-
Posts
13273 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mmd
-
Uratowany ze schroniska Fuksik zasiedzial sie w dt NA ZAWSZE :)
mmd replied to kizimizi's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy taki pomysł się spodoba innym, ale mi dawno temu wet przepisał hydroxizinę w syropie dla wyjca. Na dłuższą metę nie ma go co szprycować, ale może ze 3 dni jak sobie przyśnie to jakoś się nauczy zostawać. Mojemu ówczesnemu psu bardzo pomogło. -
Zmieniłam tytuł ogłoszenia - dodałam "łagodny". On spory jest i może się boją ludzie.
-
[quote name='Sylwia K']ona juz jest na fb [url]http://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Bezdomnych-Zwierz%C4%85t-w-Celestynowie/179282728779241#!/media/set/fbx/?set=a.1500684056574.57051.1818367657[/url][/QUOTE] [quote name='Adziunia']juz zrobilam wydarzenie :) [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=218065661543666[/url][/QUOTE] Tu są działające linki. Trzeba znaleźć najpierw założycielkę wątku.
-
A kiedy wracasz?
-
Rudi już w nowym domu! Trzymamy kciuki za jego nowe życie!!!
mmd replied to santino's topic in Już w nowym domu
Dobry :) Późno się przytelepałam ;)- 1580 replies
-
- do adopcji
- młody
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
A do września ja popracuję i jakoś przeżyjemy ;)
-
Bazarek dla Emusi: http://www.dogomania.pl/threads/213365-Swetry-sweterki-sp%C3%B3dniczki-i-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Emki-do-5.09.?p=17494295#post17494295
-
Mój tel. i tak już ma połowa dogomanii, więc podaję: 605298058 (czynne od 10.30-1.30 ;)) Myślę, że część skarpetowa, jak się zorganizuje to ok, ile będzie to będzie, zawsze coś się na szybko "zatka". A część z klubowymi podopiecznymi niech będzie cały czas, bo np. ogłoszenia robią dziewczyny również za free, jak mają czas. No i od razu na początku będzie wiadomo, co komu potrzeba. Mi się bardzo podoba taki fragment rozwiązania, bo sama to wymyśliłam :D
-
[quote name='Nutusia'](...) baaaardzo mądra! Co do składek, to myślę, że mogłyby się "opodatkować" również osoby nie prowadzące BDT - wtedy byliby naszymi członkami honorowymi i też mieli wpływ na rozdział środków...[/QUOTE] Punkt 1 - a to Ci nowina z samego rana :evil_lol: Punkt 2 - moge się opodarkować, ale tylko na 10/mies. od września (muszę sie asekurować, bo i tak zawsze popłynę ;) ) Aha - zapomniałam o jeszcze jednej formie pomocowej: czasem domy wizytuję, ale nie zawsze mam jak dojechać, więc raczej północna Łódź.
-
Dopiero się budzę, ale gumtree wyróżniłam.
-
[quote name='lunarmermaid']Śliczny Batman,uszy niesamowite.Na zdjęciach patrzy jakby pozował..[/QUOTE] ... a na jednym aż zeza zrobił - chyba ze skupienia ;)
-
Ktokolwiek będzie prał tego psa, niech uważa na oczy i uszy. Najlepiej to robić w dwie osoby. A już super jak się ma kabinę prysznicową, bo tam można z psem się zamknąć. Trzeba namoczyć porządnie, wyszorować i bardzo dobrze spłukać, dotąd proste. Później jest gorzej, bo toto ledwie opuści "miejsce kaźni" będzie musiało sie otrzepać, więc trzeba szybko nakryć ręcznikiem, zanim zachlapie całą łazienkę. Druga osoba potrzebna do pilnowania, zeby nygus nie zwiał z wanny i pilnowania uszu, żeby woda się nie nalała. Po wytarciu każdy pies robi rajd po domu z prędkością światła i wyciera się w kanapy, dywany i pościel w łóżku, trzeba więc pozamykac drzwi szczególnie od sypialni.
-
[quote name='ludka']Musi byc szampon dla psow? O, matko, koty sa jednak prostsze w obsludze :eviltong:[/QUOTE] Nie musi, byle był delikatny. Najlepiej jakiś ziołowy bez wydziwiania. Taaa, koty prostsze... jak mi kiedyś jeden wlazł do domu to najpierw zeżarł, później poleżał, a później nalał synowi w łóżko ;)
-
No jasne, że tak. Ja bym go wykąpała od razu. Chyba że jest jakiś mega przerażony. Przecież tak to będzie sobie radośnie śmierdział jeszcze kilka dni.
-
Aha - jeszcze te schroniskowe często pozbawione manier, bo traktują całe mieszkanie jak kojec, czyli można lać wszędzie, byle nie na swoje posłanie. To nie ich wina. DS będzie musiał chodzić często i zachowywać się jak świry, jeśli piesek zacznie siusiać na dworze. Tzn. cieszyć się mają ;)
-
Dorosły pies je raz dziennie. Może być rano. Można też mu dać to samo podzielone na 2 porcje, jak kto lubi. U mnie rano jest najpierw spacerek, a później jedzenie, bo rano siusiu ciśnie ;) Po południu znowu i wieczorem, a jeszcze w ciągu dnia w lecie wychodzimy się bawić, ale to inna rzecz. Lanie na szafkę jest dość naturalne z punktu widzenia psa, ale należy go [B]w trakcie[/B] przywołać do porządku -"fe" wystarczy.
-
Znowu jakies ekspresy :D