-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
No właśnie - Honey, pokaż kolejne szczylki na loterię fantową!! :diabloti:
-
co to za cenzura? tu sami swoi ;)
-
Przepiękne pucharki! Coś czuję, że Zakopane w przyszłym roku będzie miało więcej zgłoszeń niż w tym ;)
-
[quote name='Olusia']Raczej będę, bo z wczasów wracam 22. ;) Mam nadzieję, że się jakoś doturlam z aparatem :D[/quote] daleko to to Ty nie masz :eviltong:
-
[quote name='bianka19']Ty robisz takie śliczne fotki , a ja takich nie umiem :placz:[/quote] Jakbyś cykała codzień tyle co halgre58 też byś umiała :diabloti:
-
Jaki fajny Fuksiak :) Nie gubi Wam się identyfikator? My taki mieliśmy i już wszystkie 4 zaginęły w akcji....
-
Dobra wiadomość trzymam również kciuki za Mikrusa!
-
Popieram, Gosia musi zostać - dać nam wszystkim piwa :diabloti: ja stawiam:knajpa::knajpa::knajpa:
-
Zgłoś to do lokalnego oddziału ZKwP
-
[url]http://images8.fotosik.pl/71/a8212b7b885394b4.jpg[/url] jaaaaaaaa..... ratunku!!!!! :-o:-o:-o [url]http://images6.fotosik.pl/512/e5fcbe46b80f2db0.jpg[/url] ostre hamowanie Dindka na Morfim :diabloti:
-
jak Ola i Neo jadą to i my się pojawimy ;)
-
latająca Megi jest fajowska :) I widzę, że się na całego przekonała do wody :)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
ale nikt się nie czepia ;) -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/2009/SIERPIEN/03%2008%202009/03082009-091.jpg[/url] Lalcia przyszła na kontrolę, czy dzieciarnia grzeczna jest :diabloti: [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/2009/SIERPIEN/03%2008%202009/03082009-212.jpg[/url] BUM! [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/2009/SIERPIEN/03%2008%202009/03082009-303.jpg[/url] zaczynam rozumieć, dlaczego ludzie chcący żeby ich ast wyglądał groźnie kopiują im uszy.... :diabloti: -
[quote name='deer_1987']i jak rozni sie szwedzki typ?[/quote] az taką znawczynią, żeby to wychwycić nie jestem. Ale wydają mi się lżejsze od naszych.... Ale mogę się mylić :diabloti:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
Darianna replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
jeszcze nie staram, ale kiedyś będę ;) -
Brandulec :loveu: [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170232.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9827/p1170232.jpg[/IMG][/URL] atak na setero-antylopę :-o albo jak fama niesie - diabła tasmańskiego :diabloti: [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1170233z.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7082/p1170233z.jpg[/IMG][/URL] Brygada BB - Boni+Brando :diabloti: [URL=http://img523.imageshack.us/i/p1170234.jpg/][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/8864/p1170234.jpg[/IMG][/URL] u wodopoju [URL=http://img515.imageshack.us/i/p1170235.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6392/p1170235.jpg[/IMG][/URL] Boni :loveu: [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1170239.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/8489/p1170239.jpg[/IMG][/URL]
-
rodezyjski atak na irlandczyki :razz: [URL=http://img25.imageshack.us/i/p1170216.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9966/p1170216.jpg[/IMG][/URL] irlandczyki w odwrocie ;) [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1170217.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5349/p1170217.jpg[/IMG][/URL] Brandulec upolował opakowanie po kiełbaskach :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1170222.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9020/p1170222.jpg[/IMG][/URL] Amber i Brando :loveu: [URL=http://img265.imageshack.us/i/p1170223.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/9679/p1170223.jpg[/IMG][/URL] rodezjan wypasa setery :cool3: [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1170227.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8336/p1170227.jpg[/IMG][/URL]
-
U nas znów zarudziło :diabloti: tradycyjne moczenie podwozia :evil_lol: [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1170195.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5062/p1170195.jpg[/IMG][/URL] ale o so chosi? :roll: [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1170205.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8260/p1170205.jpg[/IMG][/URL] Amber :loveu: [URL=http://img81.imageshack.us/i/p1170211f.jpg/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7388/p1170211f.jpg[/IMG][/URL] zarudziło... [URL=http://img444.imageshack.us/i/p1170213.jpg/][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6370/p1170213.jpg[/IMG][/URL]
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
Darianna replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
sa, to byśmy się dogadali ;) tyle że my dzieci nie mamy, ale to do nadrobienia :P -
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
Darianna replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
to jaki to egzotyczny światopogląd macie? ;) -
Gratuluję hurtowo wszystkich sukcesów! Jakie kolejne plany wystawowe? Może nam się uda spotkać? ps.Setera już Sajdi mordowała? ;)
-
Jak karać szczeniaka (8tygodni) za złe zachowanie?
Darianna replied to fifi290496's topic in Wychowanie
matko, z dwumiesięcznym szczylem latałam średnio co 2-3 godziny... I byłam 24h/dobę w domu. Zostawiać go zaczęłam jakiś miesiąc później i to na pół godzinki, stopniowo coraz dłużej. Teraz wyrósł na prawie 9miesięcznego szczyla, który od miesiąca zostaje sam na 8 godzin i przez ten czas śpi, nie wyje, nie szczeka.... Ale młodszego bym w życiu na kilka godzin nie zostawiła, ilość spacerów pominę milczeniem.... Sama chętnie bym wzięła drugiego malca, ale myślę rozsądnie i nie zostawiłabym go na kilka godzin bez spaceru i opieki.... toż to małe psie dziecko! -
[url]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/Bombi006.jpg[/url] Bombik wampirek :) A uśmiech powalający na kolana :)
-
No i Mikrus walczy dalej.... Faktycznie, masz z nim rozrywkę... A jak się czuje reszta maluchów?