-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
...i nam przy okazji A Lucky patrzy na nas gdzieś z chmurki
-
Jamniś Amiś - charrrrakterny starszy pan za TM :(
mmd replied to Isadora7's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mi też, choć nie poznałam osobiście i może dla mnie lepiej. Pamiętam o Tobie maluszku, niedługo minie rok. Dla mnie zostaniesz symbolem wszystkich wyrzuconych, niepotrzebnych już, starych, chorych jamników. Kiedy pomyślę, ile walczyłam o moje stare, umierające psy i jakim szczęściem był każdy ich kolejny przeżyty dzień, nie mogę pojąć, jak można wyrzucić psa, jak można wyrzucić jamnika:shake: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Podebrałam trochę z allegro i machnęłam gumtree na Warszawę. Wyróżniłam na cały miesiąc - koszt 50PLN w prezencie oczywiście:) Można zgłaszać wolne wnioski co do treści;) [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=249277051&MessageId=MSG.VIEW_AD.EDIT_AD_SUCCESSFULMXAdIdMZ249277051MXGuidMZ12cfe41f-0bd0-a20b-2714-45aaffffa389[/URL] i jeszcze szerlok [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/mlodziutki-maly-piesek-szuka-domu-ID4rL6.html[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata-air']Dodaj troszkę jego historii- guz, bezdomność, głód, ból i nareszcie zdrowie..tylko domu brakuje do szczęścia ;) Na allegro taki potrzebny :D[/QUOTE] A guz nie będzie odstraszał? Mi się wydaje, że wszelkie wypadki działają na niekorzyść psiaków. Ale to tylko sugestia... -
Jestem. Normalnie ścigają człowieka w tesco, czemu jeszcze nie przylazłam podziwiać :diabloti: No i jest co podziwiać. Śliczne i bardzo oryginalne te psiaczki. To co? Ja te swoje gumtree i szerloki obskoczę:) W niedzielę sobie pokutę zadam - ogłoszenia różnym kundlom będę robić :diabloti: Wcześniej to nie bardzo to widzę, bo nikt głowy nie będzie miał teraz do adopcji. Tak więc z gumtree się proszę nie wyrywać, bo mogą moje przyblokować, a zrobię wyróżnione:)
-
Gratuluję Pierniczkowi i Wam dziewczyny jeszcze raz bardzo bardzo:) [quote name='ronja'] Akucha, dziękuję Ci za współpracę, za zaufanie:) Zaczęłam bardzo to doceniać, bo nie każdemu chodzi o psy na tym forum.[/url][/QUOTE] Ale Tobie o nie chodzi i o to chodzi:) To się liczy. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i samych udanych adopcji:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Matko, jakie cudne:) Lecę podmienić w gumtree. Mi się bardziej to drugie podoba, Kajtunek ma taką zarąbistą minę na nim... -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Czuczku i Rodzino Czuczka:) Wam też życzę wszystkiego najlepszego:) -
Znaczy że Maleństwo ma domek i śpiewa kolędy krzywym ryjkiem? Dobrze zrozumiałam? :D
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Na głównej focie Kajtun wyszedł jak anielskie wcielenie niewinności :evil_lol:[/QUOTE] Dlatego jest na głównej;) [quote name='alice midnight']ciociu [B]mmd[/B] dzięki za wyróżnione![/QUOTE] yyyyy.... skoro dziękujesz, to wyróżnię:) -
Odświeżone gumtree [url]http://wroclaw.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Maly-roczniak-mieciutki-kaloryferek-na-chlodne-dni-W0QQAdIdZ240704080[/url]
-
Napiszą:) Asia ma bardzo dużo na głowie teraz i ciągle gdzieś znajduje psy... a większość nawet nie "przechodzi" przez dogo.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']napisała do mnie Pani Marysia z zapytaniem o Kajtuna O_o Czy tolerowałby 10 letnią sunię i jak znosi jazdę samochodem...hmm może zadzwoni i okaze sie ze to wlasnie człowiek dla Kajtunia?[/QUOTE] Ważne że coś się dzieje, najgorsza głucha cisza. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ249277051[/url]