-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Żaden nawet najlepszy hotel nie zastąpi domu. Oby coś z tego było. Dzis małą wrzuciłam na cefeanimal, bo poluję na metro. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='asik007']No rzeczywiście nie jest dobrze, Adaś walczy z zakażeniem, :-( nie chce jeść.:-([/QUOTE] Obawiam się, że to my walczymy, a Adasiowi jest wszystko jedno. Ten psiak gaśnie, traci wolę życia. Jest mi dziś strasznie ciężko. Nie wiem co zrobić, jak go ratować, jak mu wytłumaczyć, żeby się nie poddawał, zjadł coś i uwierzył, że będzie dobrze. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
I jest bardzo grzeczny. Trzymałyśmy go z Asik przy czyszczeniu pupiny, tych wszystkich ran i on tylko prosi, żeby już nie:( Nawet nie piszczał. Po sąsiedzku wydzierało się jakieś stworzenie, bo było strzyżone. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Właśnie wróciłam od niego. Asik zadzwoniła, żebym przywiozła specjalne opatrunki, które miałam. Adaś nie je, znów jest gorzej. Jest bardzo źle. Dzisiaj miał trzecią operację - wszystko się babrze. Dostaje antybiotyki, ale to albo się uda opanować albo nie. Jeśli Adaś nadal nie będzie jadł to nie będzie miał siły walczyć. Zrobiłam zdjęcia, ale są tak drastyczne, że ich chyba nie zamieszczę. Dostaje tramal przeciwbólowo. Asik pewnie dopisze coś od siebie. -
Nie wygląda na nieszcześliwego:)
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor']lekarka wet namówiła pani ma pieska 4 koty i niedawno straciła 2[/QUOTE] To bardzo dobrze, że mała ma domek. I dobrze, ze nie z moich ogłoszeń, bo by mi się w głowie przewróciło;) Adaś może nie je, bo oczekuje kurczaka... -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor']sunia z cmentarza ma dzis nowy domek[/QUOTE] Ale fajnie:) A skąd?:) Z mojego? - bo aż w takiego farta nie uwierzę... -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
Koce nie, bo nasiąkną wilgocią i będzie i tak zimno. Do piątku pies zje kilka razy, na pewno stanie się bardziej ufny. Spróbuj dawać mu jedzonko nie pod nos, ale z metr dalej, żeby do Ciebie podchodził. Jeśli się nie boisz, oswajaj go z dotykiem, daj powąchać rękę, pogłaszcz pod pyszczkiem. To takie moje przemyślenia... -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Super! Ale ale - czekamy znów na wydarzenie dnia - była kupka? ;) -
Nie moge się doczekać, co jamor o nim napisze:)
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
Jak jedzą od Ciebie to już połowa sukcesu:) Weź coś ekstra - pasztet, pasztetową byleby się ulepiło smakowite ciasteczko z nadzieniem:) I tak myślę, że skoro ta mała nieufna to może najpierw psiak niech zje swoje i przyśnie, może wtedy będzie ją łatwiej podkarmić. -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Grzeczne stwory dwa:) -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
Od weta. Tylko sedalin w przypadku ruchliwej ulicy może być niebezpieczny, bo zanim padną mogą uciekać. Musisz być pewna, że będą bezpieczne. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='kobietka']kochana moja a ze znajomych nikt nie pomoze ? badz ktos z tego bloku ? a straz miejska nie jest upowazniona do tego ? badz nie mogli by pomoc ich zlapac ? a pytalas w gminie ? jak to czytam to nie wierze , ze tak nas malo chcacych pomagac tym zwierzaczkom :([/QUOTE] No właśnie. Większość z nas jest daleko. Tu nie wystarczy założyć wątku, bo każdy ma od groma "swoich" psów i po dobroci nie zajrzy. Trzeba bardzo aktywnie działać - pytać w okolicy, wysyłać PW na dogo i niestety liczyć się z tym, że większość trzeba zrobić samemu. Po prostu ta liczba nieszczęść nas przerasta. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zarzuciłam go dziś na cafeanimal w nadziei, że do metra się złapie. -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mogę dorobić, nie ma sprawy:) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Medor']prosze o pomoc dla tej suni przebywa w lecznicy w zduńskiej woli robie jej alegro jest na stronach i nic [URL]http://allegro.pl/lagodna-jamnikowata-sunia-dom-pilnie-potrzebny-i1441723418.html[/URL][/QUOTE] Jest na stronach znaczy, że ma ogłoszenia? -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam Zuzi (Adasiu, wybacz) [URL="http://www.eoferty.com.pl/230728"][B]http://www.eoferty.com.pl/230728[/B][/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/19891/szczeniak-zuzia__/[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniak-Zuzia-szuka-domku-W0QQAdIdZ259046537[/URL] [URL]http://lodz.szerlok.pl/oferta/szczeniak-zuzia-szuka-domku-ID4SEL.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,26762,Lw==.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=73553[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/1/4/55/12931.html[/URL] [URL="http://lodz.olx.pl/item_page.php?Id=164587933&g=6"]http://lodz.olx.pl/szczeniak-zuzia-szuka-domu-iid-164587933[/URL] i jeszcze wrzuciłam na cafeanimal, może się do metra załapie