Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Nikt nie wrzucił linka do FB. Dwie dziewczyny pisały, że go zamieszczą.
  2. Idą mailem - 28 MB. Twój mail znalazłam w profilu, aktualny? Ciekawe, czy dojdą - nie zmniejszałam celowo.
  3. No wiem. Tylko które chcesz? Sam ryjek jest fajny i co jeszcze? Podaj na PW mail.
  4. [quote name='Marycha35']Złą energię sprawcy...;)[/QUOTE] O nim nawet nie myślę. Teraz ważny jest psiak. Nie znamy jeszcze kosztów tej "przyjemności", ale coś tam będzie trzeba uzbierać. Czy któraś z Was ma doświadczenie w prowadzeniu bazarków cegiełkowych? Albo zna kogoś kto robi? Lub kogoś, kto mi pomoże zrobić takowy?
  5. Cofnij się stronę, tam Kasia pisała, że ze skarbonki będzie. Jak pisałam daję 10, Madzik77 też 10, Basia Z. też coś i Belka g-g też coś. Jeszcze kilka osób tylko...
  6. Wysłałam zdjęcie do Asik. Czy mam coś komuś jeszcze wysłać?
  7. Asik musi dotrzeć do domu i opisze potrzeby.
  8. [quote name='Marycha35']hi, nie wierzę!!!!:) a Adaśko serce już mi skradł, faceci....;)[/QUOTE] Nie tylko Tobie;) Śliczny, biedny i grzeczny - taki do kochania. Ma cudownie mięciutkie futerko.
  9. Ale tu nie chodzi o schronisko tylko o odpowiedzialność gminy za zwierzęta. Co nie zmienia faktu, że na to trzeba mieć kupę czasu.
  10. Ciężko było mu dobre zdjęcie zrobić, bo kręcił się cały czas. Jak większość psów, nie chciał pozować. Jeszcze jeden śliczny Adaśko: [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7126/adas7.jpg[/IMG]
  11. Dzięki ciocia Polubek:) Proszę się częstować: [URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1783/201102011342.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2406/201102011344.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/3858/201102011346.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3125/201102011362.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6748/201102011364.png[/IMG][/URL]*[URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4794/201102011372.png[/IMG][/URL]*[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2193/201102011374.png%5D[/IMG][URL="http://www.dogomania.201470-Pomocy-pies-z-wyrwanym-ogonem."][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2193/201102011374.png[/IMG][/URL]
  12. Na cierpiącego nie wygląda - dostaje p. bólowe. Chodzi normalnie. Troszkę jest oszołomiony, trochę nieufny - kocha swoje "ciotki" z lecznicy, jęczał, jak mu z oczu zniknęła ukochana p. doktor:) Potrafi obszczekać. Wzięłyśmy go na dwór, ale chciał wracać - w sumie nie dziwne, tam jest jego micha, jego "pani" i cały jego bezpieczny świat. Do kotów ok:) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5323/adas6.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/5893/adas8.jpg[/IMG]
  13. Boczek: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9073/adas4.jpg[/IMG] Tył: [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/7757/adas5f.jpg[/IMG]
  14. Oto Adaś: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/1779/obraz038yk.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/624/adas1.jpg[/IMG]
  15. Kupy nie ma - zdjęcia są. Zgram i wrzucę. Jest prze-pięk-ny!!
  16. [quote name='AMIGA']No tak, najważniejze te kupki :-)[/QUOTE] O tak, my lubimy te klimaty:)
  17. Fajnie:) Strasznie dużo tych szczeniorów, będzie co robić.
  18. [quote name='Maniutka zara']Jak najbardziej są potrzebne, bardzo prosimy o opatrunki dla Adasia takie dostał wstępnie imię od opiekującej sie nim wetki. [B]Adaś przebywa w lecznicy w [/B][SIZE=3][COLOR=#660000][B]Centrum dr Seidla[/B][/COLOR][/SIZE][B] w Tesco, [/B]ul. Pojezierska w Łodzi tel. (42) 650 00 74 Proszę o przesłanie plastrów na podany adres.Bardzo dziękuję.[/QUOTE] Już idą do mnie. Dostarczę.
  19. Mysza, dzięki!! Dzisiaj podjadę z Asią do biedaczka powiem mu, że będzie dobrze. Podobno jak dotąd z pupy nic nie wyleciało, to dobra wiadomość.
  20. Mam wrażenie, że stanęły adopcje. Ferie czy inny diabeł... Zawsze jakoś mi szło, co ogłosiłam to wcześniej czy później dom znalazło, a teraz miałam powyróżniane, z masą wejść i pupa blada...
  21. Kto jeszcze? A wiecie co - Basia dobrze prawi - tylko zanim ta machina się ruszy...
  22. Jak się ogarnę to zrobię jakieś ogłoszenia. Jak się ogarnę....
  23. Trzymaj. Młody jest młody - szanse ma, ale nigdy nic nie wiadomo. Tu jeszcze dodatkowo uszkodzony jest kręgosłup i nie wiadomo, czy jakieś połączenia nerwowe działają.
  24. Ława przysięgłych orzekła: niewinny;)
×
×
  • Create New...