-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Nie wydaje Ci się że to nie konto paypal . Na konto paypal tylko mogą wpłacać osoby które też mają paypal. Ja mam takie konto mogę udostępnić dla Adasia [/QUOTE] Najwyraźniej nie mają PayPala. Jest tylko to [FONT=Arial]MHBFPLPW PL [COLOR=#000000][COLOR=gray][FONT=Century Gothic]60 1370 1170 0000 1706 4855 2200[/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT] Jeśli zaznaczy darczyńca, że opłatę ponosi fundacja to opłata stała 15 PLN - w przypadku niższych wpłat - skórka za wyprawkę. Asik mówi, żebyś udostępniła swój w takim razie. Tylko, zuzka, z tego co mi się o uszy obiło - na FB nie wolno zbierać na prywatne konto, więc może wysyłaj jakieś PW zainteresowanym. Zastrzegam, że nie jestem pewna:) Poza tym przyszło rozliczenie wpłat. Dostałam mailem rozpiskę żeby zamieścić na wątku i Asikowi ułatwić robotę, jak wróci. Po południu będą nowe wiadomości. [FONT=Arial] [COLOR=#000000][COLOR=gray][FONT=Century Gothic][/FONT][/COLOR][FONT=Century Gothic] [/FONT][/COLOR][/FONT] -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Wiśnia będzie miał nawet trochę więcej, bo niektórzy kupujący (m.in. niejaka ronja) zaokrąglają wpłaty:) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Uruchomiłam zapytanie, zuzka:) Aśka w pracy, wszyscy w pracy - pobawię się w łącznika. Wysyłam zdjęcia do fundacji Tara, zgodnie z prośbą. W czwartek u Adasia ma być TV Toya. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='AniaGucio']Kurka wodna... z krwią?! :([/QUOTE] Tak... Możliwe, że ten górny kawałeczek zrekonstruowanej dziurki puszcza, a możliwe też, że po prostu podrażnienie. Ta "góra" jest zagrożona, ale i tak najważniejsze jest przewodnictwo. Bo skórę i mięśnie jakoś się odbuduje. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Soema, masz rację - jest zamieszanie. Podglądam tam i chyba lepiej zostawić jedno konto, to, które było. Tara może zbierać "swoimi" kanałami przecież, a Tobie zuzka nikt nie zarzuci mącenia. Druga sprawa - unikam wszelkich fundacji, właśnie ze względu na "cele statutowe". U Adasia na razie nie wiadomo, ile jest, ile będzie potrzeba, ale mam zapewnienie od Asik, że to, co przyjdzie z dopiskiem "na Adasia" nie trafi w żaden kosmos. [B]Wieści od Asik[/B]: wetki operują kota, więc tylko tyle - rano były na podłodze kupki z krwią. i drugie: kasa Adasia będzie rozliczana tu na dogo. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Ludzie na faceboku putają się na które konto mają wpłacać na to z opisu czy na to które teraz podałyście[/QUOTE] Widziałam. Pytałam o To Asik - na które wolą. To drugie ma (też) namiary na przelewy zagraniczne, chociaż PayPal wg mnie to co innego, ale może mi się źle wydaje. Ja bym zostawiła jedno konto lub napisała, że Fundacja Tara również zbiera, żeby nie było niejasności. Niedługo Asia dowie się co u chłopaka i napiszę. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Toż to rozbój. Wiedziałam co robię, wynosząc się do Łodzi;) Ja myślę, że uda się wydębić zniżkę, a jak nie - to Aresa w karton i przesyłka do mnie:) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Jutro mu robię ogłoszenia. Jak zapomnę, to proszę o kopniaczka-przypominaczka;) Na razie gumtree z wyróżnieniem [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-maly-piesek-do-adopcji-W0QQAdIdZ258503762[/url] -
[quote name='kasia14']Katarzyna napisze, tylko podaj podst. info o Ice ;) Co do sterylki, wet musi wystawić Ci fakturę na stowarzyszenie i skarbonka wyśle mu przelew, tylko to jest kilka dni opóźnienia - jeżeli nie zgodzą się czekać na kasę to ktoś musi wyłożyć pieniądze ( faktura nadal na stowarzyszenie), podaje się numer konta i skarbonka je Ci oddaje. Faktura na całą kwotę i całą opłaca- wysyła skarbonka, następnie my wysyłamy na konto skarbonki zwrot - tyle, ile uda nam się uzbierać. Dane Ci wyślę później na gadu.[/QUOTE] Aha - czyli my mamy wpłacić na skarbonkę? My - znaczy, wszyscy, którzy sie dorzucają.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A na ostatnim zdjęciu straszna paszcza rekina:diabloti: -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='brzośka']widziałam przed chwilką na FB, że wielu ludzi wspiera Adasia - dobrym słowem, grosikami, dobrymi myślami :)[/QUOTE] To dobrze. Grosiki ważne, ale teraz dobre myśli najważniejsze. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Adaś pewnie już śpi z kotkami. Oby jutro coś dobrego przyniosło. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzka']Już są pierwsze deklaracje wpłat na konto fundacji .[/QUOTE] Widziałam. Konto sobie założyłam na FB z tej okazji. -
[quote name='WiosnaA']Aniu,o Rudziku Brzośka pisała....mi także jest bardzo przykro :glaszcze:[/QUOTE] Mylą Was - Rudzik był u [B]wiosny[/B]... Poszłam do Rudzika. Nic tam nie pisałam, ale żal zawsze każdego psiaka. Staruszek to był... odszedł sobie na "swoim".
-
Dwie boksie, w tym jedna "w pakiecie" - Lili zostaje z nami na zawsze :)
mmd replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
O turnusach rehabilitacyjnych sporo tez słyszałam:) Te wszystkie babcie dają czadu - w mig zdrowieją, jak jakiś fajny emeryt się pojawia. I dobrze, każda forma terapii jest wszak pożądana. A babcia też ludź i niech se szaleje. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mi też smutno, bardzo się martwię, ale nadzieję trzeba mieć. Nie zawsze wszystko się udaje od razu. Może to chwilowe, może chłopak ma tylko rozwolnienie, a jest na lekach, pupska nie czuje... -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A czy są jakieś możliwości, metody żeby te nerwy pobudzić do działania ? Czy w tym przypadku lepiej czekać czy właśnie odwrotnie, od razu trzeba działać ?[/QUOTE] Jeśli są przerwane to nie. Nie będzie czego pobudzać. No i nikt chyba nie wie, czy to sprawa przewodnictwa czy może tylko chwilowa niedyspozycja. Czasem jest tak, że mimo wszystko, mimo tego, że coś jest uszkodzone, jakies inne nerwy przejmują działania tych uszkodzonych. Nie jestem neurologiem, a się mądrzę;) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Przepraszam że nie zrobiłam wydarzenia na FB ale jestem tam nowa i nie wszystko jeszcze potrafię :oops:. Jest u mnie na tablicy.[/QUOTE] Daj spokój:) Każdy robi, co może i co mu idzie. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Stan konta Aresa 40 zł[/QUOTE] Czyli brakuje co najmniej 160? Reszta mi się podoba;) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Chodzi. Bo to dalszy odcinek kręgosłupa się uszkodził, przy ogonku. Tylko z tym mogły się uszkodzić nerwy odpowiedzialne za działanie zwieraczy. I to jest problem. Dodzwoniłam się przed chwilą. Nadal kapie, ale to młody psiak i wszystko świeże. Musimy czekać. -
Adasiowi z pupy kapie... Jak nie przestanie, to wiecie co... nikt go przecież nie zechce.