Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Przepraszam, dopiero wstałam;) Bardzo się cieszę, że nie jest aż tak źle z nami;)
  2. [quote name='3 x']zaakceptujesz Ty w koncu fakt istnienia tak zwanych cichych czytaczy , hę?[/QUOTE] I czytaczy-doganiaczy:) Dopiero w sierpniu jestem.
  3. Kielaczka tego przerzucenia nie dokona?
  4. Kiedy to drobiazg, gorzej z tym, gdzie ta ustawka:)
  5. Nie wiem, na który banerek się zdecydować. Polubek, masz bęcki, za dużo ich...
  6. Szukam. Jak nie znajdę i Wy nie znajdziecie, to mogę być ostatnią deską ratunku;)
  7. Ale jak nie chciał żreć to mógł oberwać, nie?
  8. Jak bardzo w potrzebie to dzwoń do Zojki. A więcej to nie znam bo w szczurakach "nie robię".
  9. Ale fajne porno:) [URL]http://img573.imageshack.us/img573/2507/sany0530.jpg[/URL] A tą łyżką obok to pewnie bity był :diabloti:
  10. Mój wet kazał odrobaczać częściej - na pewno ze 3 razy w roku to wychodzi. Przy małych psach to jakoś tak jest - no i lubi się pożywić na świeżym powietrzu, a kocie kupy the best... nie zawsze upilnuję. Ponad rok temu miałam jeża, a w jeżu wszelkie robale - utłukłam tasiemca, ale ciężko było. A co do mnie - spoko - po tym gdzie jeżdżę i gdzie jem na wyjazdach, powinnam już nie żyć, ale kto pije i pali... a ja jeszcze przeklinam :D
  11. Z metrem to jest tak, że biorą z cafeanimala, kiedyś najlepiej z godz. 13-14 (pewnie wtedy grzebali), ale później juz sie to zmieniło. Trzeba wyczaić, co wpada do metra i kiedy te ogłoszenia były zamieszczone... robota z tym jest, a efekty jakoś gorsze ostatnio. Wyborcza to straszny koszt, a Fakt i te inne to target taki średni... zróbcie wyróżnione gumtree na tydzień na jakiś region, a za tydzień na inny - to chyba najlepszy stosunek ceny do efektów. No i tym elaboratem się przyznałam pośrednio, że podglądam Dyzia:)
  12. Mogłybyście jeden dzień nie pisać?;) Przeraża mnie ta liczba stron do czytania... i ciągle rośnie...
  13. Na dogomaniaków zawsze można liczyć. Jak nie tego, to tamtego - a Nikus to nie UNA tylko UN;) (i występuje w pakiecie z Livką)
  14. ... i tak z dzikusa zrobił się panicz, co musi mieć pościelone:) Ja tam popieram spanie z psami, podobno tasiemca można złapać;) - po cichu na to liczę, bo mam parę kilo do zgubienia. (serio coś takiego usłyszałam i nawet nie kłóciłam się, że odrobaczanie i takie tam bzdety...)
  15. No i wszystko jasne:) A co do karmienia to Wam powiem tyle, że zrobiłam dziś włoski makaron, taki zdrowy, ciemny razowy (i drogi), a mój TZ grzecznie zjadł i rzekł, że ten psi makaron to jednak paskudny jest:D Bo taki ciemny widział w Tesco i to dla psów był...
  16. Bardzo się cieszę, chociaż było do przewidzenia, że długo nie poczeka:) [quote name='ronja']nie lubię osobiście zawozić psów do nowych domów. ten moment, gdy trzeba wyjść, a pies zostaje i patrzy z wyrzutem prześladuje mnie później.[/QUOTE] Ano. Wielu nie zawiozłam, ale rozumiem. I ile się nasłucham o nadopiekuńczości i takich tam...
  17. Pewnie, że nie zapeszamy, ale cały weekend zaglądaliśmy;) Chyba Kajtunio pobił rekord wyświetleń w mojej historii - dziś ma ponad 1100:D On śliczny jest, a te ankowe-szklanowe fotki to piękno pokazały światu. (na szczurzym byłam)
  18. [quote name='Agnezia']Jak ja bym jadła w takich stresujących warunkach też by mi się w brzuch u nie układało ;)[/QUOTE] Ja też przepraszam, ale :grin::grin::grin::grin: edit: a najgorsze jest to, że chłop mnie z łózka wyrzuci, bo będę łóżkiem trząchała - miewam takie głupawki;)
  19. I same rude :) Jakby co to ja na jamniki wcale nie patrze;)
  20. Łatwiej zbierać poza dogo, bo tu wszyscy "zapakowani" po uszy. No i fanty na bazarki mogą dać. Ciekawe, czemu nikt nie chce adoptować takiego ślicznego psiaka? Muszę nad tym popracować:hmmmm:
  21. Numer konta chętnie bym dostała:) Ania od Lakusia też mówi, że podobny.
  22. Brakuje 365, a w miesiącach po 31 dni 380, dużo bardzo dużo trzeba jeszcze uzbierać.
×
×
  • Create New...