Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. O, jak dobrze, że biedaczek wyjedzie ze schronu :)
  2. Witam w klubie :) Za poważna ostatnio byłam więc dziś przefarbowałam się na moja ukochana platynę :) I teraz się zacznie...
  3. [quote name='Nutusia']Następna Ciotka-Torpeda - bardzo DZIĘKUJEMY! :) Moim zdaniem już zaczynają... dzwonić![/QUOTE] Mgie sie bała, że nie zdąży zrobić ogłoszeń ;)
  4. [quote name='kora78']hmmm nie. czekam na wiadomosc od jednej pani. poczekajmy do jutra jeszcze.[/QUOTE] To czekamy i kciukamy, jak myślę ;)
  5. [quote name='Poker']niech ci złamie skutecznie i weź go do DS.[/QUOTE] Amen :) Zamówiłyście ten pakiet?
  6. Młoda, zdjęcia fajne. Powinno w miarę szybko pójść :) Pakiet u [B]mgie [/B]zamówiony :) Gdyby ktoś miał ochotę zasponsorować wyróżnienie gumtree dla dziewczynki, to byłabym wdzięczna, bo już trochę cienko przędę...
  7. To się wyzeruje, bo tyle mniej więcej idzie z mojego bazarku (gumtree odjęłam). Jeszcze za dzień-dwa rozliczę kolejny nieduży bazarek, a do końca miesiąca tego lux-torpede z fantami Ellig :) A póki co - zapraszam do najnowszego "nabytku" spółki Ellig&mmd ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213061-M%C5%82odziutka-Mali-z-Radomia?p=17458819#post17458819[/url]
  8. [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/5205/mali4.jpg[/IMG] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8830/mali1u.jpghttp://img18.imageshack.us/img18/8830/mali1u.jpg[/IMG][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1650/mali6.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9800/mali2m.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/6080/mali3q.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/5895/mali7.jpg[/IMG]
  9. [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kolejny radomski psiak, któremu zakładam wątek, licząc, że szybko znajdzie dom [/SIZE][/FONT][/B]... i tak się stało :) [SIZE=5] Mali ma już dom. Pojechała dziś 25.08.[/SIZE]:loveu: [B][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak została opisana przez opiekunkę:[/SIZE][/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nazwałam ją Mali. Ma około 1 roku. Jest drobniutka, sięga do kolan. Na zdjęciach, na których jest sama wygląda na dużego psa, a w rzeczywistości jest bardzo delikatna i niewielka. Została już wysterylizowana.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Została przywieziona do schroniska w Radomiu 13 lipca tego roku. Znaleziono ją na ulicy, była przerażona i zmęczona. Musiała zostać bardzo skrzywdzona, ponieważ bardzo bała się ludzi. Dziś zaczyna odzyskiwać wiarę w ludzi, odbudowuje zaufanie, szuka kontaktu z wolontariuszami. Coraz chętniej wychodzi na spacery, uczy się cieszyć życiem....Jest przemiłą, niekonfliktową, uległą i nieszczekającą niepotrzebnie suczką. Wciąż ma jednak smutne oczy, choć staramy się dać jej jak najwięcej czułości i ciepła. To sunia, która bardzo potrzebuje akceptacji i kontaktu z ludźmi. Chciałabym aby ktoś ją pokochał, ponieważ boję się że z tak delikatnym charakterem nie da sobie rady w schroniskowej rzeczywistości. To naprawdę wspaniała suczka....[/SIZE][/FONT] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4241/malit.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/18/mali1u.jpg/[/IMG][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8830/mali1u.jpg[/IMG] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt do adopcji :[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][COLOR=windowtext][email protected][/COLOR][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]tel.p .Magda 606 916 915[/SIZE][/FONT]
  10. Ludwa, klatki dobra rzecz, można go uczyć. Jednak decyzja Santino ma sens o tyle, że jeśli trafi się dom z budą to niech się panicz przyzwyczaja. Nie mówię o budzie gdzieś za przeproszeniem - u chłopa na wiosze, ale o domu z działką, gdzie ten nygus by sobie latał i spał w nocy w budzie. Też bym wolała, żeby on mieszkał w domu, jednak może niszczyć, a obecny hotel może wcale nie miec ochoty na klatki. W mieszkaniu w bloku też nie każdy chce mieć taka ozdobę pokoju. No i psiak w klatce i tak może wyć, rozrabiac etc. Rozważmy więc wszystko co się da, bo chcemy dobrze, ale pies się trafił trudny...
  11. [quote name='santino']Przyznam szczerze ze mam megadola z powodu Rudiego ze go muszę znów zabierać w nowe miejsce. Ale wierze ze to dla niego szansa... Nic to. Może jutro dzień będzie piekniejszy... Dobranoc kochani![/QUOTE] Nie można wpadać w megadoły - to raz Trzeba psiaka zabrać, choćby dlatego, że 50 mniej za hotel i jakaś praca z nim będzie - to dwa Wymyślimy jakiś oględny tekst, żeby nie odstraszać, dom się znajdzie, może później, ale się znajdzie - to trzy Uszka w góre - wszyscy - psy i ludzie :)
  12. To wspaniale. Oj, żeby jeszcze jakiś znak od maluszka...
  13. Ten Batmanek wpadł ciotce Ellig w oko ;) (ale dajcie jej odetchnąć;)) Mi się wydaje, że on znajdzie szybko dom, tylko trzeba go poogłaszać. Zróbcie mu wyróżnione gumtree choć na tydzień, bo jest naprawdę bardzo adopcyjny.
  14. Niewesoło, już wiedziałam od Ellig.
  15. Ze mną nie ma pośpiechu, jeszcze drugi bazar nierozliczony, bo czekam na kasiorrę :) Pani Lena na pewno się zachwyci :)
  16. [quote name='kora78']nie rozumiem? ja dzis 1 tel odebralam i czekam na ponowny odzew po przemysleniu. na maila porannego odpisalam. a dalas maila lucyna1981, czy kizimizi? bo kizi nie bylo tu od rana, ona pracuje. ja siedze w domu i mam czas zagladac na maila, co 2 gdzinki, kizi nie ma.[/QUOTE] Myślę, że Ellig chodziło o to, żeby się przygotować na ew. szturm ;) Wspomniany wyżej Reksio miał takie wzięcie, że pierwszego dnia już było sporo chętnych, ale uprzedziłyśmy schron.
  17. A tu będzie wreszcie coś napisane? :mad:
  18. [quote name='Guliwer89']Napewno będzie dobrze postaramy się żeby Kajtun wypadł jak najlepiej ;) Kolanka drapanka może nawet buzi ;) Ja myśle że Kajtun wreszcie znalazł odpowiednią osobę ;)[/QUOTE] Oby Twe słowa prorocze były :) Wysłałam Kajtunkowi grosz z jednego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/211519-Rozliczamy-Ksi%C4%85%C5%BCki-wakacyjne-i-nie-tylko-dla-Rudiego-i-Kajtuna[/url]
  19. Też zrobiłam, jak się zorientowałam :) [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-3-miesieczna-Norka-szuka-domu-W0QQAdIdZ306145229[/url]
  20. A w ogóle zmieniłam tytuł wątku :) bo zapomniałam. Musze się dziś ogarnąć, pozbierać psiaki, które mają mieć ogłoszenia, bo zaczyna mi się wszystko zajączkowac ;) Zamówiłam pakiet tym jasnym dziewczynom, a do Ellig napisałam że Norce, Nowy Sącz przeniosłam do podkarpackiego i nie wiem, co jeszcze zmalowałam :)
  21. [quote name='mgie']W jakim mieście przebywa Norka ? Jeśli w Nowym Sączu to nie Podkarpacie jak mi mmd podała:eviltong::roll:Tablica z nowymi zdjęciami [url]http://tablica.pl/oferta/sliczny-czarno-podpalany-szczeniak-do-adopcji-IDgeht.html[/url][/QUOTE] Ciotka, no co Ty? To jakie to jest województwo? Małopolskie.... Za dużo i za szybko chcę zrobić :)
  22. Biedne psy ;)
  23. [quote name='kora78']mam maila!!!!!!!! Zakochałam się w Rudim. I gdyby nie fakt, że w mieszkaniu w którym mieszkam znajduje się już jeden pies (dodam że jest rozpieszczony i agresywny wobec ludzi na spacerach czyli moim zdaniem nie do końca zrównoważony psychicznie, oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że wina leży po stronie opiekunki), chętnie bym się nim zaopiekowała. Pracuję na pół etatu więc miałabym czas się nim zająć, jednak w tej sytuacji po prostu nie mogę. Proszę jednak mi napisać w jakim wieku jest Rudi i czy możliwy byłby transport do Warszawy czy trzeba by było się po niego wybrać do Wałbrzycha. Postaram się pomóc w znalezieniu Rudiemu domu.[/QUOTE] :) No i fajnie ;)
×
×
  • Create New...