Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. To jest chore... Nie miałam nic przeciwko tej stówie, która brała, bo lepszej opcji nie było. To co się teraz dzieje jest szczeniackie i nieodpowiedzialne.
  2. Allegro będzie. Wystawi fundacja Miauczykotek.
  3. Jeśli nie ruszy mu maszyneria w pupci to .... W zasadzie najbardziej nam trzeba pozytywnych myśli.
  4. Zobaczcie co mamy:( Teraz chyba najważniejsze dobre myśli, żeby mu pupcia działała, bo z resztą jakoś damy radę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem[/url].
  5. Dzisiaj nie jest dobry dzień dla niektórych. Proszę zajrzyjcie, psiak po wypadku, śliczny: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem[/url].
  6. Zapiszę sobie. Wszystko wiem od Asika - psiak łazi po lecznicy. Nie wiadomo jeszcze co z odbytem, czy działa zwieracz. Zrobiłam mu gumtree, bo czysty jest i w obroży, może ktoś go szuka. Pomysł ze zbiórka gadżetów jest świetny. Dobrze byłoby zrobić mu allegro cegiełkowe, a to musi fundacja. Asia siedzi w pracy i zapewne do wieczora nie napisze, kontakt tylko telefoniczny. Nowe zdjęcia posty 63-67.
  7. Dla mnie to byłaby tragedia porównywalna ze smiercią psa, wiec bardzo współczuję... Ale nadziei nie wolno tracić, szukajcie. Byłam na wątku, pomądrzyłam się, bo tylko to przyszło mi do głowy. Aniu, napiszesz na bazarku jak kasa dojdzie, ok? No i przesyłka:) Dzis wszystko poszło, poza jedną.
  8. Trzeba ogłosić ściepkę po dychu. Jak się uzbiera 10 to będzie stówa, a to już sporo. Ja pierwsza:) Kto jeszcze? To tylko dyszka, malutka dyszka... no...
  9. [quote name='ronja']na Wisienkosie?;)[/QUOTE] No. To w końcu świnie. Naświniły. Wiśnia niewinny.
  10. [quote name='ronja']tylko szczochy;) znowu ktoś naszczał na duże posłanie:mad:. normalnie na twardych dechach będą spać.[/QUOTE] Pewnie dziki były...
  11. Może kolejna skarbonka - sterylkowa. Tylko ja tam nie znam nikogo...
  12. Te 3 tygodnie to one muszą (a powinny 4-5) być z mamą, a nie znam nikogo, kto by wziął całe stado... co mogłam to zrobiłam:( Później ogłoszenia porobię jakieś.
  13. Panie Misiu, śpij pan dobrze:) Jakby ktoś chciał cos kupić i wesprzeć Misia to ostatni dzien mojego bazarku jutro:) Link w podpisie. Do drugiego - też na Myszowe sieroty - również.
  14. [quote name='paula1977']miała być jakaś łapanka? gdzie, kiedy i kogo szukamy?[/QUOTE] Już wyłapane:) W moim podpisie - 32 łapki... Ale ta Ika brzyyydal:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Nikt nie chce Tobisia... miał mnóstwo wejść na gumtree. Pooglądali i tyle.
  16. [quote name='alice midnight']tak o to, dzięki :) z niepsich spraw...ogolnie martwi mnie to, ze coraz częściej piszę jak potłuczona..az mi wstyd potem to czytać :oops: niektórych zdań to się w ogóle zrozumieć nie da..literówki, błędy w składni...bleee a ja przecie piątkowa uczennica! to mam nadzieje, ze to juz w odwiedziny do innych psiaków, nie Kajtunia ;)[/QUOTE] Kajtunia wyadoptujemy jeszcze tej wiosny! Zobaczycie. Wierzę w tego psiaka, bo mu dobrze z oczu patrzy:) Trochę się biedaczysko pogubił, ale znajdzie sobie człeka roztropnego. Z niepsich spraw - jak się szybko pisze to tak wychodzi. Ja zaczynam mieć problemy z ortografią i musze pomyślec czasem. A niegdyś studiowałam polonistykę, a później dziennikarstwo i redaktorem w wydawnictwie byłam. No cóż....:evil_lol:
  17. Lubimy, jak domownicy chorują....
  18. [quote name='gusia0106']NIe ma sensu, wyślij mi zdjęcia[/QUOTE] Zaopiekujemy się bazarkiem:)
  19. Właśnie wysłałam 154 za bazarek i 10 za styczeń:)
  20. O rany, Mysza! Siła złego na jednego... Do psiaków zaglądam, zamykałam 2 bazarki i jeszcze 2 mam i trochę z tym roboty.
  21. [quote name='toyota']Szczęście w nieszczęściu, że mamusia taka ładna i nieduża. A co wet mówi na tą główkę ?[/QUOTE] One to towarzystwo w nocy wyłapały, więc wet pewnie dopiero dziś.
  22. Aniu, przecież nie masz wpływu na to, czy miejsce u Jamora jest czy go nie ma. Z różnicy najwyżej uzbiera się "górka", która bardzo szybko zacznie topnieć, jeśli wykruszą się ze 2-3 deklaracje. A niestety tak bywa, bo miewamy lepiej lub gorzej. To moje zdanie oczywiście.
  23. Dobrze, że jakiś ślad jest. Neigh a on do Ciebie by wyszedł? Może mu jakiś znajomy zapach podesłać, coś z poprzedniego domu? Tylko po to, żeby go trochę odpuściło to przerażenie. Też kombinuję intuicyjnie, o kotach nie wiem wiele....
×
×
  • Create New...