Jump to content
Dogomania

mmd

Members
  • Posts

    13273
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mmd

  1. Piękne dzięki :) Na małopolskie...
  2. [quote name='Czorcik']nie wiedzielismy jak to będzie z ta dokumentacja medyczną , więc nie moglismy jeszcze nic załatwiać ,[/QUOTE] Wysłałam Ci na PW kontakt. Tylko do Waszej wiadomości. Pewnie uda się umówić. Sterna świetny fachowiec i dobry człowiek. I nie naciąga.
  3. Mgie, przecież Ty pierwsza zrobiłaś bazarek ogłoszeniowy na dogo. Tyś jest Matka-Założycielka ;)
  4. Alarm dla Bródna! Dziś rano zerwała się ze smyczy świeżo adoptowana sunieczka. Było to w okolicy ul. Suwalskiej. Tu jej wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/213017-Be%C5%BCowa-mikro-sunia-jej-psie-dziecko..-znalezione-w-polach-JU%C5%BB-W-NOWYCH-DOMACH!-%29/page3[/url]
  5. [quote name='Hekate1']Moi Drodzy, mały update, od jakiegoś czasu jestem w kontakcie z osobą z Holandii która bardzo chce pomóc naszemu schronisku i trafiła do nas właśnie widząc gdzieś wątek Sary. Ta Pani dziś zapłaciła całą zaległość za hotelik więc to mamy już z głowy. Również chce nam pomóc w szukaniu domu dla suni, nawet za granicą. Dlatego moja prośba do osób które teraz mają kontakt z psem o opisanie mi dokładnie jej zachowania. Czy Sara nadal wykazuje agresję lękową? Jak jest do obcych? jaka do dzieci? do psów? bardzo mi pomożecie jeśli mi napiszecie parę słów. Ja Sarę widziałam tylko kilka razy jak była jeszcze w Multiwecie. Też jestem wolontariuszką w Celestynowie w razie gdyby ktoś pytał skąd się wzięłam[/QUOTE] Dusje mieszka w Holandii, mogłaby domek sprawdzić. Na pewno mi nie odmówi, a lubi sobie jeździć ;)
  6. Jakoś pomożemy - ale nie za darmo ;) Za wieści od łobuza :)
  7. [quote name='inka33']Wiem! :diabloti: U mnie...!!! :loveu:[/QUOTE] Ty jesteś Kajtunowy domek? Naprawdę? O rany :)
  8. Witaj! Przyjaciele Kajtuna są moimi przyjaciółmi :) U zbója do soboty cisza :) A później domek.
  9. Guliwer mnie poprosił żebym tu zajrzała i ew. wsparła bazarkowo/finansowo sunię i dlatego tu się znalazłam. Wątek nie był aktualizowany, więc napisałam, co myślę. O co te nerwy nie wiem, ale z treści tych wypowiedzi rozumiem, że nie potrzebujecie nikogo, pomocy też i mamy spadać. OK.
  10. Myślałam, że się wybierasz. A jak mailem, to ok.
  11. Konto fundacji sprawdza się na FB, gdzie ludzie bardziej ufają instytucjom niż prywatnym osobom. Tu przede wszystkim brakuje rozliczeń. Na dogomanii jest tak, że jest jeden skarbnik i on prowadzi rozliczenia psiaka. Na dogo nie wystarczy napisać, że potrzebna pomoc, musi być ktoś, kto pilnuje spraw na bieżaco. Zupełnie nie wiem, jak mam pomóc, skoro nie wiadomo, kto tu prowadzi wątek.
  12. Wspaniale się dziewczynce ułożyło :) Teraz już tylko domek.
  13. mmd

    nieaktualne

    Miejmy nadzieję, że najgorsze minęło.
  14. Albo z innym wetem... Czy to żarełko zamówiłam takie jak trzeba?
  15. No! W godzinach to ja rozumiem :)
  16. Dziwne, że on jeszcze w schronie. Taki egzemplarz...
  17. Mógłby ;) Na moim wyróżnionym gumtree 1400 wejść - on się podoba, tylko co dalej...
  18. Czarny duży pies - z takim najtrudniej. Żeby chociaż DT jakiś nam się objawił...
  19. W głowach Wam się przewraca :diabloti: I może jeszcze obiad miał zrobić, i prasowanie, co?
  20. Merlin saszetek nie za teges ;)
  21. Młodszy. Ale wiśniowaty, faktycznie :)
  22. Nutusia by powiedziała, że sprawdzał, czy nie wyrzuciliście czegoś potrzebnego ;) I NA PEWNO tak było :)
  23. Tu jeszcze mnie nie było z ogłoszeniem :) Zrobiłam bazarek na Emusię, to jakby "w rodzinie" :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213365-Swetry-sweterki-sp%C3%B3dniczki-i-troch%C4%99-ksi%C4%85%C5%BCek-dla-Emki-do-5.09[/url].
  24. mmd

    nieaktualne

    To chyba jednak nie to świństwo... oby nie to. Biedne maluchy, biedna Ty. Jutro pójdą nowe ogłoszenia Norki. A jak te się ustabilizują i będzie można to pomyślimy i o nich.
  25. Swoją drogą - Mali mogłaby już pojechać do domu, bo mi się wątek starzeje :diabloti: Ellig coś mówiła, że niedługo :razz:
×
×
  • Create New...