Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. [quote name='CoolCaty']Jutro Zuzka powinna być już na stronie schroniska.[/QUOTE] Witaj zbawco:) Przelecę się zatem jutro na stronkę.
  2. Wrzuć mi dziś/jutro wszystko co masz. Linki, foty (moga być na mail). Wątki jeśli trzeba założyć, ogarnę od rana. No i jakieś info do ogłoszeń: charakter, wielkość obecna/docelowa, inne psy koty dzieci - wystarczy mi w formie metryczki resztę wyrzeźbię:)
  3. Wyślij Pw do kogo tylko możesz z W-wy. Niedaleko jest Nasielsk, a stamtąd na bank kogoś na dogo widziałam. Psiak ma pewnie chore stawy. Ode mnie 100 jednorazówki jak już będą złapane. Może jakiś bazarek wymyślę. Z Nasielska jest fibi:) i Madarek. I fundacja Koci Świat.
  4. Do Asik na tymczas:) No chyba że ktoś inny będzie się bardzo upierał;)
  5. [quote name='asik007']I chciałabym bardzo podziękować Ani za ratowanie Adasia. Gdyby nie ona, to pewnie Adasia już by z nami nie było.[/QUOTE] Obu Aniom! Tej drugiej za optymizm;)
  6. [quote name='asik007'] Dziewczyny jeszcze trochę tych kciuków i pozytywnej energii i się uda.[/QUOTE] Na pewno się przyda i energia i kciuki:) Na wszelki wypadek jeszcze się nie cieszę. Wcale:)
  7. [quote name='ziutka74']Cudownie !!! Wspaniale !!! Kocham adasia i jego kupkę !!! Wal adasiu zdrowe kupki,wal kochany !!! Jutro odwiedzą cię cioteczki z aquela co ci kibicują !!![/QUOTE] Mam pomysł - sprzedamy kupke Adasia na bazarku:evil_lol: Pójdzie za taka kasę, że Adas na miesiąc będzie miał na karmę:)
  8. [quote name='piechcia15']Asiu myślę że tu nazwiska i nr kont ludzi nie są potrzebne. Może podawaj Imię i Pierwszą literę nazwiska. Bo nie każdy sobie życzy aby go ujawniać a w przelewie tego nie piszą:) tak sobie myślę...:)[/QUOTE] Przecież to jest cytat - sama dziewczyna podała swoje dane. [quote name='asik007']Adaś zrobił normalną kupkę. :multi::multi::multi:[/QUOTE] I nic nie wyskakuje? Dziurka działa?
  9. To spora kwota do uzbierania, ale musi się udać.
  10. Matko! To chłopak już ma prawidłowe odruchy;) Zenek to ten chudy, co się pałęta po lecznicy? Dziwny kot, bo do mnie przyleciał chętniej niż Adaś:evil_lol:
  11. Jeszcze kilka: [B][COLOR=black][FONT=Verdana]http://warszawa.szerlok.pl/oferta/malutki-mlody-psiaczek-szuka-kochajacego-domu-ID4S9u.html[/FONT][/COLOR][/B] [URL="http://www.eoferty.com.pl/230682"][B]http://www.eoferty.com.pl/230682[/B][/URL][B][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=73516[/FONT][/COLOR][/B] [B][FONT=Verdana][URL="http://www.pineska.pl/?id=72694"]www.pineska.pl[/URL][/FONT][/B] [B][COLOR=black][FONT=Verdana]http://www.morusek.pl/ogloszenie/45237/Malutki-mlody-psiaczek-szuka-domu/[/FONT][/COLOR][/B] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,26724,Lw==.html[/url]
  12. Dobrze piszesz. Jeśli są np. małe to nie przyżyją.
  13. Skopiowałam: Powiadamianie, zgłaszanie zdarzeń ze zwierzętami wolno żyjącymi (dzikimi):- Oddział Dyspozycji Inżyniera Miasta – przyjmuje zgłoszenia całą dobę, tel. 042-638-49-49, [B]Leśnictwo Miejskie - Łódź w dniach i godzinach pracy Leśnictwa, codziennie z wyjątkiem sobót i dni świątecznych od 7.00 do 16.00, tel. 042-659-00-77, 042-659-02-49.[/B] Osobami udzielającymi pomocy są pan Piotr Pietrzak – wykonawca prac leśnych oraz w szczególnych okolicznościach pan Kamil Polański – pracownik Leśnictwa. Do dyspozycji ww. osób pozostawieni są dwaj lekarze weterynarii i Przychodnia dla Zwierząt „Dog”, z s. przy ul. Łagiewnickiej 97, kontakt z lekarzami lub przychodnią przez Leśnictwo.
  14. Teraz na Poznań: [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-mix-owczarek-malinois-W0QQAdIdZ258856578[/url]
  15. Minął rok. Równo rok temu Lakuś stanął na mojej drodze. I mam nadzieję, że jest ze mną nadal. Chyba zawsze będę miała ten wątek w subskrypcjach:(
  16. Witam:) Mi się wydawało, że to dziś, a to dopiero we wtorek:)
  17. Zaglądałam już wczoraj, bo przyszłam tropem Myszy1 - żal tych psiaków. Postaram się pomóc trochę finansowo, bo nic innego nie mogę. [quote name='asik007']O bosze jakie bidy mogę pomóc ale nie teraz, mam za dużo psów na głowie. Może poszukajcie dt, jeśli mój Toffino pojedzie do domu stałego a myślę , że tak będzie prawie na 100% od kwietnia mogę pomóc naprawdę znacząco ale nie wcześniej.[/QUOTE] Co Ty o 2 w nocy robiłaś na dogo? ;)
  18. To trzeba kciuki trzymać, żeby to jedzonko wyszło później w odpowiedni sposób:)
  19. Nie pamiętałam nazwiska, ale tak - to on zabrał mojego, a raczej moją jeżynę:) O wściekliźnie żartowałam, ale to może podziałać odstraszająco na zbieraczy.
  20. Polazłam popatrzeć. A nie powinnam.
  21. Wiśnia teraz panisko jest na włościach. Na żadną cieciówkę nie pójdzie - zrobi strajk i dopiero dach zacznie przeciekać:diabloti:
  22. Szkoda, bo liczyłam, że nam się trafi jak tej ślepej kurce:) Jakby ten mały demon znalazł dom, to zaraz bym się zabrała za następnego z tej ferajny na fali sukcesu, a tak doopa. W kwestii finansowo-humorystycznej: zobaczcie, co się na bazarku ciasteczkowym porobiło:) Zejdę niedługo;)
  23. [quote name='agnest']tylko mmd została na posterunku;) Ja tam nie wiem to lecznica i to lecznica, tu Bernard i tam Bernard... jak Adaś sobie już wybrał ciocię to powinniśmy uszanować jego decyzję, na pewno to przemyślał.;)[/QUOTE] Zaraz zmykam, tylko bazarek obsługuję:) A ten mój "sklep" to już regularny nocny:)
×
×
  • Create New...