-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
Widać, że u Was wakacje trwają na całego :) Miki już nie zaczepia babcinego psiaka?
-
8-go dnia Bóg stworzył Bearded Collie o imieniu Panda :)
Darianna replied to DorkaWD's topic in Bearded Collie
jaki słodki Pandzisz w wodzie :) i jak fajnie się na Pańcię gramoli ;) -
po piwie się śpi najlepiej - zwłaszcza po upalnym dniu ;) ja zwykle koło 22 ląduję w łóżeczku - nocny marek ze mnie marny... ;)
-
Honey, dawaj foty małych kropek :)
-
Gratulacje dla Neosia!!!!!
-
albo seter z podbitym okiem ;)
-
Jak się z Wami spotkam to też Panda pod rudy przejdzie ;)
-
oberwie mi się za spam, ale mnie rozłożył na łopatki post 12 ;) Wyrazy współczucia i życzenia ogrooooomnej cierpliwości dla moderatorów ;) a na serio - jakby mój pies zaczął się dusić i harkać (odpukać) ponad 5 minut, to już dawno byłabym u weta....
-
biedne chłopaki... ale fajnie macie - leżąc w wannie można TV oglądać ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Darianna replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
u nas też czytacie? ;) -
[B]deer 1987[/B] - fajowskie obróżki :) [B]Zuzia [/B]- no faktycznie powoli nabiera.... Ale i tak na zdjęciach wychodzi bardziej puchaty niż na żywo ;)
-
Kira ma brązowe kropki :) A Borys pewnie wakacjuje i drinki pod palemką pije ;)
-
Jaaaaaaaaaaaaaa.... WILK!!! :crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://images8.fotosik.pl/70/03c74108a8ea18ee.jpg[/url] Niczego sobie ten Lizus :) ile ma chłopak lat?
-
jak ktoś stęskniony za widokiem nowych kropek to u nas relacja ze spaceru z dalmatynką Kirą :)
-
setery na wystawie pstrykajcie - dla mnie :)
-
hajda rude na kropki vol. 2 :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1170184.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6451/p1170184.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/p1170185.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/8517/p1170185.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170186.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4074/p1170186.jpg[/IMG][/URL] romantycznie i pod słońce... :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170193.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7736/p1170193.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1170194p.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3930/p1170194p.jpg[/IMG][/URL]
-
Skarbie, zmarszczki Ci się porobią... :shake: [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1170170.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3443/p1170170.jpg[/IMG][/URL] I tak Cię kocham, nawet jak się tak złościsz... :loveu: [URL=http://img21.imageshack.us/i/p1170171e.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6169/p1170171e.jpg[/IMG][/URL] i Twoje zmarszczki też będę kochał... :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img15.imageshack.us/i/p1170172j.jpg/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1681/p1170172j.jpg[/IMG][/URL]
-
bitwa o butelkę [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1170146.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2926/p1170146.jpg[/IMG][/URL] hajda rude na kropki! :diabloti::diabloti::diabloti: [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1170147n.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/9756/p1170147n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1170149v.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3160/p1170149v.jpg[/IMG][/URL] Boni :loveu: [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1170153.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/4194/p1170153.jpg[/IMG][/URL] Boni, Kochanie, nie denerwuj się... :-? [URL=http://img23.imageshack.us/i/p1170161.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4087/p1170161.jpg[/IMG][/URL]
-
walki psów [URL=http://img188.imageshack.us/i/p1170096x.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/3064/p1170096x.jpg[/IMG][/URL] Lifting :razz: [URL=http://img195.imageshack.us/i/p1170119.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9589/p1170119.jpg[/IMG][/URL] cała ekipa [URL=http://img34.imageshack.us/i/p1170128.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5646/p1170128.jpg[/IMG][/URL] na wypasie [URL=http://img83.imageshack.us/i/p1170129.jpg/][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/4050/p1170129.jpg[/IMG][/URL] zdjęcie ciekawostka - Brandulec wygląda na dorosłego i poważnego setera :evil_lol: [URL=http://img6.imageshack.us/i/p1170137.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/520/p1170137.jpg[/IMG][/URL]
-
rudzielec z miną sierotki [URL=http://img510.imageshack.us/i/p1170060.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/4112/p1170060.jpg[/IMG][/URL] ah, te dziewczyny... :roll: [URL=http://img510.imageshack.us/i/p1170066.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5383/p1170066.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img510.imageshack.us/i/p1170072.jpg/][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1089/p1170072.jpg[/IMG][/URL] pasuję Cię na rycerza.... odmaszerować! :razz: [URL=http://img265.imageshack.us/i/p1170083.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6340/p1170083.jpg[/IMG][/URL] latający dalmat [URL=http://img39.imageshack.us/i/p1170095.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4741/p1170095.jpg[/IMG][/URL]
-
Brandusie spacerowały :diabloti: Byliśmy dziś na 2,5 godzinnym spacerze. Spotkaliśmy Boni (rodezjankę) i Kirę (dalmatynkę). Oj, działo się.... rodezjan, dalmatyńczyk i króliko-seter [URL=http://img8.imageshack.us/i/p1170032.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/4076/p1170032.jpg[/IMG][/URL] czekajcie na mnie!!! [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1170036.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4820/p1170036.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/p1170038.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/6268/p1170038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1170051w.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1705/p1170051w.jpg[/IMG][/URL] Boni i Brando [URL=http://img257.imageshack.us/i/p1170055.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/629/p1170055.jpg[/IMG][/URL]
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Darianna replied to Vectra's topic in Foto Blogi
ciepłym moczem się olewa, bo zimnego piwa szkoda na lanie ;) -
Kasiu, nie martw się. Wiem że Ci przykro, ale niektórych rzeczy nie da się przeskoczyć.... Dobrze, że Hoover potem też ma zapewniony domek, więc krzywda mu się nie stanie. A bezpieczeństwo dotychczasowych rezydentów jest bardzo ważne.
-
wstawiaj - nieobecni głosu nie mają, a galeria się ożywi :diabloti::diabloti::diabloti:
-
jaaakie fajowskie :) Na co on polował? motylki? :)