Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Boziu, co za historia. Myślałam, że to tylko takie opowieści z psami znajdującymi groby. Takie mikropieski szybko znajdują domy. Szczeniaki też nie problem. Miesiąc muszą być jeszcze razem. Niech się ktoś zlituje...
  2. Mi się wydaje, że spoko można zaryzykować DT z suczką. Tylko skąd je wytrzasnąć?
  3. Nad tymi psami jakieś fatum wisi. Dobrze, że mój ulubieniec Bizon nie był w centrum żadnej zawieruchy.
  4. [quote name='Lu_Gosiak']wiemy, wiemy:( ale anett do niedawna miala kontakt z kopciuszkiem[/QUOTE] Ja nie wiedziałam. I co z Tobisiem? Nikt nie dzwoni, nikt go nie chce, a jak nawet ktoś chce, to on taki popis daje, że się odechciewa ludziom.
  5. Trzeba będzie, ew. nie karmić miesiąc;)
  6. Przypadkiem wpadłam na coś takiego [url]http://www.dogomania.pl/threads/196795-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-Pszczyniaki-i-mojego-tymczaska-!!-Do-19.12-do-godz.-24-00[/url] To i z kolejnym DT raczej kontaktu nie będzie.
  7. Martwię się. Co zrobimy z Adasiem? U mnie mógłby być, ale ten sam problem - mam psa, w dodatku małego i młodego, któremu Adaś mógłby spuścić manto, a nie wiem, jak mój by zareagował. Mój jest żywiołowy, szalejący i Adaś by nie zdzierżył pewnie... No i pupina zagrożona. Szukamy DT albo bez psów, albo ze spokojnymi psami, przyjaznymi, albo z możliwością izolacji tak? A suczki mogą być? Może on suczki łatwiej akceptuje?
  8. Szybko stopnieje, niestety.
  9. Zrobiłam przelew z bazarku 242 na Kajtuna, wciąż nie mam jednej wpłaty, jeśli dojdzie to będzie jeszcze po dychu. Dołożyłam lutową składkę 50. Razem poszło 292 :) 14.02.: A niedawno dodatkowe 10, bo dotarła ostatnia wpłata.
  10. Zrobiłam przelew z bazarku. Wyszło na razie po 242 na Wiśnię i na Kajtuna, wciąż nie mam jednej wpłaty, jeśli dojdzie to będzie jeszcze po dychu.
  11. [quote name='mysza 1']No to uzupełniłam, :([/QUOTE] Teraz to jeszcze, ale luty (cały miesiąc) dopiero pokaże dziurę budżetową:/
  12. Rufcio pewnie pojedzie parę razy do miasta patrzeć na ludzi:) Będzie z niego grzeczny piesek.
  13. Świetne filmiki:) Faktycznie motorek w pupie. "Waruj" robi tak samo jak mój pies:diabloti: Ja mojemu przykrywałam żarełko całą dłonią i wtedy pupa w końcu też musiała opaść;) Pochwalę się przy okazji: mój uwielbia aportować i zrobi wtedy wszystko. Dwa dni temu w 5 minut nauczył się "puść", a w kolejne 10 "przynieś tu", bo rzucał aport metr ode mnie. Jestem bardzo dumna z mojego malucha:)
  14. O, rodzinne zdjęcia:) Większość psów raczej mało zainteresowana nowym kolegą. Te ciasteczka wszyscy lubią. U Ani kociak cały dzień nie jadł i wydawało się, że chory, a on po prostu odkrył, gdzie stoją:)
  15. To mu chyba nie przejdzie. O ile w pobliżu jest kurczak;) Pewnie dziś nic ciekawego, bo cisza.
  16. Biedny Kajtun. Pewnie kiedyś oberwał nieźle.
  17. [quote name='kasia mierzejewska']megii1, co to jest skarbonka sterylkowa?[/QUOTE] Ja odpowiem, bom się napatoczyła:) To taka akcja zbierania funduszy na sterylki bezdomnych suczek. Są tam stali sponsorzy i to oni wg ustalonych zasad, moga wnioskować o dofinansowanie. Tu wątek, w pierwszym poście poczytaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej[/url])
  18. Był bardzo zainteresowany telefonem:)
  19. A to wczorajszy Adaś. Zdjęcie z komórki, więc kiepskie [URL="http://img511.imageshack.us/i/zdjcie062j.jpg/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8322/zdjcie062j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
  20. [quote name='gusia0106']...A Aresik na dokładkę dwa zastrzyki w dupala.[/QUOTE] A Tobie się upiekło;) Tak z ciekawości - byliście razem u lekarza? :razz:
  21. Tylko pilnuj, żeby za dużo nie zjedli;) To wychodzi, że ja skoczę we wtorek.
  22. Podziękowania to raczej dla Ani za jej magiczne ciasteczka:)
×
×
  • Create New...