Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. A jaka błyszcząca ta Wiśnia! Widać, że dobrze je:)
  2. Fajny jest skubaniec. Trzeba mu jakąś rasę wykombinować - baaardzo rzadką;)
  3. Lu, ale ja się deklarowałam na 6 mies., a grudzień był jednorazowo:) Teraz też oczywiście dorzucę. A pytałam, bo coś knuję;) Wysyłam brakujące 40 niech będzie styczeń i luty.
  4. [quote name='Tattoi']Zastanawiam się, czy nie lepiej szukać mu domu bez innych samców i z możliwościa pilnowania terenu, co on lubi. Tylko tyle. [/QUOTE] To na pewno. Aż szkoda by było zmarnować taki potencjał cieciowy;) Myślę, że Jamor trochę go utemperuje, mały nauczy się kilku komend, które zapamięta.
  5. Gosiaku, jak wygląda luty u Was? Konkretnie: ile Ares ma na dziś kasy na koncie?
  6. Ja też głosowałam na Szczecinek i śledzę rozwój sytuacji. Jutro przyjdę pooglądać Wisienkę:)
  7. Nie zapomnieli, nie zapomnieli. Niektórzy zamykali bazarki, o których Ty zapomniałaś:)
  8. Rozliczam bazarek - powinno być 95 złotych, w zaokrągleniu 100;) Cieszysz się Ares? :diabloti: Nie będzie ci jechało z paszczy...
  9. Nie no, wcześniej jest, że 450. Napisz, że wpłaty ze stałych i będzie jasne:)
  10. [quote name='AniaGucio']No i znowu weekend ...[/QUOTE] Tak, ale już na żebry nie chodzisz:) Wiesz co - stałe deklaracje są tak rozpisane, że wygląda jakby ich było 700/mies. :evil_lol:
  11. Dzień dobry:) Aniu, widziałaś - wyklarowała się sytuacja z Toffinem. Szkoda, bo na to miejsce jeszcze długo trzeba czekać. Jakiś inny piesek musi iść do DS szybciej:) [quote name='brzośka']zrobione :)[/QUOTE] Dziękuję:)
  12. Przykro mi, że nie byłam z Wami i jednocześnie bardzo się cieszę, że psina złapana:) Asia mi wszystko dziś opowiedziała. Idźcie spać po tych emocjach, a malutka Ika też niech się wyśpi. Widac po ząbkach, że to smarkula;) Pewnie rok, półtora.
  13. Ja już głosowałam. Idę popatrzeć, co się dzieje o choroba, źle się dzieje
  14. Pomóżcie! Nasz dogomaniacki kandydat przegra za moment [SIZE=5][SIZE=3]SZCZECINEK PROSI O POMOC!!![/SIZE] [/SIZE] w ankiecie dogo i miau ustalono, że SZCZECINEK będzie wspólnym kandydatem na krakvecie. [URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopi...13065&start=45[/URL] POMÓŻCIE BO PRZEGRAMY!!! proszę rozsyłajcie dalej po swoich wątkach...
  15. [quote name='gusia0106']Dwie ściany zeżarte! Idę na basen ![/QUOTE] A to wielki prosiak! Nawrzeszczałaś chociaż?
  16. Tylko trzeba jej słuchaweczki kupić, żeby oglądając tv, nie budziła domowników i będzie git:)
  17. [quote name='AniaGucio']Rzeczywiście, można w sygnaturę wstawić innego potrzebującego biedaka[/QUOTE] Ja muszę Misiowe allegro wrzucić:) A zaraz później Kajtuna.
  18. [quote name='AnnaA']Dołożę te 9 zł m-nie. Dajcie namiary na konto[/QUOTE] No i jest komplecik:)
  19. [quote name='Lu_Gosiak']niestety anett sie nie dodzwonila do Nieieskiej bo ma wylaczony telefon i nie oddzwania, wiec pewnie kolejny dom ucieknie....zobaczymy a o ośline nie bylo ani jednego telefonu[/QUOTE] No i co z tym domem?
  20. [quote name='AniaGucio']Coś tu dzisiaj wyjątkowo mało ludzi...[/QUOTE] Bo awaria opanowana:)
  21. [quote name='mysza 1']Słuchajcie, moze jej uszy będą stać jak u owczarka, jeszcze niedawno takie falowane były a teraz sztywne ;)[/QUOTE] Będą, tylko musi cały czas tak robić: [URL]http://img13.imageshack.us/img13/5467/k24a.jpg[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:
  22. [quote name='mariamc']Błagam , zagłosujcie na nas!!!!![/QUOTE] Załatwione:)
  23. [quote name='grzenka']Ja zrobiłam wczoraj Sabuni ogłoszenie na cafeanimal, pierwszy raz w życiu,na 7 dni:lol::multi: Matko, żeby tylko ktoś sensowny zadzwonił:roll:...[/QUOTE] No to masz rękę:) Teraz będziesz cafe robić psiakom;)
×
×
  • Create New...