-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Czekam na wieści od doktora. Oby to było coś do naprawy!
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Jeśli domkowe to ja też :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Mgie ma chyba rację. To podeśle jej szczeniaka. Niech mała idzie pierwsza do domu - lepiej żeby to nie ona została w schronisku. [quote name='Nutusia']Ups, przepraszam - zdaje się, że się wcięłam mojemu imiennemu klonowi :) Też uważam, że bezwzględnie trzeba je ogłaszać osobno.[/QUOTE] nie wcięłaś się :) fajny tekst. Wczoraj wysłałam na PW do mgie wieczorem, co było. Czy jakis wątek dziewczynki mają?
-
No, teraz super :)
-
Szczeniak nie ma domu? No przecież takie maluchy momentalnie znajdują... Doczytałam że mamusia ok. rok (jakaś przyspana jestem dzisiaj) - też nie staruszka ;) edit: zrobiłam gumtree na razie
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ma bardzo sens. A kosztuje albo 20/tydz. albo 50/mies., ale można podmieniać psiaki. -
Nie zakładam więcej wątków, bo zanim się coś zadzieje to przenosic trzeba ;)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Pójdzie, pójdzie ;) Zwolniło się miejsce :) Grafi pojechała do domu, więc na wyróżnionm gumtree jedzie trzeci pies w tym tygodniu :D [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rudolf-zielonooki-chce-do-domu-W0QQAdIdZ304344545[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']Miałam drugi telefon w sprawie adopcji! Pani z Wołomina też bardzo zdecydowana pojechać i zmierzyć się z Kajtem. C[B]zy ktoś orientuje się w dojazdach z Błonia do Teresina? Czy tam jeżdżą busiki?Czy trzeba taryfą?[/B][/QUOTE] A to nie była żadna pani tylko co innego... a ja myślałam... -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Napisałam do mgie prośbe o pakiet. Allegro na pewno się przyda. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
mmd replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Która panią? Z Błonia czy Warszawy ? -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Na razie poszedł jako Rudolf. Módlcie sie, żeby do "metra" się załapał ;) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Rudolf-zielonooki,46051[/URL] Tekst ma taki - krótki - bo i tak jakby co - pójdzie jedno zdanie. Mały, wycofany, smutny, łagodny psiak w schronisku traci radość życia. Zaczipowany, wykastrowany. Dogaduje się z psami, nie jest typem dominanta. Szukamy kochającego cierpliwego domku, który pomoże wyjść mu z depresji. Psiak jest wielkości między beaglem a jamnikiem, waży ok 12 kg -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']w takim razie prosimy o krótki tekst no i to imię, tak jak napisała mmd bez lania wody, nawet mało ale konkretów powinno wystarczyć Cos w stylu: Mały wycofany, smutny, łagodny psiak, zaczipowany wykastrowany? dogaduje się z psami, w schronisku traci radość zycia szukamy kochającego cierpliwego domku, który pomoze wyjść z depresji kontakt na ciebie kora? może macie cioteczki jakieś pomysły na imię? edit: kizi pisze ze wykastrowany[/QUOTE] Majowa - coś koło Twojego tekstu już ukleję :) Jeśli jest szansa zrobienia chłopakowi paru fajnych zdjęć przez kraty czy jak się da to tylko podniesie jego szanse. Możemy próbowac. Poker wołała, że zapłaci za ogłoszenia :) -
Chyba już dojechali z tego Sosnowca. Kciuki zaciśnięte ;)
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Ok, to jeśli zwolni mi się gumtree dzisiaj, a pewnie się zwolni, bo ludzie z Sosnowca pojechali do Radomia (psicę wypatrzyli na FB) to wrzucę go z tym co ma. Na litość nie ma co, tylko konkrety. Co wiemy? Wykastrowany? Ile toto może ważyć? Dokąd sięga człowiekowi, do pół łydki? Z psami chyba ok? O kotach nie wiemy nic i się zapewne nie dowiemy... -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - tekst - nie za długi. Jakiś kontakt. Dobrze napisać do [B]mgie[/B] - robi szybko ogłoszenia. Jeśli ta mała pójdzie do domu to Reksiowego wyróżnienia na gumtree zostanie jeszcze 3 dni i mogę chłopaka wrzucić. Tak koło południa jutro -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
[quote name='majowa']na Reksiowych chyba juz nie da rady[/QUOTE] Na Reksiowych teraz ta mała czekoladka leci, ale może jutro pójdzie do domu... -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Dałoby się zrobić jeszcze zdjęcia? Z tych tylko to pierwsze jest fajne. Na sukces Reksia złożyło się kilka czynników, ale zdjęcia są bardzo ważne. No i konieczna jest dobra współpraca. Adopcją Reksia zajmował się radomski schron, więc nie sądzę, żeby podali kontakt, zresztą tam się załapały inne psy po tej naszej "kampanii". -
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Drugi Reksio - majowa, dobrze, że napisałaś. -
Szaleją? To wszystko w normie :) To zdjęcie jest mocno "eksportowe" (tak na przyszłość): [url]http://img707.imageshack.us/img707/5196/dscf0207a.jpg[/url]
-
[quote name='Ellig'][I][B]Jutro od godz 10:00 wszyscy trzymamy kciuki[/B][/I], pojawil sie na horyzoncie bardzo powazny dom dla Grafi!Mialam rownie powazna rozmowe , Panstwo, malzenstwo z Sosnowca jada jutro do Grafi do schroniska. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:[/QUOTE] No ta, ja sobie na tarasie szampanskoje i frukty (czyli musujące i ogórek kiszony) :) , a tu domek się zrobił. Coś niesamowitego, co się dzieje ;)
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Pod dwóch butelkach tego musującego elementu baśniowego jeszcze się przyczłapałam powiedzieć dobranoc :)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam z Łodzi ...Summertime... :) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/ksika.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6169/ksika.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with: