Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. ...i nam przy okazji A Lucky patrzy na nas gdzieś z chmurki
  2. Mi też, choć nie poznałam osobiście i może dla mnie lepiej. Pamiętam o Tobie maluszku, niedługo minie rok. Dla mnie zostaniesz symbolem wszystkich wyrzuconych, niepotrzebnych już, starych, chorych jamników. Kiedy pomyślę, ile walczyłam o moje stare, umierające psy i jakim szczęściem był każdy ich kolejny przeżyty dzień, nie mogę pojąć, jak można wyrzucić psa, jak można wyrzucić jamnika:shake:
  3. Podebrałam trochę z allegro i machnęłam gumtree na Warszawę. Wyróżniłam na cały miesiąc - koszt 50PLN w prezencie oczywiście:) Można zgłaszać wolne wnioski co do treści;) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=249277051&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ249277051MXGuidMZ12cfe41f-0bd0-a20b-2714-45aaffffa389[/URL] i jeszcze szerlok [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mlodziutki-maly-piesek-szuka-domu-ID4rL6.html[/url]
  4. [quote name='agata-air']Dodaj troszkę jego historii- guz, bezdomność, głód, ból i nareszcie zdrowie..tylko domu brakuje do szczęścia ;) Na allegro taki potrzebny :D[/QUOTE] A guz nie będzie odstraszał? Mi się wydaje, że wszelkie wypadki działają na niekorzyść psiaków. Ale to tylko sugestia...
  5. No tak... po wysypie szczeniorów 2-3 miesięcznych dopadła mnie pomroczność i się wyrwałam z tymi ogłoszeniami jak durna:D DT ze mnie nie będzie, to pożytek marny póki co. Będę zaglądać, może się przydam:)
  6. Jestem. Normalnie ścigają człowieka w tesco, czemu jeszcze nie przylazłam podziwiać :diabloti: No i jest co podziwiać. Śliczne i bardzo oryginalne te psiaczki. To co? Ja te swoje gumtree i szerloki obskoczę:) W niedzielę sobie pokutę zadam - ogłoszenia różnym kundlom będę robić :diabloti: Wcześniej to nie bardzo to widzę, bo nikt głowy nie będzie miał teraz do adopcji. Tak więc z gumtree się proszę nie wyrywać, bo mogą moje przyblokować, a zrobię wyróżnione:)
  7. Napisało do mnie dziecko (chyba), że mamusia chce pieska i żeby przywieźć.... czyli norma;) Aha i dziękuję Asiu za zaproszenie:) Cwaniara - do mnie nie przyjedzie bo daleko to na szczeniora mnie wabi;)
  8. Gratuluję Pierniczkowi i Wam dziewczyny jeszcze raz bardzo bardzo:) [quote name='ronja'] Akucha, dziękuję Ci za współpracę, za zaufanie:) Zaczęłam bardzo to doceniać, bo nie każdemu chodzi o psy na tym forum.[/url][/QUOTE] Ale Tobie o nie chodzi i o to chodzi:) To się liczy. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i samych udanych adopcji:)
  9. Matko, jakie cudne:) Lecę podmienić w gumtree. Mi się bardziej to drugie podoba, Kajtunek ma taką zarąbistą minę na nim...
  10. [quote name='asik007']U mnie jest czarnulek.[/QUOTE] No to ja już kompletnie zdezorientowana jestem. Gdzie beżowy? Też u Ciebie? :)
  11. Zaraz, zaraz - to gdzie jest czarny psiulek? Miał jechać do domku...
  12. Jak Asia przechwytuje "mojego" beżowego to już będę szczęśliwa:)
  13. Całe Święta podglądałam i się doczekałam fotek z Wielkiej Podróży Duderkowej:) Wszystkiego dobrego maluszku z wielkimi bezużytecznymi (czasem) ucholami;) [quote name='gameta'](....)A tej krowie, która dalej podczytuje wątek (...)[/QUOTE] na chwilę zamarłam zanim skapowałam:diabloti:
  14. Dziękujemy Czuczku i Rodzino Czuczka:) Wam też życzę wszystkiego najlepszego:)
  15. Jeszcze dorobiłam ogłoszeń na kilku stronach, ale już nie wklejam, bo mi się też wszystko myli:) Piechcia, nie oszalejesz, ruch w interesie jest i dobrze:D
  16. [quote name='Andzike']Czyli do mojego czarnego ulubieńca nie ma chętnych ? :([/QUOTE] Mój to ten drugi chłopak jest:) Trzymam kciuki za niego. No i dobrze, że wiemy, na czym stoimy. Idę podmieniać zdjęcia, tam gdzie mogę.
  17. O wizytę można uderzyć do sleepingbyday, bo mieszka niedaleko Wiatracznej (ronda). Pogubiłam się w szczylach, kto chce którego i jaki jest stan posiadania:)
  18. Usunęli mi gumtree na Kraków. Martwię się, co będzie jak zostanie jedna sierota samiutka w tej komórce...
  19. [quote name='Ellig']Dudus oprocz uszu ma w sobie wszystko z beagla i trzeba popracowac nad jego reakcjami na komende np. stoj:)[/QUOTE] A uszy i tak na nic, bo głuche na wołanie:)
  20. Znaczy że Maleństwo ma domek i śpiewa kolędy krzywym ryjkiem? Dobrze zrozumiałam? :D
  21. [quote name='zebrazebra']Na głównej focie Kajtun wyszedł jak anielskie wcielenie niewinności :evil_lol:[/QUOTE] Dlatego jest na głównej;) [quote name='alice midnight']ciociu [B]mmd[/B] dzięki za wyróżnione![/QUOTE] yyyyy.... skoro dziękujesz, to wyróżnię:)
  22. Odświeżone gumtree [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maly-roczniak-mieciutki-kaloryferek-na-chlodne-dni-W0QQAdIdZ240704080[/url]
  23. Napiszą:) Asia ma bardzo dużo na głowie teraz i ciągle gdzieś znajduje psy... a większość nawet nie "przechodzi" przez dogo.
  24. [quote name='alice midnight']napisała do mnie Pani Marysia z zapytaniem o Kajtuna O_o Czy tolerowałby 10 letnią sunię i jak znosi jazdę samochodem...hmm może zadzwoni i okaze sie ze to wlasnie człowiek dla Kajtunia?[/QUOTE] Ważne że coś się dzieje, najgorsza głucha cisza. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ249277051[/url]
×
×
  • Create New...