Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. No i zabrali Bizona, chlip... Nie pozostaje mi nic innego, jak trzymac kciuki za resztę, ze szczególnym wskazaniem na trzęsidupcia u Kopciuszka. Jakoś tych dwóch mi najbardziej się spodobało:)
  2. [quote name='Florentynka']Oj, coś ja patrzę i nie widzę, bo nie doczytałam o tych lochach i się zastanawiałam skąd się wzięły. [/QUOTE] To w ramach kary. [quote name='ULKA12']Tak, mam zamiar jak już będzie zdrowy zamykać go w podziemiach, które na tę okazję mam zamiar wykopać...[/QUOTE] Będzie siedział i uczył się czytać:) Wy macie jakieś wątpliwości, że się nie nauczy? :D
  3. [quote name='agada']Ja o tym samym pomyślałam.... Oj boje się zapeszać....[/QUOTE] Yyyyy... nie załapałam w pierwszej chwili o czym Wy:) No tak, nick obiecujący.
  4. Mimo perspektywy uwięzienia Pucka w lochach oraz jego wszelakich przygód uważam, że to jeden z najfajniejszych wątków:) I pomyśleć, że wlazłam tu przez przypadek, bo Dzika Figa na moim bazarku nie upilnowała spódnicy i napisała przez kogo...:D Przez tego małego gada, bo akurat się zgubił:)) Jestem pewna, że połączenie ducha Waszego optymizmu i tego daru, co ma Pucek, a moja babcia określała "za głupim szczęście lata" - uchroni łapki gnojka i zagoi się, jak na Pucku:)
  5. Z bazarku uzbierało się w końcu ponad 200 (202,50 jakoś), zaokrąglam do 210 i wysyłam:) Bardzo się cieszę:) (oczywiście będę potrzebowała potwierdzenia dotarcia kasy)
  6. 14 kg psiej głupoty ;) ale szczęście to on ma gnojek jeden wymyśliłyście już karę? :D
  7. Jestem Lakusiu...
  8. [quote name='2411magdalenka']...Nie wiem co to będzie, ale gadomisia mi na mejlu skopała tyłek i mi lepiej ;) więc działamy Ciotki.[/QUOTE] Jeśli to pomaga to mogę jako następna:) BTW: cały czas podglądam;)
  9. [quote name='Szarotka']Chyba by trzeba osobiste zaproszenia wyslac.[/QUOTE] z tym sokownikiem czy inną wyciskarką w tle :D
  10. Nabyłam kolejny pakiet ogłoszeń:) Zobaczymy, co tym razem... Szarotka walczy jak lew o zagonienie cioteczek na bazarek:)
  11. Piękny, dorodny Bizon, a jak pięknie siusia:) I można do ogłoszeń dodawać, że załatwia się na dworze - dowód jest;) Wyjątkowo udane to stado - jednak co kundel, to kundel. Kundelki są najpiękniejsze.
  12. No cóż, mogłam tylko kciuki trzymać, ale za to skutecznie:)
  13. Ja co przeniosłam to przeniosłam, a Lileczka swoje dwie dniówki ma aktualne, no, skoro się znalazła - tylko się cieszyć :) w poniedziałek powinno dojść
  14. Z kolejnego bazarku uzbierało się co nieco:) Jeśli dobrze liczę, to będzie jakieś 180:multi: Toffinek może spać spokojnie, a ja poszukam bazarku ogłoszeniowego.
  15. Wrzuciłam na Warszawę. Zobaczymy. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlodziutki-nieduzy-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ227388185[/url]
  16. Robienie ogłoszeń nie wiem czy ma sens... teraz. Wiosna ich nie weźmie?
  17. Te szczeniory sa tak piękne, że wzięłabym wszystkie i to zaraz:) Ale: 1. wyjeżdżam 22.09. 2. TZ Punkt drugi powinien być pogrubiony. Gosia, nie mów, że czegoś nie wymyślisz - ktoś MUSI je przechować. Ja obiecuję sie do nich przyssać wirtualnie - gumtree itp:)
  18. Dzwoniłam wczoraj - powiedziała że lenia ma - totalnego. O bywanie tutaj nie pytałam.
  19. Wezmę sobie banerek. Za ładne te psiaki - długo by nie czekały. Gosia, może nad Wunią popracować - coś bąkała o szczylach? Ja tylko tak sobie...
  20. Mogę ja, byleby dała się zwabić i miała pomysł.
  21. Wlazłam po banerku Dzikiej_Figi - czy Lu_Gosiak wie? Ją znam i wiem, że śląskie regiony... a jak nie ten kierunek to może ma swoich znajomych bliżej.
  22. To ładny i młody piesek, na pewno znajdzie dom, w dodatku nie jest wielki. Czasem trzeba trochę czasu, ale doczeka się:) Kasa za wrzesień ode mnie powinna dotrzeć w piątek. Zrobię pypciowi gumtree, ale już nie na Łódź i wyróżnię.
  23. O choroba, kiepsko. Proszę zatem o przerzut kasy od suni spod Lidla (dopiero po numerze konta się skapowałam, że to ta sama skarbonka). Jeśli sunia się znajdzie, to ja też się znajdę.
  24. [url]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/DSC00046_resize.jpg[/url] Tolo biegi wrzuca:)
×
×
  • Create New...