Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Żaden nawet najlepszy hotel nie zastąpi domu. Oby coś z tego było. Dzis małą wrzuciłam na cefeanimal, bo poluję na metro.
  2. No i pewnie nic. A potrzebowałabym dzis dobrych wiadomości... Kiepsko z Adasiem z mojego banaerka:( A już było lepiej, dziś byłam wycałowałam uszka...
  3. Poluję mu na metro. Na gumtree ma mnóstwo wejść. Dostałam maila, że jest śliczny. Podoba się. MUSI znaleźć szybko dom, to szczeniak. Wytrzymajcie jeszcze trochę, wiem, że w końcu się uda go wyadoptować.
  4. [quote name='asik007']No rzeczywiście nie jest dobrze, Adaś walczy z zakażeniem, :-( nie chce jeść.:-([/QUOTE] Obawiam się, że to my walczymy, a Adasiowi jest wszystko jedno. Ten psiak gaśnie, traci wolę życia. Jest mi dziś strasznie ciężko. Nie wiem co zrobić, jak go ratować, jak mu wytłumaczyć, żeby się nie poddawał, zjadł coś i uwierzył, że będzie dobrze.
  5. I jest bardzo grzeczny. Trzymałyśmy go z Asik przy czyszczeniu pupiny, tych wszystkich ran i on tylko prosi, żeby już nie:( Nawet nie piszczał. Po sąsiedzku wydzierało się jakieś stworzenie, bo było strzyżone.
  6. Właśnie wróciłam od niego. Asik zadzwoniła, żebym przywiozła specjalne opatrunki, które miałam. Adaś nie je, znów jest gorzej. Jest bardzo źle. Dzisiaj miał trzecią operację - wszystko się babrze. Dostaje antybiotyki, ale to albo się uda opanować albo nie. Jeśli Adaś nadal nie będzie jadł to nie będzie miał siły walczyć. Zrobiłam zdjęcia, ale są tak drastyczne, że ich chyba nie zamieszczę. Dostaje tramal przeciwbólowo. Asik pewnie dopisze coś od siebie.
  7. Nie wygląda na nieszcześliwego:)
  8. Z bazarku Ani będzie ok. 2 stówy:) Była wielka bitwa o ciasteczka, Ania musiała rozwinąć produkcję:diabloti:
  9. [quote name='Fundacja Medor']lekarka wet namówiła pani ma pieska 4 koty i niedawno straciła 2[/QUOTE] To bardzo dobrze, że mała ma domek. I dobrze, ze nie z moich ogłoszeń, bo by mi się w głowie przewróciło;) Adaś może nie je, bo oczekuje kurczaka...
  10. [quote name='Fundacja Medor']sunia z cmentarza ma dzis nowy domek[/QUOTE] Ale fajnie:) A skąd?:) Z mojego? - bo aż w takiego farta nie uwierzę...
  11. Koce nie, bo nasiąkną wilgocią i będzie i tak zimno. Do piątku pies zje kilka razy, na pewno stanie się bardziej ufny. Spróbuj dawać mu jedzonko nie pod nos, ale z metr dalej, żeby do Ciebie podchodził. Jeśli się nie boisz, oswajaj go z dotykiem, daj powąchać rękę, pogłaszcz pod pyszczkiem. To takie moje przemyślenia...
  12. Super! Ale ale - czekamy znów na wydarzenie dnia - była kupka? ;)
  13. Nie moge się doczekać, co jamor o nim napisze:)
  14. Jak jedzą od Ciebie to już połowa sukcesu:) Weź coś ekstra - pasztet, pasztetową byleby się ulepiło smakowite ciasteczko z nadzieniem:) I tak myślę, że skoro ta mała nieufna to może najpierw psiak niech zje swoje i przyśnie, może wtedy będzie ją łatwiej podkarmić.
  15. Od weta. Tylko sedalin w przypadku ruchliwej ulicy może być niebezpieczny, bo zanim padną mogą uciekać. Musisz być pewna, że będą bezpieczne.
  16. [quote name='kobietka']kochana moja a ze znajomych nikt nie pomoze ? badz ktos z tego bloku ? a straz miejska nie jest upowazniona do tego ? badz nie mogli by pomoc ich zlapac ? a pytalas w gminie ? jak to czytam to nie wierze , ze tak nas malo chcacych pomagac tym zwierzaczkom :([/QUOTE] No właśnie. Większość z nas jest daleko. Tu nie wystarczy założyć wątku, bo każdy ma od groma "swoich" psów i po dobroci nie zajrzy. Trzeba bardzo aktywnie działać - pytać w okolicy, wysyłać PW na dogo i niestety liczyć się z tym, że większość trzeba zrobić samemu. Po prostu ta liczba nieszczęść nas przerasta.
  17. Zarzuciłam go dziś na cafeanimal w nadziei, że do metra się złapie.
  18. Mogę dorobić, nie ma sprawy:)
  19. [quote name='mysza 1'] Wczoraj dodałam znowu Kolę na gumtree ale nie mogę dodać zdjęć, nie wiem dlaczego, ani wczoraj ani dziś. Trudno.[/QUOTE] Coś się im potaśtało, ja dodałam po wielu próbach.
  20. [quote name='Fundacja Medor']prosze o pomoc dla tej suni przebywa w lecznicy w zduńskiej woli robie jej alegro jest na stronach i nic [URL]http://allegro.pl/lagodna-jamnikowata-sunia-dom-pilnie-potrzebny-i1441723418.html[/URL][/QUOTE] Jest na stronach znaczy, że ma ogłoszenia?
  21. Dzisiaj na cafeanimal zrobiłam ogłoszenia kilku psiakom, może któreś się do metra załapie.
  22. Zrobiłam Zuzi (Adasiu, wybacz) [URL="http://www.eoferty.com.pl/230728"][B]http://www.eoferty.com.pl/230728[/B][/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/19891/szczeniak-zuzia__/[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-Zuzia-szuka-domku-W0QQAdIdZ259046537[/URL] [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/szczeniak-zuzia-szuka-domku-ID4SEL.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,26762,Lw==.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=73553[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/1/4/55/12931.html[/URL] [URL="http://lodz.olx.pl/item_page.php?Id=164587933&g=6"]http://lodz.olx.pl/szczeniak-zuzia-szuka-domu-iid-164587933[/URL] i jeszcze wrzuciłam na cafeanimal, może się do metra załapie
×
×
  • Create New...