Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='Neigh']Skórki od ogórka też zje.....papier po makreli ......[/QUOTE] No, ale ja o karmach pisałam, a Ty z przysmakami wyskakujesz:D Ja to odnalezione cudo się miewa?
  2. Nie wiem, czemu ludzie, mając podany mail i telefon w treści ogłoszenia i tak piszą przez formularz, a jak proszę, żeby zadzwonili, to piszą dalej. Nie lubię tak, bo mi się może wydawać, że coś "rokuje", a nie rokuje i tylko zamieszanie się robi. Mysza, wiesz co, ale z tymi mieszkaniami to nie do końca tak źle jest... znam takie po 100 m i więcej; z ogrodem.
  3. [quote name='Ewa Marta']Z Biomilla przesiądzie się spokojnie na Royala:-) Ale jak on z Royala przejdzie na Purinę, to ja nie wiem:-[/QUOTE] Ciekawe, co mu przypasuje, ma teraz kartę dań:) Moje poprzednie jadły Nutrę, a Royal był "be". Obecny Nutry i Eukanuby nie tyka, Royala light żre łaskawie, ale jak mu chcę zrobić fiestę to kupuję saszetkę Pedigree. Ale tylko jak jest bardzo grzeczny, czyli raz na miesiąc:diabloti:
  4. [quote name='Ellig']Jak zaczipujesz malucha to potem nr czipa i dane wpisz do europejskiej bazy identyfikacja.pl, no jeszcze zaplacic trzeba.[/QUOTE] Jak już dojrzeję do tego, to wrócę doczytać instrukcje, a jak coś mi się nie uda, to zadzwonię - zawsze okazja do pogawędki. Na razie chodzimy tylko na postronku. Wszędzie samochody, a maluch jeszcze durnawy. Jak ja czasem tęsknię za moimi statecznymi staruszkami... [quote name='gusia0106']Ale jest zadowolony :):)[/QUOTE] Cieszę się. I w ogóle się cieszę niezmiernie, że JEST:) Żywy, cały i w dobrym humorze.
  5. Ale tu Wersal cukieraśny :) Taaa... i na mnie trafiła i mi podsyła psa - klon Lakusia. Cofam wszystko, co wczoraj pisałam. Z Wami się nie da stąd uciec;) Pewnie! Na szczęście nie mnie to dotyczy, ale ten post mi się szalenie podoba :P
  6. Jestem już dość odporna na prośby, ale ten chłopak kogoś mi przypomina. Dopisz moją dychę co miesiąc.
  7. Odpisałam, że mógłby zadeptać kota. Choćby w zabawie. Kota też przecie żal... z ostatniej chwili: Mysza, co ja mam zrobić? Pani nie odpuszcza - napisała, że to kot jest zagrożeniem dla psa i że odwiedzali ją z psami i jest przygotowana na wszystko:diabloti: Mi się podoba taki upór. He he - ładny ten psiak, serca łamie:)
  8. Piszę drugi post pod swoim, ale mi się trafiła oferta nie do kojca. Duże mieszkanie, tylko z kotem.
  9. Nutusiu, zaprosiłaś mnie to jestem na tym obrzydliwie nudnym wątku:) Mojej znajomej zmarła boksia dwa miesiące temu. Była stareńka, ale znosiła ba! - lubiła mojego szurniętego psa. I wszystkich kochała, czego miałam dowody, bo przywaliła mi kiedyś w zęby plaskatym:) Dla mnie boksie to zawsze już będą najprzyjaźniejsze psiaki pod słońcem. [quote name='Neigh'] nadal sobie radośnie tyję........[/QUOTE] Kolejna nić porozumienia :diabloti:
  10. O rany! To siedzę cicho i udaję, że nawet mnie tu nie ma:) Poszła nowa mies. deklaracja - 50 zyla.
  11. Ty ze wsi jesteś i stąd prostackie metody działania;)
  12. [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,25153,Lw==.html[/URL] [FONT=&quot]http://www.morusek.pl/ogloszenie/41583/Piekny-mlody-owczarek-dlugowlosy/ [FONT=Arial]Już i ja pierwszy mail dostałam - pytanie co z kotami?[/FONT] [/FONT]
  13. 920 wejść na kajtunowe gumtree i zapewne cisza chyba lepiej pobierać opłaty za oglądanie niż domu szukać :/ - nie musze dodawać, że niedługo mnie trafi?
  14. To może wpisz 10 - dowolnie wybranych:D Sorry - ale to smiech przez łzy - jak w takim razie mam moją gnidkę zabezpieczyć?
  15. Już nie chcę "jątrzyć" u niego na wątku, ale właśnie wylewanie pomyj narobiło najwięcej szkody. Rozumiem, że nie każdy musi latać i szukać psa, bo to nie obowiązek, ale wchodzenie na wątek i pisanie takich rzeczy, kiedy ten DS był potrzebny i mógł się włączyć... I skoro rok wcześniej ze względu na kontakt z DS były te "dwie strony medalu", to nie mogły być jeszcze kilka dni? W dodatku masa głupstw była pisana pod wpływem przypuszczeń, a nie faktów...
  16. [quote name='Ellig']pozdrow "Dziewczyny" z Lodzi, ktore szukaly Aresa od rana na mrozie :Rose:[/QUOTE] Myślę, że czują się pozdrowione:) A Ty ucałuj Dziewczyny z Warszawy, które były z nami duchem i telefonem :diabloti::diabloti::diabloti: Ciekawe rzeczy z tymi chipami. To jak mam się dowiedzieć, czy to działa? Wiem! Zaczipuję, zgubię i poczekam na efekty...
  17. Jednego wytropiłam samodzielnie. Bardzo lubię robić ogłoszenia:) Jakie serki? Toż to myszkami pachnie i trochę strychem.
  18. Zrobiłam, żebyś miała jeszcze gorzej. A co! [url]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/piekny-mlody-owczarek-dlugowlosy-ID4wvK.html[/url]
  19. No, tak robiłam jak mogłam. Nie chciałam w te same miejsca, co już są. Jeśli pan nie zapytał nawet o możliwość dostawy to chyba szybko się zniechęca. Jeśli powinnam przenieść to pisz, nie problem.
  20. O, kurka, taki cymes mi umknął jakoś:) Ty wiesz, ale rodzice mnie kochali, i mąż mnie kocha, i syn, i pies (kota nie próbuj mi wciskać)... to musi być jakaś forma zbiorowego szaleństwa Idę sobie poczytać, co mi zadano.
  21. [quote name='Lu_Gosiak']ekstra!!! wielkie dzieki:):) i oby Twoja reka byla szczesliwa:):)[/QUOTE] Tfu i jeszcze raz tfu! Jak urzekłaś to niech nie będzie na mnie:) Na razie powisi jako zwykłe, ale jak jeszcze z miesiąc to potrwa to się wkurzę i zacznę wyróżniać.
  22. Czuję, że znajdziemy wspólny język:) Moja najlepsza psiapsióła jest psychoterapeutą, więc jakieś zabezpieczenie gwarantuję ze swej strony również.
  23. Aaaaa ten gapciuszek - pamiętam wątek, zaglądałam, bo to było w czasie Urwiskowych szczeniorów. Miałam pogrzeb w rodzinie, później cyrk z Lakusiem, później Lakuś umarł, a ja trochę "wypadłam" z dogo. Już zapisany - nie ma to jak poczytać w zimowe wieczory. Dobrze mi to zrobi, bo właściwie to miałam zwijać manatki, jakoś po śmierci tego psa nie wiedziałam po co tu jeszcze jestem. Teraz mam Aresa&co.
  24. Nie znam Wisienki. To wstyd? Pewnie tak, to poproszę namiar;) "Rozpracowywałam" wątek Marleja (i 18 innych, ale nie Waszych). Jeszcze Was nie znałam, ale szczęka mi opadła, jak czytałam. Kończyłam socjologię, siedziałam na dogo, to pomyślałam, że mogę mieć fajną pracę z tego co tu się wyprawia:) A studia to w ramach rozrywki, nie jestem taka młodziutka, niestety, byłam z tych "starszaków".
  25. Wasze wątki są cholernie rzeczowe, tak mi wyszło:) Gusi już się przyznałam, że losowałam do badań wątki, no i mi się wylosowało... Między Wami jest dużo ciepła, ale najwięcej rzeczowej, konkretnej pomocy, nie tylko ćwierkania. Jakby co, badania skończyłam dawno... teraz śledzę Was prywatnie:)
×
×
  • Create New...