-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
nie sądzę, żeby moje psy cierpiały, i nie dowartościowuję się ich papierami. Chciałam psa o określonych cechach, najbardziej mi pasował seter. ta, mogłam kupić bezpapierowe, w końcu też się urodziły i mają prawo do miłości. Ale postanowiłam nie nakręcać interesu pseudohodowcom i kupiłam rasowe. wypraszam sobie osobiste wycieczki w moją stronę co do motywacji kupna psa z papierami. Jesli chcesz potępiać kupowanie psów z prawdziwych hodowli, z papierami, to trafiłaś na niewłaściwe forum...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='moth']Ja już po zakończeniu zgłoszeń zobaczyłam sędziego na Radom. :placz: Dlatego się nie pojawimy, czego bardzo bardzo żałuję. :-([/quote] oj szkoda.... :-( a gdzie się pojawicie jeszcze w tym roku? Jako że jutro wystawa, trza było wyprać sierściuchy. Wystawia się tylko duży, ale małemu przy okazji też kąpiel sprawiłam. Zobaczcie sami, jakie szczęśliwe piesy!! :multi::multi::multi: Niech ktoś zadzwoni do TOZ, ratujcie nas od tej sadystki!!!! :scream7::scream7::scream7: [URL=http://img508.imageshack.us/i/p1180260.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/2703/p1180260.jpg[/IMG][/URL] okropna jesteś, wiesz? Już Cię nie lubimy... :shake: [URL=http://img90.imageshack.us/i/p1180261.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2300/p1180261.jpg[/IMG][/URL] Radosne, czyste i pachnące pieski, które uwielbiają kąpiel w wannie :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img198.imageshack.us/i/p1180262.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/3965/p1180262.jpg[/IMG][/URL]
-
nie wiem co hodowla zwierząt rodowodowych ma do schroniskowców? Raczej niewiele, w schronisku zwierzaka z metryczką ze świecą szukać... Ja mam dwa rasowe setery irlandzkie, wzięte od szczeniaka, nie czuję się okrutna i cyniczna, a tym bardziej nie napędzam spirali schroniskowców... To można zarzucić tym, co się pokuszają na kupno psa bez papierów, jako niby rasowego...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
nie dziękujemy :) przyda się to powodzenie ;)
-
My :diabloti: [URL=http://img179.imageshack.us/i/p1180213.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/6032/p1180213.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img179.imageshack.us/i/p1180223.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7494/p1180223.jpg[/IMG][/URL] buuuuuuuuziaczek :eviltong: [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1180244.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3519/p1180244.jpg[/IMG][/URL] kontrola kleszczowa [URL=http://img11.imageshack.us/i/p1180247.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/8051/p1180247.jpg[/IMG][/URL] Presto [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1180256.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6758/p1180256.jpg[/IMG][/URL]
-
Śniadanie na trawie [URL=http://img197.imageshack.us/i/p1180196.jpg/][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/5361/p1180196.jpg[/IMG][/URL] wybiegany Presto [URL=http://img179.imageshack.us/i/p1180200.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/793/p1180200.jpg[/IMG][/URL] wybiegany Brando [URL=http://img513.imageshack.us/i/p1180204.jpg/][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/7025/p1180204.jpg[/IMG][/URL] Zieeeeeeeeeeeeeew... [URL=http://img524.imageshack.us/i/p1180201.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/2701/p1180201.jpg[/IMG][/URL] Tresura :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img21.imageshack.us/i/p1180208.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6744/p1180208.jpg[/IMG][/URL]
-
fajnie tu jest :lol: [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180175.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7406/p1180175.jpg[/IMG][/URL] ale im uciekliśmy, nie Brando? [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180177i.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/752/p1180177i.jpg[/IMG][/URL] ja sprawdzę tam, a ty tam... [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1180182.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/781/p1180182.jpg[/IMG][/URL] Presto [URL=http://img80.imageshack.us/i/p1180187.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8726/p1180187.jpg[/IMG][/URL] Brando [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1180189.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/199/p1180189.jpg[/IMG][/URL]
-
No rzucaj! RZUCAJ!! [URL=http://img212.imageshack.us/i/p1180144.jpg/][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/7795/p1180144.jpg[/IMG][/URL] kość niezgody ;) [URL=http://img208.imageshack.us/i/p1180158.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/3084/p1180158.jpg[/IMG][/URL] Młody, idziemy! [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1180164.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7301/p1180164.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img212.imageshack.us/i/p1180166.jpg/][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/4540/p1180166.jpg[/IMG][/URL] ruszamy na polowanie! :diabloti: [URL=http://img208.imageshack.us/i/p1180172.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/5572/p1180172.jpg[/IMG][/URL]
-
Szlag mnie trafi któregoś dnia porządnie. Dobrze, że jestem niskociśnieniowcem... Obok mojego bloku jest trawniczek, ogrodzony siateczką i ma furteczkę. Latałam tam z Brando jak był mały na szybki siusiu i kupkę, teraz latam w weekendy tam z Presto. Teren mały, więc sprzątam. Zresztą na całym osiedlu gdzie moje piesy narobią to sprzątam... No, siku do słoika nie zbieram... rano byłam z chłopakami na wałach, potem o 9 młody się po śniadaniu zaczął kręcić, więc go wzięłam na szybki wypad na ten trawniczek. Włażę tam, a mijający mnie facet z oburzeniem do mnie: gdzie Pani tu przed blokami!? Na wały iść, blisko jest! a nie psa pod blokiem załatwiać! Potem nasrane jest! Na co ja mu mówię, że ja po psie sprzątam. A on: Taa! Pewnie! Jeszcze nie widziałem, żeby ktokolwiek tu sprzątał! lekko ciśnienie mi się podniosło: no widzi Pan! A ja sprzątam! Jako jedyna chyba na tym osiedlu! coś mruczał pod nosem, ale stwierdziłam, że nie będę sobie soboty psuć i poszłam na trawkę zamykając za sobą furtkę... a mogłam mu zaproponować codzienną dostawę sprzątniętych kup na wycieraczkę, prawda? :diabloti:
-
mój się kładzie pod drzwiami wejściowymi bo tam jest lekki przeciąg - w upalne dni idealne miejsce ;)
-
spóźnione życzenia ode mnie i rudego duetu ;)
-
Brando [URL=http://img219.imageshack.us/i/p1180117.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/125/p1180117.jpg[/IMG][/URL] Pan Niania [URL=http://img263.imageshack.us/i/p1180127.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6174/p1180127.jpg[/IMG][/URL] goń mnie!! [URL=http://img401.imageshack.us/i/p1180132.jpg/][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/9144/p1180132.jpg[/IMG][/URL]
-
a zostanie coś na jesienną loterię czy wszystkie rozchwytywane? ;)
-
dorwać małego! [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1180095h.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/4972/p1180095h.jpg[/IMG][/URL] język od oka do oka ;) [URL=http://img268.imageshack.us/i/p1180097.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9644/p1180097.jpg[/IMG][/URL] tropimy [URL=http://img35.imageshack.us/i/p1180101.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5673/p1180101.jpg[/IMG][/URL] grunt to współpraca... [URL=http://img41.imageshack.us/i/p1180107.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1382/p1180107.jpg[/IMG][/URL]
-
nie leż, baw się! :mad: [URL=http://img8.imageshack.us/i/p1180074lye.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/1405/p1180074lye.jpg[/IMG][/URL] wodna głupawka :diabloti: [URL=http://img8.imageshack.us/i/p1180089.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4678/p1180089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img11.imageshack.us/i/p1180091.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/1276/p1180091.jpg[/IMG][/URL] polna głupawka :diabloti: [URL=http://img11.imageshack.us/i/p1180092.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/9356/p1180092.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img341.imageshack.us/i/p1180093.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7599/p1180093.jpg[/IMG][/URL]
-
jaki piękny ulubieniec! Zostaje w domku rodzinnym? ;)
-
torcik piękny :) i szeleczki również :) a gdzie psi goście urodzinowi? ;)
-
Ja nie śpię z jednym rudym, a teraz już dwoma z wielu powodów. Zresztą chłopaki się nawet do spania ze mną nie pchają, jedyne kiedy włażą to gdy trzeba mnie lub Pawła obudzić :diabloti: A poza tym to są biedne pieski, bo na kanapę też wchodzić nie mogą :diabloti:
-
taaa.... spokojne... chyba że śpią ;) Dziś o 5:30 zaczęły nawalankę... a że mam parkiet to musiałam ratować się przed interwencją policji nasłanej na mnie przez sąsiadkę i poleciałam na spacer z gnojkami ;) O dziwo, na trawie już im się odechciało tłuczenia się.... :mad:
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
Darianna replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
no właśnie - foto plecaka na modelce daj ;) -
Był spacerek, śniadanko też... [URL=http://img29.imageshack.us/i/p1180063i.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3518/p1180063i.jpg[/IMG][/URL] tylko czemu tym fleszem po oczach świecisz? daj spokój, śpiących seterów nie widziałaś? [URL=http://img33.imageshack.us/i/p1180064.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6349/p1180064.jpg[/IMG][/URL]
-
niby miec kwaratannę powinien, ale i tak jej nie trzymam.. nie mam młodego z kim zostawić, więc będe go przemycać...lepszego pomysłu nie mam...
-
Rude wystosowały expose: to nie prawda, że tłuczemy się co wieczór. :shake: To pic na wodę i fotomontaż.... :mad: [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1180060.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/3889/p1180060.jpg[/IMG][/URL]
-
a tak się tłuczemy co wieczór :diabloti: [URL=http://img441.imageshack.us/i/p1180040.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/2319/p1180040.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/p1180044.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4333/p1180044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/p1180048.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/8342/p1180048.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img524.imageshack.us/i/p1180049.jpg/][IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8527/p1180049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img441.imageshack.us/i/p1180054.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/264/p1180054.jpg[/IMG][/URL]
-
poprawię :) tak śpimy, jak Pańci nie ma... [URL=http://img441.imageshack.us/i/p1180026.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/3038/p1180026.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1180029.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/1084/p1180029.jpg[/IMG][/URL] ............