-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Pewnie, że chcemy!!! :) Dług u Jamora za lipiec wisi, jeszcze brakuje, to może coś na zasadzie "domkowej", a może droga OD schronu. No i to reklama dla psiaka zawsze. Teraz na dogo ciężko o każdy grosz.
-
[quote name='Lu_Gosiak']mmd zrobione:cool3::cool3:[/QUOTE] Oba punkty i jak szybko:) [quote name='lilk_a']była to mordercza praca dokładania po jednym elemencie do obrazka ..... jak klatki filmu animowanego :):):)[/QUOTE] To nam się spodobał niewłaściwy bazarek jednym słowem :D
-
[quote name='zuzia_kuzik']no mi tez sie podoba ten bazarek:) tylko ze jak mozna niby zbudowac taki domek ?? tzn jakich plikow itd uzyc??[/QUOTE] Nie wiem. Lilk_a to taki majster jest, co dużo umie:) A ja się uff, wygrzebałam z bazarkiem [url]http://www.dogomania.pl/threads/189055-Wakacyjne-rzeczy-r%C3%B3%C5%BCne-(cichy-sport-bestsellery-na-le%C5%BCak)-na-Toffina-do-30.07.?p=15028400#post15028400[/url] -- podrzucanie i kupowanie jak najbardziej wskazane;) Zuzanna11 mi dziś przysłała pakę:)
-
Ogłoszeniowo - nieźle. Zrobiony duży pakiet (60 stronek) oraz allegro. Nowe. Finansowo - gorzej, za lipiec nie jest zapłacone, brakuje jeszcze 170. Toffik mieszka u Jamora - koszt 450/mies. Wg moich wyliczeń na sierpień mamy pewne 280 stałych. Bazarkowo - w tym tygodniu powinny mi podochodzić fanty i wystawiam. Cegiełkowy bazarek zaproponowała lilk_a:)
-
To te fronty już na dniach będą?
-
Tolo już w DS na zawsze-dziękuje wszystkim pomagającym!
mmd replied to Lu_Gosiak's topic in Już w nowym domu
Toluś w wannie siedzi:) Dla mnie raj:) Szkoda, że taka pogoda tak krótko zwykle trwa... Bugenwilla mi kwitnie jak szalona... -
[quote name='nina_q'](...)Dalej mam problemy z toaletą :shake: Muszę przyznać że niektóre książki są rewelacyjne ;) "Sygnały uspakajające" czy "Zapomniany język psów". Zaraz kupie inne ;)[/QUOTE] Oby znalazł jedno stałe miejsce to już będziecie na dobrej drodze. "Sygnały..." testowałam, szczególnie ziewanie, do bólu zawiasów:D, a to drugie muszę znaleźć, bo z tytułu mi dobrze wygląda. Przez blisko 15 lat miałam głuchego psa i pewne gesty robię mimowolnie, jednym słowem - zeszłam na psy;) i mam zamiar brnąć w to dalej:)
-
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
mmd replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Myślę, że jedyną formą zarówno oporu, jak i podtrzymywania sprawy jest - w przypadku zaproszeń na wątki - pisanie, że nie, nie dam ani grosza, bo mam zastrzeżenia i cokolwiek robicie, róbcie same. To samo jeśli chodzi o Oborniki. Grzecznie i rzeczowo. To musi zadziałać. A jeśli ktoś koniecznie chce trzymać tam psa to przecież mu nie zabronisz. Zwróćcie też uwagę na to, co pisała Ellig. Jakiś Konstancin. Nie mam pojęcia, o który hotel chodzi, ale mnie to niepokoi. Skoro Ellig o tym wie, to tam sa psy z dogo, a skoro są, to znów będzie niefajnie. -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
mmd replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
[quote name='dii']Pedro też był w Jaktorowie i tylko dzięki temu, że często odwiedzała go opiekunka, była czujna i w porę go zabrała uratowała mu życie.[/QUOTE] Nie wiedziałam. Dobrze, że to piszecie, bo taki argument na pewno wcześniej czy później by padł. Że to co innego... -
Psy z hoteliku u Alinys - wspólna pomoc poszkodowanym
mmd replied to kkanarekk's topic in Już w nowym domu
Ale ten psiak nie idzie do Popielarni. Jest też dom w Jaktorowie i tam psina pojechała. To dwa różne miejsca, piszę, bo może nie wiecie. Pozostaje mieć nadzieję, że nic w tym względzie się nie zmieni. -
Mi się ten bardzo podoba:) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181546-ZBUDUJ-DOM-DLA-PILOTA-...-PROMOCJA-%21-5-z%C5%82-za-p%C3%B3%C5%82-ceg%C5%82y-do-12-kwietnia-do-24.00"]http://www.dogomania.pl/threads/181546-ZBUDUJ-DOM-DLA-PILOTA-...-PROMOCJA-!-5-z%C5%82-za-p%C3%B3%C5%82-ceg%C5%82y-do-12-kwietnia-do-24.00[/URL] No i mamy jeszcze kwestię odjajczenia chłopiny, ale jak to "przekuć" na bazarek? Towar trochę niechodliwy:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='lilk_a']ja robiłam m.inn [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175076-do-zamkni%C4%99cia-KUP-SIMENSOWI-BILET-DO-DOMU-tylko-5-z%C5%82-do-12-XII-do-24.00"] taki [/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175076-do-zamkni%C4%99cia-KUP-SIMENSOWI-BILET-DO-DOMU-tylko-5-z%C5%82-do-12-XII-do-24.00"]taki [/URL], i [URL="http://www.dogomania.pl/threads/180396-benzynowy-dla-Dylanki-ju%C5%BC-czas-ruszy%C4%87-w-drog%C4%99-...-do-28-II.2010-godz-24.00"]taki [/URL]i jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181546-ZBUDUJ-DOM-DLA-PILOTA-...-PROMOCJA-%21-5-z%C5%82-za-p%C3%B3%C5%82-ceg%C5%82y-do-12-kwietnia-do-24.00"]taki [/URL] mam nadzieję że nie podalam dwóch jednakowych ... jeżeli byłby potrzebny projekt allegra cegiełkowego to mogę zrobić szablon[/QUOTE] To wszystko się przyda, ja dopiero zaczynam ogarniać. Ale dzięki:)
-
RUDUŚ - niewidomy spaniel od roku w DT - RUDUŚ za TM ... [']
mmd replied to Dzika_Figa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wujaszek wziął sobie do serca i wzorcowo ruchem steruje:) -
[quote name='Aquifere']Nie ma sprawy. Postaram się jeszcze dziś wysłać pieniądze tylko proszę o numer konta i dane do przelewu[/QUOTE] Wysłane? Do obraczus87 ja wysłałam. Jak się zbiera na konto fundacji to sie zbiera gorzej - musi być zaznaczone, że tylko użycza konta do rozliczeń. Albo znaleźć skarbnika z prywatnym kontem. Ja Was strasznie przepraszam za to dyrygowanie, ale staram się pomóc...
-
To dwie różne rzeczy. Bazarek i allegro. A to drugie jak najbardziej nie można, tylko trzeba! To nie tylko pieniądze, ale reklama psa. Jemu domu potrzeba, każda droga do domu jest dobra:)
-
[quote name='obraczus87']Ja nie opierdziele, bo PW nie dostałam :D Ale zapisuje sobie. trzeba pomóc bidzie... Fajnie byłoby zrobic bazarek z cegielkami. Każda cegiełka to koszt 5, 10 czy 15 zł ;) takie bazarki naprawde sie sprawdzaja.[/QUOTE] [quote name='lilk_a']pomysł bazarku cegiełkowego dobry przrczytam wątek i pomyślę nad projektem bazarku :)[/QUOTE] Oooo, super!! Cieszę się. "Kundelki" dorzucają 50 na lipiec:) O bazarku cegiełkowym to ja za dużo nie wiem, ale skoro tak dobrze działają to świetnie, tu każda złotówka jest bardzo ważna:)
-
No, bardzo dobrze się starałaś. Zwykle wysyła się 200 PW i z tego 2-3 osoby coś deklarują. Na 90% zaproszeń nie ma odpowiedzi - norma. Czasem opierdziel - norma;) Najważniejsze nie przejmować się i nie brac sobie za bardzo do siebie wszystkiego. W końcu nie każdy musi mieć zawsze dobry humor. Ciotka, która Ci dopiekła dzisiaj, jutro sama gdzieś oberwie - takie życie.
-
Gapciotki - trzeba zrobić porządek z takim jednym wątkiem: [url]http://www.dogomania.pl/threads/146867-Czarna-rozpacz-Toffik-idzie-do-schronu.-Deklaracje!?p=15021646#post15021646[/url] Potrzeba trochę ruchu, kaWuni, bazarków z majstasami, oczywiście kasą też nie pogardzimy;) ale najważniejsze to chłopaka do domu wysłać i wesprzeć (moralnie) Asik007, która finansuje psa sama u Jamora, a teraz choć pare duszyczek się złowiło to i tak bida z nędzą i smutno. Ja na to spokojnie patzeć nie mogę.
-
[quote name='danka4u1']Też tak myślałam......:shake:[/QUOTE] Ale co? Że się zorganizować i podzielić pracą, czy, że nie ma przewodnika stada? A mogłabyś przejąć wątek? Zuzka ma problem z edycją chyba i rzadko jest, a to podstawa, żeby w 1 poście było wszystko jasne. Napisałam do Kundelkowej Skarbonki prośbe o wsparcie na lipiec, bo lipiec mamy najgorszy. Później już tak fatalnie nie będzie. Bazarki pójdą na uzupełnienie. Ogłoszenia MUSZĄ iść cały czas, ale należy się liczyć i z tym, że trochę zejdzie.
-
[quote name='Aquifere']Dorzucę 20 zł stałych tylko mam pytanie. Gdzie Toffik jedzie, że potrzeba aż 450 zł? Przepraszam, że pytam, ale nie mam czasu przeszukiwać wątku. I proszę o namiary na PW[/QUOTE] Toffik nigdzie nie jedzie. Jest u Jamora. Powstały długi i jedna osoba go musiała utrzymywać. Mogłabyś te 20 wrzcucać od lipca? Bo Toffik ma dziurawe finanse:(
-
[quote name='asik007']Na lipiec mamy 60zł NOWE DEKLARACJE JEDNORAZOWE Oska1983 20zł Mmd 90zł Bico 20zł. Na lipiec mamy 190zł. Pięknie dziękujemy.[/QUOTE] [quote name='anna10025']Witam u Toficzka , u mnie ciężko, mogę wpłacić jednorazowo tylko 20 zł.[/QUOTE] [quote name='zuzlikowa']...by nie umknęło...jeszcze są ogromne potrzeby...[/QUOTE] Brakuje nam na lipiec jeszcze 240 złotych!!! Chłopak w dodatku lata z jajcami w najlepsze, kolejny wydatek;) Podczas czytania wpadło mi w oko coś o moczniku - jakieś leki potrzebne? Zuzka przysłała mi sms że paczkę na bazar wysłała, Asik też się ma odezwać. Przydałoby się zorganizować "Drużynę Toffika" - nie tak, żeby jedna kobita wojowała ze wszystkim, ale niech każdy ma jakiś swój front robót. Inaczej znów nastanie cisza. Księgowa jedna, druga pilnuje ogłoszeń, kolejna dba o reklamę wątku, i tak dalej. Taki podział jest uczciwy i pozwala rozkładać odpowiedzialność i robotę. Ja moge zająć się bazarkami i dozorem ogłoszeń. Robić sama i pilnować bazarków ogłoszeniowych (czyli dybać na nie), kupować pakiety (jak będzie kasa z zebranych, jak nie - ze swoich)... Ośrodek decyzyjny jakiś tu jest? Nawet nie wiem z kim właściwie mam gadać :) Musimy się zorganizować, naprawdę. Co o tym myślicie?