tak wam moge pomuc dziewczyny[/QUOTE] Ostatnio logowała się o 18.01. Ktoś wysyłał PW? Domina - odezwij się tu na wątku jeszcze, [B]jeśli propozycja aktualna[/B], znajdzie się osoba która robiła wizytę i wszystko się wyjaśni. Ciotki są nieufne, bo różnie bywało, ale zaręczam, że nie zjedzą:) -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='RenW']I ja czekam..poczęstowałam się banerkiem:)[/QUOTE] Umiesz wstawiać banerki? Fajnie:) Banda Gapciowa prawie w komplecie:) Nie lubię czekać... -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
mmd replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Wiem, wiem - przez Portosika sprawę obejrzałam, poczytałam i JAKBY stoję w kolejce:)[/QUOTE] Sama siebie muszę zacytować, bo się poukładało i kryzys zażegnany. A przy okazji podniesiemy malucha:) -
[quote name='Ellig']Czy Majuska daje mi jeszcze szanse na przezycie?:)[/QUOTE] To moja wina. Przyznaję się bez bicia:) Zakablowałam, że masz kontakt. A co miałam zrobić? Przecież to Gapciuszek - siła wyższa ;) [quote name='Wunia']Gapcio dogaduje się ze wszystkimi :D[/QUOTE] ciekawe... jakby nie ten domek, to bym zweryfikowała;)
-
Zaraz, zaraz... to wszystko znaczyłoby, że Tuptuś nie jest potworem. Czy oni z Gapciem się dogadali? Może pan z Rzeszowa weźmie pakiet? :evil_lol:
-
Cieszę się z tych wiadomości. Miał szczęście, że go wzięłaś na DT :) A klapnięte uszko jest bardzo fajne.
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']No wiesz :obrazic::obrazic::obrazic: cała para pójdzie w Tolka :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] Ja potrzebuję na urlop zdrowotny:) A jak Tolek bez chałupy na stałe to nie da rady. -
[quote name='Wunia']tak pojedzie do Pana Majuska ;) już z nią rozmawiałam ;) a co ja mam powiedzieć ... mnie nawet nie zatkało ale przytkało zupełnie ... No to teraz na Lu_Tolka kolej ...[/QUOTE] W kupie siła:) Tolek musi iść do domu, bo ja musze miec dłuuugi urlop od dogo. W moim wieku już się odchorowuje takie wybryki :evil_lol::evil_lol:
-
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
Wiem, wiem, Ellig... ale ja to tak odebrałam i napisałam co myślę. Najważniejsze, żeby wszystko się wyjaśniło i było dobrze. -
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Nie jesteś sama. Wunia sobie znajdzie nowego muszkietera, a u mnie jeszcze nic na stówę pewnego. Poza tym pomyśl - jak wypalą obie adopcje to Tolek będzie adorowany potrójnie:) -
Wizyta ugadana? Z maila mi się podoba, dobrze wygląda Gapciuszkowi domek się szykuje :)
-
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
mmd replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewka64']Kamila nie martw się. Jutro około 16-tej przyjadę do schroniska i porozmawiam z Kierowniczką. Jestem zdecydowana zabrać bidulkę do siebie na stałe. Szkoda tylko, że musi przejść kwarantannę bo już bym ją zabrała.[/QUOTE] Zapomniałam się przywitać a więc witaj świeżaku-dogomaniaku:) Isadorko, jakby z Twojego klubu :evil_lol: -
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
mmd replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa']Schron wyda, ja powiedziałam, że kwarantanna, 14 dni, ale zadzwoniłam do Kamili /kierowniczki/ i nawet prosić nie musiałam :) Sama to zaproponowała. Jutro jak wszystko pójdzie okej maleńka idzie do Ewy :) Dziękuję pięknie !!!!!! Ja dziś zejdę na zawał chyba :) Isadorko, myślę, że allegro w tym przypadku nie potrzebne, ale dzięki! Malusia będzie po wecie jak przyjedzie jej przyszła pańcia także będziemy wiedzieć na czym stoimy. Nie myślałam, że tak szybko uda się jej znaleźć dom! Jestem przeszczęśliwa.[/QUOTE] dzisiaj wszyscy zejdziemy na zawał z Wunia na czele:) ale przynajmniej ze szczęscia -
*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
ja bym się nie martwiła na Twoim miejscu dom sprawdzony, chętny, a Sara bezpieczna Wierzę w Lu_Gosiak i pozytywną energię, która roznosi wszędzie gdzie jest:) -
[quote name='Wunia']Ciocia Ty się ze mnie nie nabijaj ...[/QUOTE] ja już beczę baranim głosem tylko łeb mi pęka od zwrotów akcji u Lakusia, a teraz Gapcio mi podniósł ciśnienie to jeszcze niech o Tolka ktos zadzwoni i można rezerwować pałacyk u RenW, gdzie wszystkie poprosimy o porządne przyćpanie nas na tydzień ... i szampana oczywiście:)
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wunia']Boziu Ciotki ... [B]potrzebna wizyta przedadopcyjna dla Gapcia w Rzeszowie[/B] !!!!!! Na gwałt ... Chyba umrę na serce ... umrę na serce ...[/QUOTE] Tolek powinien NATYCHMIAST znaleźć ludzia. Lu też niech się podenerwuje, co to za porządki? - ja się pytam... [quote name='WiosnaA']Witam serdecznie! Swoją deklarację stałą, skromniutką-10zł od Lakusia chciałabym przenieść na Tolka,wiem że mu brakuje....ale nie wiem jak to się robi:oops:[/QUOTE] [quote name='Wunia']to samo co Lakusiowe ;)[/QUOTE] Ania, nie ma to jak dobre pomysły i dobre decyzje;) Wunia jest skarbnikiem Tolka i Lakusia, więc wszystko zostaje (jakby) w rodzinie:) -
[quote name='Wunia']Boziu Ciotki ... [B]potrzebna wizyta przedadopcyjna dla Gapcia w Rzeszowie[/B] !!!!!! Na gwałt ... Chyba umrę na serce ... umrę na serce ...[/QUOTE] witaj w klubie :evil_lol:
-
Stareńka jamnisia już bezpieczna i kochana u Anioła w domku.
mmd replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewka64']Kamila nie martw się. Jutro około 16-tej przyjadę do schroniska i porozmawiam z Kierowniczką. Jestem zdecydowana zabrać bidulkę do siebie na stałe. Szkoda tylko, że musi przejść kwarantannę bo już bym ją zabrała.[/QUOTE] Schron jej nie wyda na DT? Czasem dają na kwarantanne do kogoś tylko trzeba sie dogadać -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='kizimizi']dziewczyny przyznaje szczerze że czytam i sie pogubiłam:niewiem: Czy ludzi od Arabelki, chcieliby wziąć psiaka na dt? Czy to Domina by chciała? Czy to te same osoby? Napisałam do chłopaka, o którym wczoraj wspominałam, zobaczymy co odpowie[/QUOTE] Na to wygląda Dziewczyna się odezwała teraz, a wcześniej pisał jej mąż Ponieważ została potraktowana nieco "z buta" poszła sobie z wątku a dalej to nie wiem, ale mam nadzieję, że coś się dzieje w tej ciszy czyli poza dogo -
Brutus-teraz Rufus. Pojechał do DS. Proszę trzymajcie kciuki!
mmd replied to obraczus87's topic in Już w nowym domu
[quote name='agaga21']asior sprawdzała dom dla arabelki. z tego co pamiętam była bardzo zadowolona z domku dla swojej ulubienicy :)[/QUOTE] To już nieźle brzmi Gdzie to Ciotki? Mam nadzieję, że na telefonach wiszą i organizują...