-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Najgorsza jest pierwsza doba, kiedy psiaki jeszcze kołowate. Dobrze, że już w domu. -
[quote name='kam.']też jestem na zaproszenie, Rufusa poznałam już jakiś czas temu, nie napisałam nic ponieważ nie mogę się zadeklarowac :( (...)[/QUOTE] Myślę, że Rufus się nie pogniewa:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='anka_szklanka'](...) trzeba tylko cierpliwości i miłości (no i pełnej michy oczywiście)(...)[/QUOTE] I to jest to! Wyznaję dokładnie taką zasadę, z naciskiem na cierpliwość :diabloti: -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Wisience:) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Bry:) Skoro zgodnie czytali i się nie pobili to znaczy, że już komitywa na całego. -
Odpisze, na pewno:)
-
A ja w nowym dniu dorzucam jeszcze dyszkę (do stałej), bo mi jeden taki pędrak do DS idzie i zagospodarowuję schedę:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ja pierniczę:) Sorry, ale tak wyrażam radość;) -
Ale super!!! No to teraz jakby z górki:)
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']A naszej Wiśni jakoś nikt nie chce, nie dzwoni...[/QUOTE] Duży, czarny i w średnim wieku. Biedny chłopina, takie mają najtrudniej. -
[quote name='pola53']Straszne to. Z pewnością trudno jest upilnować psa aby czegoś nie zjadł od obcego, ale kiedy przeczyta się wszystko, to staje się jasne, że wina leży po stronie tej baby. Skoro takie rzeczy się powtarzały?!! Biedne psiaki!! Dopilnujmy, aby nigdy więcej nie dostała żadnego psa!![/QUOTE] Nie upilnujesz. Ponad dwa lata temu było tak samo z Kolim - to taki słodki psiak był, trzyłapek. Wątek tego psiaczka był chyba jednym z pierwszych, które tu czytałam, jeszcze się nie odzywałam. Jeszcze chyba dwa psy wtedy umarły. A sprawa przycichła i znowu to samo. Ona weźmie kolejnego psa, pewnie spoza dogo, ech...
-
Żeby wstawić podlinkowany trzeba go zaznaczyć (tak jak zaznaczasz duże partie tekstu do kopiowania np.), a nie tylko kliknąć. Banerek musi zrobić się taki "szary". [attachment=766:5421.attach] kopiujesz go. później otwierasz okno "edytuj sygnaturę" i wklejasz banerek [attachment=767:5422.attach] jak coś nie pójdzie to jeszcze pomogę:) w końcu mamy PW
-
Nie rozsyłam, niestety i się przyznaję. Ania to DT, a później DS "naszego" Lakusia i na mail podesłałam, żeby oceniła podobieństwo. A że psu skapnęło to super:)
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
A ja miałam własnie sie pożalić, że syf mam w domu i nie wyrabiam, bo na pościeli piach i znów musze zmieniać (i tak tydzień już wytrzymała) i że jeździłam na dworze na odmarzniętych kupalach (cudzopsich) jak na ślizgawce, ale się zamknę, bo inni mają gorzej. Nutusia, ściera uzasadniona! -
[quote name='WiosnaA']Ciocia mmd podesłała mi wątek Rufuska.....i musiałam tu wejść....poproszę nr konta,stałej nie mogę,ale jednorazowo grosik podeślę. Będę trzymać kciuki za Rufuska.[/QUOTE] Aniu, jak fajnie, że zajrzałaś i to jeszcze z kasą;) Trzymaj kciuki, wiesz jak to jest.
-
Szkoda, może do DS któregoś wygoń:)
-
[quote name='pola53']Hm, aż tak źle mnie osądzasz? :). [/QUOTE] E, nie - podsuwam techniki perswazyjne:) Ale jak oni tak grzecznie sami z siebie...
-
[quote name='pola53']Postaram się zainteresować jego losem swoich studentów[/QUOTE] Najlepiej tak w okolicy sesji :diabloti:
-
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Co pomyśli - że na psy (i koty) zeszłyśmy. Źle z nami to będzie dopiero, jak na powitanie zaczniemy psom podogonie bziochać :diabloti: -
[quote name='pola53']To robisz tak: wchodzisz w ustawienia na samej górze strony, obok 'mój profil'. Następnie po prawej stronie w 'moje ustawienia' klikasz na 'edytuj sygnaturę'. pojawi ci się takie okienko z czcionką, i kilkoma innymi znaczkami. [/QUOTE] I jeszcze wersja dla leniwych lub opornych: lewym klawiszem myszy najeżdżasz na banerek, żeby zrobił się taki szary, robisz Ctrl+c - dalej od tego miejsca, co powyżej - w to pole wstawiasz banerek robiąc Ctrl+v - i gotowe:)