Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. Dorka, ja wcale nie mam urlopu, więc nawet mi o kiszeniu nie mów...
  2. co do nazywania psa bestią... hmmmm... może "swój zawsze pozna swego" to tak na szybko, musiałabym pomyśleć ;)
  3. jak te jajka mi ciążą.... [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_7579.jpg[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti:
  4. [quote name='moon_light'] ale oni nie bali się o kota :) . To ta kobitka miała stracha przed psem. O SWOJE zdrowie. Stara pomarszczona rodzyna, mój pies jada znacznie lepszej jakości mięso ;)[/quote] trzeba było jej to powiedzieć i sekundę potem pstryknąć jej zdjęcie :diabloti:
  5. Dawaj dzielną mamuśkę - teraz będzie dochodzenie do figury sprzed ciąży ;) no, chyba że nas zaskoczy i wprawi w zazdrość :P
  6. Bosh... pobijcie się, zadrapcie paznokciami i pociągnijcie za włosy.... - a potem ładnie pogódźcie :)
  7. Brando odkąd zaczęłam pracować ma praktycznie tylko swoje towarzystwo - nikogo nie możemy ze znajomych spotkać... To między innymi wpłynęło na to, że chcemy drugiego setera ;)
  8. Kissess!!!! Gdzie jesteś!!! WOmbata chcą pokroić!!!!!!!!!!!!!!!! Biegnij ratować! :diabloti:
  9. Kto tak szaleje patyczkowo z Dindusiem? Pan Morfiego? ;)
  10. to nie doczytałaś? jasne że są - darmowe bony na loterię fantową z gaskonkami - na jesień :diabloti::diabloti::diabloti:
  11. świstaki to ona zawinie w sreberka ;)
  12. [quote name='moon_light']Ja dzisiaj u weta zbierałam szczękę z podłogi. Wejście do weta jest podzielone na 2, taki przedsionek, i za szklanymi drzwiami dopiero korytarz w którym są postawione krzesła gabloty itd. Wchodzę w 1 część, i slyszę "może pani nie wchodzic z tym psem". Myślę sobie, że pewnie ktoś jest w poczekalni z agresorem...więc cofnęłam psa w tył, i zajrzałam...a tam co ? Baba, facet, i kot w plastikowym transporterku. Powiedziałam im że mój pies nawet nie spojrzy na ich kudłacza, a facet z ryjem "a ten pies to powinien mieć kaganiec" (nie powinien..w wawie ma być albo na smyczy, albo w kagańcu' . Po tej chamskiej odzywce ze strony pana, od razu zawołałam swojego pieseczka :) , i usiedliśmy w poczekalni. Kobieta wpadła w panike, i zaczęła opowiadać że pies zaraz wyczuje że ona się go boi, i ją zagryzie. A jej mężunio, że on zaraz zadzwoni na policje :cool1:. Powiedziałam im że droga wolna, i że czekam aż zadzwonią. babka: " jeszcze zdazymy zadzwonic " ja "zdazy to sobie pani pogadać". [/quote] To Ty nie wiesz, że do weterynarza nie wolno z psem wchodzić? :diabloti::diabloti::diabloti:
  13. Jamnicze, Ty chcesz tego swojego psa morderce w góry brać??? :crazyeye::crazyeye: Toż on niedźwiedzie wszystkie wytłucze....:mad: :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  14. Piękniasty ten Twój Neo.... jak wrócicie z Zakopca to macie wolny weekend? Albo właściwie sobotę? ;)
  15. Zabijacie mnie - dobrze że w pracy tego nie czytałam, bo oczyma wyobraźni widzę scenę szarpania pani nogawek i brudzenie ich olejem/sokiem z porzeczek/smarem wszelkim. A swoją drogą, gdzie aina155 ma nosić smarowidło do rąk? przecież dzień w dzień nie będzie tego nakładać w nadziei, że się pani napatoczy :)
  16. Armin w kapeluszu bardzo urokliwy :) Czekam na dalszą relację :)
  17. ha, mam go :D Nie wiedziałam, że takie cuda można stworzyć :) ha, albo po prostu ja mało zdolna jestem :P
  18. Ale śliczna ta Twoja dziewczynka - dojrzała przez wakacje bardziej, albo mi się wydaje? Wizualnie rzecz jasna ;)
  19. Honey, masz już chętnych na te słodkie kropki? :) powinni walić drzwiami i oknami :)
  20. super zestawienie, wygląda, jakby płynęły obok siebie :) jakim programem to zrobiłaś? :)
  21. a ja biedna bez urlopu, tylko patrzę i podziwiam :)
  22. a cemu w kagańcu? :)
  23. czyli gonić się będzie! ;) Kto widział "Kogel-mogel" ten wie:diabloti:
  24. ja korzystam :) również dziękuję :)
×
×
  • Create New...