-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Mi się wydaje, że spoko można zaryzykować DT z suczką. Tylko skąd je wytrzasnąć? -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Wspaniale:) -
Saba - porzucona po 8 latach!! juz szczęśliwie w DS tym ostatnim!!!
mmd replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Oby, oby:) -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
wysłałam 100 -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Martwię się. Co zrobimy z Adasiem? U mnie mógłby być, ale ten sam problem - mam psa, w dodatku małego i młodego, któremu Adaś mógłby spuścić manto, a nie wiem, jak mój by zareagował. Mój jest żywiołowy, szalejący i Adaś by nie zdzierżył pewnie... No i pupina zagrożona. Szukamy DT albo bez psów, albo ze spokojnymi psami, przyjaznymi, albo z możliwością izolacji tak? A suczki mogą być? Może on suczki łatwiej akceptuje? -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Szybko stopnieje, niestety. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew z bazarku 242 na Kajtuna, wciąż nie mam jednej wpłaty, jeśli dojdzie to będzie jeszcze po dychu. Dołożyłam lutową składkę 50. Razem poszło 292 :) 14.02.: A niedawno dodatkowe 10, bo dotarła ostatnia wpłata. -
Wyjątkowy wspaniały Wiśnia zamieszkał w swoim domu :))))
mmd replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam przelew z bazarku. Wyszło na razie po 242 na Wiśnię i na Kajtuna, wciąż nie mam jednej wpłaty, jeśli dojdzie to będzie jeszcze po dychu. -
Rufcio pewnie pojedzie parę razy do miasta patrzeć na ludzi:) Będzie z niego grzeczny piesek.
-
Świetne filmiki:) Faktycznie motorek w pupie. "Waruj" robi tak samo jak mój pies:diabloti: Ja mojemu przykrywałam żarełko całą dłonią i wtedy pupa w końcu też musiała opaść;) Pochwalę się przy okazji: mój uwielbia aportować i zrobi wtedy wszystko. Dwa dni temu w 5 minut nauczył się "puść", a w kolejne 10 "przynieś tu", bo rzucał aport metr ode mnie. Jestem bardzo dumna z mojego malucha:)
-
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
To mu chyba nie przejdzie. O ile w pobliżu jest kurczak;) Pewnie dziś nic ciekawego, bo cisza. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Biedny Kajtun. Pewnie kiedyś oberwał nieźle. -
Dwa psy w tragicznej syt Psk. Plastuś odszedł, Karinka w DS
mmd replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='kasia mierzejewska']megii1, co to jest skarbonka sterylkowa?[/QUOTE] Ja odpowiem, bom się napatoczyła:) To taka akcja zbierania funduszy na sterylki bezdomnych suczek. Są tam stali sponsorzy i to oni wg ustalonych zasad, moga wnioskować o dofinansowanie. Tu wątek, w pierwszym poście poczytaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-(by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej[/url]) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Był bardzo zainteresowany telefonem:) -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
A to wczorajszy Adaś. Zdjęcie z komórki, więc kiepskie [URL="http://img511.imageshack.us/i/zdjcie062j.jpg/"][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8322/zdjcie062j.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] -
Już dawno zasłużył na taki dom. Ares jest w domu z marzeń :)
mmd replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106']...A Aresik na dokładkę dwa zastrzyki w dupala.[/QUOTE] A Tobie się upiekło;) Tak z ciekawości - byliście razem u lekarza? :razz: -
Adaś-jest we wspaniałym DT u Agnieszki w Warszawie i zdrowieje.
mmd replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Tylko pilnuj, żeby za dużo nie zjedli;) To wychodzi, że ja skoczę we wtorek.