Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. Hmmm... Przekonywanie męża do drugiego psa.... Na początku było: [I]"Oszalałaś? Drugi pies w mieszkaniu? Jak się będzie z nimi wychodzić? A koszty? Jak wyjechać gdziekolwiek???"[/I] A teraz codziennie:[I] "Branduś, nie martw się, będziesz miał kolegę, Pani szuka. Daria, jest może jakiś seter do adopcji??"[/I] Kobieta potrafi :diabloti:
  2. jaki malutki kurczaczek.... trzymam kciuki za maleństwo
  3. Bombik przeagencki! Boję się do Was jechać, bo go jeszcze ukradnę :P
  4. Darianna

    Fiodorek.

    No wreszcie foty :) Mój rudzielec uwielbia piszczące zabawki - najnowsza chrumkająca świnka jest dla niego źródłem nieustannej radochy ;) ps. faktycznie poczochraniec :P
  5. W przyrodzie nic nie ginie - błotko wyemigrowało z Pandy na kafelki ;)
  6. A Ty co spania nie masz? :diabloti: dzieńdoberek :loveu:
  7. dlaczego nie był kastrowany przed pierwszą adopcją?
  8. [quote name='jamnicze']Czy on tu przypadkiem nie robi zeza? :) [URL]http://img162.imageshack.us/img162/6977/seterjakonutria.jpg[/URL][/quote] on tu robi wszystko :diabloti:
  9. [url]http://images50.fotosik.pl/172/6bdaddcc5b3fcf02.jpg[/url] znam ten widok.... np. tu: [url]http://img444.imageshack.us/img444/2103/tegoniemoglozabraknac.jpg[/url]
  10. Saidi to ta w obroży jak dla TTB ;)
  11. przecież jest ich 5! 4 prosiaczki plus jedna potrawka azjatycka ;)
  12. wbić widelca by się nie dało w te mięśnie ;)
  13. Ale mają skóry sporo :)
  14. a gdzie fota wrednej madziarskiej baby? ;)
  15. jakie przepiękne kropeczki :) Też chcę zobaczyć je osobno :)
  16. No to my zgłoszeni i popłaceni :D Wczesny termin sobie ustalili....
  17. jak się ma psa to odkrywa się wiele rzeczy, które nadają się do rzucania ;)
  18. [url]http://images6.fotosik.pl/510/96a42c9e688c2e7f.jpg[/url] buahahahahahaha :) Co tu się dzieje :) mizianki dla Dindusia akrobaty :)
  19. hurraaaa!!!! Jesteście!!!!
  20. o ile mnie pamięć nie zwodzi to mojego rudzielca już na tą wystawę zarezerwowano ;) Lepiej się określ na PW jak ze spacerem - ja pkp przyjade jakby co ;)
  21. wierzę - ostatnio był u nas z wizytą seter który sobie poszalał na suchej trawie po skoszeniu - cały brzuch w rankach...
  22. zostawianie samej 6tygodniowej suczki to nie jest dobry pomysł....nic dziwnego że płacze za szybko odebrana od matki, ale tu już nic nie poradzimy. Musisz jej zastąpić matkę. Byc przy niej, mówić spokojnie, nie denerwować się. na naukę siad itp wg mnie za wcześnie - najpierw opanuj lęk i piszczenie. ja miałam rudzielca jak miał 9 tygodni, albo 8 o ile pamiętam. Większość czasu przysypiał.... Więc ciężko mi coś konkretnie poradzić.... ___ jeśli robisz jej kwaratannę - bierz ją na spacery na rękach na zewnątrz - niech się oswaja z otoczeniem....
  23. Bo to jest właśnie Megi ;)
  24. mi się chce drugiego setera :D
×
×
  • Create New...