-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Przepraszam, dopiero wstałam;) Bardzo się cieszę, że nie jest aż tak źle z nami;)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']zaakceptujesz Ty w koncu fakt istnienia tak zwanych cichych czytaczy , hę?[/QUOTE] I czytaczy-doganiaczy:) Dopiero w sierpniu jestem. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kielaczka tego przerzucenia nie dokona? -
Kiedy to drobiazg, gorzej z tym, gdzie ta ustawka:)
-
Nie wiem, na który banerek się zdecydować. Polubek, masz bęcki, za dużo ich...
-
Szukam. Jak nie znajdę i Wy nie znajdziecie, to mogę być ostatnią deską ratunku;)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ale jak nie chciał żreć to mógł oberwać, nie? -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Jak bardzo w potrzebie to dzwoń do Zojki. A więcej to nie znam bo w szczurakach "nie robię". -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Ale fajne porno:) [URL]http://img573.imageshack.us/img573/2507/sany0530.jpg[/URL] A tą łyżką obok to pewnie bity był :diabloti: -
Mój wet kazał odrobaczać częściej - na pewno ze 3 razy w roku to wychodzi. Przy małych psach to jakoś tak jest - no i lubi się pożywić na świeżym powietrzu, a kocie kupy the best... nie zawsze upilnuję. Ponad rok temu miałam jeża, a w jeżu wszelkie robale - utłukłam tasiemca, ale ciężko było. A co do mnie - spoko - po tym gdzie jeżdżę i gdzie jem na wyjazdach, powinnam już nie żyć, ale kto pije i pali... a ja jeszcze przeklinam :D
-
DYZIO w dożywotnim bezpłatnym domu tymczasowym.
mmd replied to conceited's topic in Już w nowym domu
Z metrem to jest tak, że biorą z cafeanimala, kiedyś najlepiej z godz. 13-14 (pewnie wtedy grzebali), ale później juz sie to zmieniło. Trzeba wyczaić, co wpada do metra i kiedy te ogłoszenia były zamieszczone... robota z tym jest, a efekty jakoś gorsze ostatnio. Wyborcza to straszny koszt, a Fakt i te inne to target taki średni... zróbcie wyróżnione gumtree na tydzień na jakiś region, a za tydzień na inny - to chyba najlepszy stosunek ceny do efektów. No i tym elaboratem się przyznałam pośrednio, że podglądam Dyzia:) -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Mogłybyście jeden dzień nie pisać?;) Przeraża mnie ta liczba stron do czytania... i ciągle rośnie... -
Na dogomaniaków zawsze można liczyć. Jak nie tego, to tamtego - a Nikus to nie UNA tylko UN;) (i występuje w pakiecie z Livką)
-
Ma przepiękny uśmiech:)
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
No i wszystko jasne:) A co do karmienia to Wam powiem tyle, że zrobiłam dziś włoski makaron, taki zdrowy, ciemny razowy (i drogi), a mój TZ grzecznie zjadł i rzekł, że ten psi makaron to jednak paskudny jest:D Bo taki ciemny widział w Tesco i to dla psów był... -
Piękny młody DONek zwany Kulą już w swoim domku :)
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, chociaż było do przewidzenia, że długo nie poczeka:) [quote name='ronja']nie lubię osobiście zawozić psów do nowych domów. ten moment, gdy trzeba wyjść, a pies zostaje i patrzy z wyrzutem prześladuje mnie później.[/QUOTE] Ano. Wielu nie zawiozłam, ale rozumiem. I ile się nasłucham o nadopiekuńczości i takich tam... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że nie zapeszamy, ale cały weekend zaglądaliśmy;) Chyba Kajtunio pobił rekord wyświetleń w mojej historii - dziś ma ponad 1100:D On śliczny jest, a te ankowe-szklanowe fotki to piękno pokazały światu. (na szczurzym byłam) -
Ja też podrzucę.
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnezia']Jak ja bym jadła w takich stresujących warunkach też by mi się w brzuch u nie układało ;)[/QUOTE] Ja też przepraszam, ale :grin::grin::grin::grin: edit: a najgorsze jest to, że chłop mnie z łózka wyrzuci, bo będę łóżkiem trząchała - miewam takie głupawki;) -
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
I same rude :) Jakby co to ja na jamniki wcale nie patrze;) -
Łatwiej zbierać poza dogo, bo tu wszyscy "zapakowani" po uszy. No i fanty na bazarki mogą dać. Ciekawe, czemu nikt nie chce adoptować takiego ślicznego psiaka? Muszę nad tym popracować:hmmmm:
-
Numer konta chętnie bym dostała:) Ania od Lakusia też mówi, że podobny.
-
Brakuje 365, a w miesiącach po 31 dni 380, dużo bardzo dużo trzeba jeszcze uzbierać.