-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
[URL]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/szczeniaki-pelna-torba-szczeniakow-podrzutkow-pomocy-ID4jWk.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,24186,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/szczeniaczki_w_torbie_220888.html[/URL] [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaki-porzucone-do-pilnej-adopcji-W0QQAdIdZ249275621[/URL] [URL="http://www.pineska.pl/"]http://www.pineska.pl/?id=85241[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=a000b571ecb1dfb6dc698af94[/URL] [url]http://www.oferty.pl/pl/category/zwierzeta-psy-mieszaniec/region/w-polska-lodzkie-pabianice-woj-lodzkie/szczeniaki-podrzucone-do-piwnicy-802726.html[/url]
-
Asia mi mówiła, że domek ma się sprawdzać przed Świętami, a po Toffinka Państwo przyjadą zaraz po Świętach. O ile nic się nie pochrzani...
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Może mu wziewną teraz zrobić? Trochę oszczędzająca jest. -
Sparaliżowany Czucz-> Kochali Go Wszyscy... teraz za TM [*]
mmd replied to demi's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Szczęśliwy pies:) -
Ile to km? Stąd oczywiście... Asia, wiesz o czym myślę :D
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Pomyślimy. Może jakaś promocja? - kupujesz dwie rzeczy, za wysyłkę tylko raz, wtedy ja wezmę na siebie koszt, to w końcu nie są jakieś kosmiczne kwoty:) Ja też wystawiam bazarki, jednak lepiej jeden duży, bo zawsze większy ruch i podnosić nie trzeba. Ta fotka jest taka, że trzeba ją zapisać - idealna do ogłoszeń: [URL]http://img824.imageshack.us/img824/2853/ka20.jpg[/URL] - ładnie widać pyszczek i jest jakiś kawałek człowieka - to zawsze dobrze działa:) BTW: czy robimy ogłoszenia? Może dać mu spokój z miesiąc, niech się trochę chłopczyk ogarnie, pokaże jaki jest, behawiorysta go obluka... -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ale on jest słodki! Te oczęta i ta paszcza do całowania:) Kto by pomyślał, że to taki łobuz... Nie było mnie ponad tydzień, dwa razy zajrzałam tylko na moment i trochę się pogubiłam. Już uzupełniam zasób wiadomości:) Malibo, czapki z głów:) Finanse: mam rzeczy na bazarek, można połączyć jak będzie jakiś robiony. Zawsze jakiś grosz wpadnie. Podnoszę deklarację z 20 na 50 (od stycznia do czerwca na razie). -
[quote name='asik007']Mmd dzwoniłam bo jak myślisz co mogło się stać?????????????????????????????????? Znalazłam piękną husky. I nie mam co z nią zrobić. Ja się chyba zastrzelę. A z Kraśnika musimy koniecznie kogoś znaleść.[/QUOTE] Ojej... biedna psica, pewnie zginela komus. Jak do niedzieli nie znajdzie sie nikt z Krasnika to zastanowie sie, kogo znam z tamtego kawalka, z Lublina kogos kojarze...
-
Zajrzalam sprawdzic, co sie dzieje bo Asia dzis dzwonila i myslalam, ze jakies dobre wiesci. Widze, ze idzie ku dobremu. A ja Wam moge teraz zrobic wizyte w Bejrucie;) Fajnie tu bo mam z okna widok na mieszkanie z dwoma psiurami:D no i cieplo, cieplo, 24 stopnie - no, dobra nie denerwuje Was wiecej;)
-
[quote name='asik007']Słuchajcie ciocie Toffinka jest szansa na wspaniały domek. Trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Bardzo, bardzo bym chciała. Będę trzymać z całych sił, a jak już ten domek będzie pewny to poproszę o sms-ka (nie telefon, bo już sobie wyfrufam;)).
-
[quote name='ronja']u nas pelno śniegu:) Dudu wystaje nad zaspami tylko kawałkiem pyszczka. wszystkie psy wychodzą tylko na chwilę i chcą wracać do domu. moje własne psy zapierają się przed wyjściem za bramę.[/QUOTE] Mój jęczy w domu, na dwór i na dwór :D Syn go wpycha w zaspy i pies cały szczęśliwy. Jak go nie ma kto wepchnąć to sam wskakuje. Nienormalne to, przecież ja mam krzyżówkę jamnika z jakimś ratlerkowatym trzęsidupkiem:) [quote name='Ellig']Dziekujemy, mozemy oplacic to wyroznienie tylko powiedz mmd ile i na jakie konto wplacic pieniadze:)[/QUOTE] Teraz to było w prezencie:)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
No to rzeczywiście niezłe zamieszanie. Szkoda, ale inny dostał szansę. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia czyj. Po prostu poszperałam. Jak możesz to daj temu panu ten dobry numer i może Gapcio pojedzie do domku:) -
Dopiero teraz zauważyłam ten biały koniuszek ogonka:) Przeniosłam na Katowice, tam go jeszcze nie było: [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Duzy-spokojny-pies-szuka-dobrego-domu-W0QQAdIdZ245791903[/url]
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Panu się cos pokręciło chyba. Psiaki ogłaszała jedna osoba BeaBono (link do bazarku): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/195334-Zako%C5%84czony-dla-Dyzia-do-17-11-10-do-godz.-22.00/page5[/URL] [quote name='BeaBono'] GAPCIO od AGI35 [/QUOTE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='dkfopt']Znalazłem ten wątek przypadkiem, bardzo mi szkoda tego pieska, na razie wpłaciłem 50zł na Kajtunka na konto z postu #1 Potrzebujących zwierząt jest tak wiele na tym forum... Kupiłem też 5 cegiełek na pomoc Pachciowi z innego wątku.[/QUOTE] Kajtunek ma nowego wujka:) Czy to ew. paskudztwo nowotworowe zostało wykluczone? Niech ten psin już wyzdrowieje wreszcie. -
Wczoraj dopiero zajrzałam tu pierwszy raz, przeczytałam o Waszych zmaganiach i nie mogłam nic napisać, bo klucha mi rosła w gardle (my, baby, jednak zbyt wrażliwe jesteśmy). Prawie każdy ma już za sobą odejście psiaka, ja też... Wierzę, że to co łączy nas z naszymi piesami, to wielkie uczucie, jest nieśmiertelne. I odradza się w kolejnych psiakach i w nas.