-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Składowa. Tuż przy Uniwerku. I jak ostatnio tam bywałam - ponad rok temu - dziewczyny z lecznicy chodziły z psiakami na spacer, ale co swoje oko, to swoje. -
[quote name='zuzka']To drugie jest zrobione przez kogoś z mikropsów[/QUOTE] No, tylko nie wiem kto:) I tam nie mogę/umiem pisać. Zła jestem, że mam taka sytuację w domu. W dodatku mój TZ lubi psy, ale u kogoś. No i naszego. A ja mam i miejsce, i nie pracuję, i mam możliwość przechowania tego mikrostada poza wygłupami Kelbiego. Kurde.
-
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
No jak nie styknie? Musi. To nie jest wielka sucz. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
No właśnie pytanie nieaktualne:) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
No i CM-VET. AS to moja ulubiona całodobówka (jeża mi tam wyratowali i psu łapę zdiagnozowali porządnie), ale położenie fatalne, kto tam będzie zaglądał do Adasia? -
[quote name='piechcia15']postaram się jutro zadzwonić do niego i wypytać o jakiego psa mu chodzi i ewentualnie pokażę mu obie sunie i naświetlę sprawę, zobaczymy, tylko co ze szczeniakami:( przecież ona musiałaby iść z nimi do domu:([/QUOTE] No może by nam przechował przybytek:) Czasem życie pisze szalone scenariusze. A nawet jakby nie, to dobrze by było, gdyby sunia miała zaklepany domek.
-
Byłoby cudnie:) Ale i tak na miesiąc czegoś trzeba, bo maluchy sa za małe. Na razie rozpuszczam wici... Ładnie się tu dyskusja rozwija [url]http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fbid=129512040451828&set=a.121197297949969.18730.100001790997578[/url] Do Warszawy zataszczyć towarzystwo nie problem :razz:
-
[quote name='lika1771'] Nie wiem jak prosić, jak znaleźć miejsce dla nich. One sa bardzo adopcyjne, maleńkie. Watek [URL]http://www.dogomania.pl/newreply.php?do=newreply&p=16317926[/URL] [/QUOTE][/QUOTE] To ja jeszcze dodam uzupełnienie wg szablonu;) [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][SIZE=4][B]Imię: jeszcze nie ma[/B][/SIZE] [B][SIZE=4]Plec:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy]suczka [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy]ok. 3 lata [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Waga: 4kg[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Miejsce: Łódź[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Sterylizacja: nie[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do innych psow: nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Stosunek do kotow: nieznany[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje:[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Charakter: bardzo uległa[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Kontakt: [/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Arial Black][COLOR=Navy][B][SIZE=4]Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/202366[/URL] edit: dt mamy, będziemy szukać DS za ok. 3 tygodnie, z opcją odbioru za 4-5 (mamusia musi wykarmić) [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT]
-
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']Nie jesteś :) Ale to nic :)[/QUOTE] Drobiazg:) Nie przejmuj się Ewa, w większości jesteśmy:P -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='swagnieszka']Strasznie się cieszę z wieści :) :) :) Ale niestety pomóc w sprawie DT nie mogę :( Może ogłoszenia porobić że szukamy? Co myślicie? Czy są już jakieś?[/QUOTE] Sama nie wiem, czy teraz robić ogłoszenia. Z ogłoszeń ludzie raczej szukają zdrowych piesków. [quote name='luta4']W czwartek ok 10 30 Adaś będzie miał nagranie w tv ''Toya'' może w ten sposób ktoś mu pomoze potrzebna cioteczka która we wzruszający sposób o nim opowie. i oczywiście gdyby zmienił miejsce pobytu też chciałabym wiedzieć To tyle co moge zrobić dla tego wspaniałego psiaka można również ruszyć nasza łódzką prasę/ służę kontaktami/ Trzymaj się Adasiu.[/QUOTE] Chyba wszystko warto ruszyć. Artykuł czy program to wielka szansa dla psiaka. Adaś chyba zmienił miejsce pobytu... ale jak mój syn był wczoraj w lecznicy, to Adaś tam był. Przyznam, że się pogubiłam w adasiowym rozkładzie dnia;) -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Pewnie, niech sobie ośliny poleżakują :evil_lol: Ty uważaj Gusia, bo Ci czegoś przewlekłego będą życzyć;) A mój ostatnio wynosi się na kanapę w salonie - dziś w nocy zasnąć nie mogłam i już miałam go sobie przynieść, ale przyczłapał w końcu;) Bez psa to ja spać nie umiem :diabloti: -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']Dziś w kojcu Karinka się nie załatwiła - może dlatego ze miałą wczoraj trzy "wyciągania" z kojca. Teraz też jest w ogródku razem z moją pudelką i hotelowiczem yorkiem. Mam wrażenie że dziś wyciąganie przebiegała "lżej" i obyło się bez załatwiania potrzeb fizjologicznych:)[/QUOTE] I co? Jakoś z psiakami się zaznajomiła czy siedzi dalej wystraszona? Nie ma się co martwić, ma ciepło i michę ma, akurat teraz taki straszny mróz w nocy. Jest bezpieczna i w końcu do niej to dotrze:) -
Już tydzień? Ale to zleciało.