Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Składowa. Tuż przy Uniwerku. I jak ostatnio tam bywałam - ponad rok temu - dziewczyny z lecznicy chodziły z psiakami na spacer, ale co swoje oko, to swoje.
  2. [quote name='zuzka']To drugie jest zrobione przez kogoś z mikropsów[/QUOTE] No, tylko nie wiem kto:) I tam nie mogę/umiem pisać. Zła jestem, że mam taka sytuację w domu. W dodatku mój TZ lubi psy, ale u kogoś. No i naszego. A ja mam i miejsce, i nie pracuję, i mam możliwość przechowania tego mikrostada poza wygłupami Kelbiego. Kurde.
  3. No jak nie styknie? Musi. To nie jest wielka sucz.
  4. No właśnie pytanie nieaktualne:)
  5. No i CM-VET. AS to moja ulubiona całodobówka (jeża mi tam wyratowali i psu łapę zdiagnozowali porządnie), ale położenie fatalne, kto tam będzie zaglądał do Adasia?
  6. Na pewno mają wielkie szanse, bo takie malutkie i uległe sunie sa bardzo chętnie brane. Na FB tak jakby;) toczyła się rozmowa o DT, co mnie bardzo cieszy. Tylko nie wiem, kto zarzucił temat, bo to drugi oprócz tego, który zrobiła Zuzka.
  7. [quote name='piechcia15']postaram się jutro zadzwonić do niego i wypytać o jakiego psa mu chodzi i ewentualnie pokażę mu obie sunie i naświetlę sprawę, zobaczymy, tylko co ze szczeniakami:( przecież ona musiałaby iść z nimi do domu:([/QUOTE] No może by nam przechował przybytek:) Czasem życie pisze szalone scenariusze. A nawet jakby nie, to dobrze by było, gdyby sunia miała zaklepany domek.
  8. [quote name='piechcia15']Madzik770 a może ten pan co mi go polecałaś wziąłby ta sunię?[/QUOTE] Od razu o tym pomyślałam, ale nie chciałam się wcinać.
  9. Dziewczyny, jeśli znajdzie się płatny DT na ten miesiąc to ja za niego zapłacę. Chciałam zabrać te psiaki na DT, ale TZ stawia silny opór... natomiast chętnie wyskoczy z kasy. Tyle dobrego;)
  10. Dziewczyny zrobię Wam wypasione gratki, gumtree i co tam jeszcze zechcecie dla tego drobiazgu, ale pomyślcie o DT dla tej suni - na miesiąc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/url]
  11. Ja nie wiem i nie zrozumiem, dlaczego taki zajebisty z urody i charakteru psiak nie ma jeszcze domu. Niech już będzie ta wiosna, może się obudza ludzie z letargu. Mysza, a Misia proponowałaś? On bardzo spokojny;)
  12. Byłoby cudnie:) Ale i tak na miesiąc czegoś trzeba, bo maluchy sa za małe. Na razie rozpuszczam wici... Ładnie się tu dyskusja rozwija [url]http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=129512040451828&set=a.121197297949969.18730.100001790997578[/url] Do Warszawy zataszczyć towarzystwo nie problem :razz:
  13. Gdyby się znalazł DT na miesiąc to później by jakoś dało się ogarnąć.
  14. [quote name='rita60']Cos nie tak z tym linkiem do watku:roll:[/QUOTE] A teraz? [url]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/url]
  15. [quote name='lika1771'] Nie wiem jak prosić, jak znaleźć miejsce dla nich. One sa bardzo adopcyjne, maleńkie. Watek [URL]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=16317926[/URL] [/QUOTE][/QUOTE] To ja jeszcze dodam uzupełnienie wg szablonu;) [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Imię: jeszcze nie ma[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Plec:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy]suczka [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy]ok. 3 lata [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Waga: 4kg[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Miejsce: Łódź[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: nie[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje:[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Charakter: bardzo uległa[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Kontakt: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/URL] edit: dt mamy, będziemy szukać DS za ok. 3 tygodnie, z opcją odbioru za 4-5 (mamusia musi wykarmić) [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
  16. [quote name='zuzka']Już wystawiam małą na fb[/QUOTE] Super! [B]Lika[/B] uzupełniłam wpis na mikropsiakach.
  17. [quote name='gusia0106']Nie jesteś :) Ale to nic :)[/QUOTE] Drobiazg:) Nie przejmuj się Ewa, w większości jesteśmy:P
  18. [quote name='swagnieszka']Strasznie się cieszę z wieści :) :) :) Ale niestety pomóc w sprawie DT nie mogę :( Może ogłoszenia porobić że szukamy? Co myślicie? Czy są już jakieś?[/QUOTE] Sama nie wiem, czy teraz robić ogłoszenia. Z ogłoszeń ludzie raczej szukają zdrowych piesków. [quote name='luta4']W czwartek ok 10 30 Adaś będzie miał nagranie w tv ''Toya'' może w ten sposób ktoś mu pomoze potrzebna cioteczka która we wzruszający sposób o nim opowie. i oczywiście gdyby zmienił miejsce pobytu też chciałabym wiedzieć To tyle co moge zrobić dla tego wspaniałego psiaka można również ruszyć nasza łódzką prasę/ służę kontaktami/ Trzymaj się Adasiu.[/QUOTE] Chyba wszystko warto ruszyć. Artykuł czy program to wielka szansa dla psiaka. Adaś chyba zmienił miejsce pobytu... ale jak mój syn był wczoraj w lecznicy, to Adaś tam był. Przyznam, że się pogubiłam w adasiowym rozkładzie dnia;)
  19. Fajna ta sunia. Czy ona ma coś z oczkami, czy to tak z nieśmiałości przymyka? Jeszcze wiek by się przydał.
  20. Pewnie, niech sobie ośliny poleżakują :evil_lol: Ty uważaj Gusia, bo Ci czegoś przewlekłego będą życzyć;) A mój ostatnio wynosi się na kanapę w salonie - dziś w nocy zasnąć nie mogłam i już miałam go sobie przynieść, ale przyczłapał w końcu;) Bez psa to ja spać nie umiem :diabloti:
  21. [quote name='megii1']Dziś w kojcu Karinka się nie załatwiła - może dlatego ze miałą wczoraj trzy "wyciągania" z kojca. Teraz też jest w ogródku razem z moją pudelką i hotelowiczem yorkiem. Mam wrażenie że dziś wyciąganie przebiegała "lżej" i obyło się bez załatwiania potrzeb fizjologicznych:)[/QUOTE] I co? Jakoś z psiakami się zaznajomiła czy siedzi dalej wystraszona? Nie ma się co martwić, ma ciepło i michę ma, akurat teraz taki straszny mróz w nocy. Jest bezpieczna i w końcu do niej to dotrze:)
  22. Najważniejsze, że kontakt jest i coś wiadomo o Tobisiu. Dziewczyna mam nadzieję tylko się zamotała i sprawa się wyprostuje. Najgorsze takie chowanie się, bo to nic nie daje.
  23. Już tydzień? Ale to zleciało.
  24. Jak będzie zdjęcie to ją wrzucę na mikropsiaki. Idę do zuzki pomarudzić, ona na FB robi fajne eventy:)
×
×
  • Create New...