Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. Zdjęcia z kotem superanckie :)i takie trochę ten tego... erotyczne ;)
  2. Z Amber - zgadujcie, które jest które :diabloti: [URL=http://img263.imageshack.us/i/p1170533.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2462/p1170533.jpg[/IMG][/URL] przyczajenie Brandulcowe [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1170538.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/8554/p1170538.jpg[/IMG][/URL] Rodezjany się pomnożyły ;) [URL=http://img233.imageshack.us/i/p1170540.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3631/p1170540.jpg[/IMG][/URL] 2:2 Czyli irlandczyki kontra rodezjany :diabloti: [URL=http://img233.imageshack.us/i/p1170546.jpg/][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3841/p1170546.jpg[/IMG][/URL]
  3. Nic specjalnego nie mam, ale kilka fot z niedzieli się wygrzebie :) Brando - wodny mrówkojad [URL=http://img263.imageshack.us/i/p1170516y.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6733/p1170516y.jpg[/IMG][/URL] hmmm... kopiemy? [URL=http://img530.imageshack.us/i/p1170520.jpg/][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4061/p1170520.jpg[/IMG][/URL] KOPIEMY!!!! [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1170523.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4913/p1170523.jpg[/IMG][/URL] strusie synchroniczne [URL=http://img188.imageshack.us/i/p1170525.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/5275/p1170525.jpg[/IMG][/URL] ruda mafia przyczajona... [URL=http://img263.imageshack.us/i/p1170531.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6934/p1170531.jpg[/IMG][/URL]
  4. dziękuję Ci pięknie :) (Brando dziękuje mniej, bo nie lubi, jak mu koło uszów majstruję ;)
  5. tuż za uszami Brando ma takie kępki włosów - to też się ścina? Bo nie pamiętam jak miał gdy był profesjonalnie strzyżony, a szaleję z degażówkami przed Radomiem ;)
  6. o rany, czym zawinił, że tak Go urządziłaś? ;)
  7. Wspaniale, GRATULACJE!!! Sesja ślubna z dogami była? ;)
  8. kup teraz jakąś tanią na obecne wymiary psa. Na zapas radzę nie kupować - zanim piesek urośnie może już Ci się nie podobać ;)
  9. Odkryliśmy piaskownicę! :multi: [URL=http://img265.imageshack.us/i/p1170490.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/7434/p1170490.jpg[/IMG][/URL] ps. Tak, to naprawdę był grill :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1170452.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/7553/p1170452.jpg[/IMG][/URL]
  10. Album rodzinny Z Pańcią :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1170417.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2598/p1170417.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img196.imageshack.us/i/p1170421.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9461/p1170421.jpg[/IMG][/URL] Z Pańciostwem :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img401.imageshack.us/i/p1170447.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2962/p1170447.jpg[/IMG][/URL] Z PAńciowym bratem :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img401.imageshack.us/i/p1170482.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/1016/p1170482.jpg[/IMG][/URL]
  11. taaa... gramy... a dlaczego nikt mi nie rzuca? :mad: [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1170390.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7475/p1170390.jpg[/IMG][/URL] Patryk i Brando [URL=http://img196.imageshack.us/i/p1170391.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/3581/p1170391.jpg[/IMG][/URL] Podoba mi się tutaj! :lol: [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1170393.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6916/p1170393.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170394.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4116/p1170394.jpg[/IMG][/URL] Przyczajony seterowy :cool3: [URL=http://img513.imageshack.us/i/p1170407.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/3420/p1170407.jpg[/IMG][/URL]
  12. A tak wogóle to wczoraj grillowaliśmy :cool3: [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1170378.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7247/p1170378.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img291.imageshack.us/i/p1170380.jpg/][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4395/p1170380.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/p1170385.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/651/p1170385.jpg[/IMG][/URL] Taktyka ustalona... No to gramy! [URL=http://img517.imageshack.us/i/p1170387.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8318/p1170387.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/p1170389.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/1861/p1170389.jpg[/IMG][/URL]
  13. Arystokracja je kość... Na jedynym dywaniku w domu, a jakże... [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1170342.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1032/p1170342.jpg[/IMG][/URL] Namawianie na pływanie [URL=http://img297.imageshack.us/i/p1170357.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2710/p1170357.jpg[/IMG][/URL] Bestia nad rozlewiskiem.... [URL=http://img297.imageshack.us/i/p1170361.jpg/][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/4626/p1170361.jpg[/IMG][/URL] i pływamy... ewakuacja na brzeg ;) [URL=http://img200.imageshack.us/i/p1170370.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5061/p1170370.jpg[/IMG][/URL]
  14. [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/cd9cbbf690021f5a.jpg[/url] ta fotka bije wszystkie... Pozdrawiamy o poranku :)
  15. Widocznie Saidi za mało psów na wystawie zagryzła ;)
  16. I jak Pandzisz po nocy? Mam nadzieję, że przespała słodko i rano poderwała Cię na spacer :)
  17. Boni w akcji :loveu: [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1170303.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/5016/p1170303.jpg[/IMG][/URL] hopsa! [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1170306.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/9459/p1170306.jpg[/IMG][/URL] Opowiem Ci bajeczkę.... [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170310.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6560/p1170310.jpg[/IMG][/URL]
  18. Kiedy ten szczypiorek tak urósł i zarósł??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1170291.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/8936/p1170291.jpg[/IMG][/URL] Brygada BB - do dzieła! [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1170294.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/1496/p1170294.jpg[/IMG][/URL] gonitwa [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1170296.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/3717/p1170296.jpg[/IMG][/URL] dzisiejsza ekipa na spacerniaku [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170298.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/9585/p1170298.jpg[/IMG][/URL] Tuli tuli Branduś.... :loveu: [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1170302s.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4669/p1170302s.jpg[/IMG][/URL]
  19. Z uporem maniaka i w pocie czoła trenujemy dalej.... [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1170266.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6586/p1170266.jpg[/IMG][/URL] Boni [URL=http://img252.imageshack.us/i/p1170273.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/9093/p1170273.jpg[/IMG][/URL] Próba namówienia setera do wejścia go głębszej wody - w roli mentora: mój brat... [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1170280.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8446/p1170280.jpg[/IMG][/URL] mam Cię!!!! :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1170287.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5944/p1170287.jpg[/IMG][/URL] Zębato [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1170288.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/8206/p1170288.jpg[/IMG][/URL]
  20. Strasznie mi się jego uszka podobają, mój ma takie cieniutkie płatki, nie to co Neo :) No i ostrzyżony jest konkursowo - sama go tniesz? [URL]http://images50.fotosik.pl/176/d22adb67a3f17162med.jpg[/URL] moje, nie dam :diabloti::diabloti::diabloti:
  21. Darianna

    Radom, 23.8.2009

    My na liście jesteśmy i nawet tam, gdzie trzeba ;)
  22. kaganiec na 3,5 miesięcznym szczeniaku? Czy to nie przesada? za szybko odłączony od matki, ale na to już nic nie poradzimy.... a jak z ruchem? zabawą z innymi psami?
  23. pięknie, z malinami albo truskawkami coś masz? ;)
  24. aaaaaaaaaa.... tego już nie doczytałam ;)
×
×
  • Create New...