Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. [URL=http://img187.imageshack.us/i/p1170684.jpg/][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/5576/p1170684.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1170694.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9966/p1170694.jpg[/IMG][/URL] widziałem motylka... zaraz wracam... [URL=http://img34.imageshack.us/i/p1170712.jpg/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/9726/p1170712.jpg[/IMG][/URL] rzuć patyczka :) [URL=http://img187.imageshack.us/i/p1170717.jpg/][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7641/p1170717.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img187.imageshack.us/i/p1170724.jpg/][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/3325/p1170724.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170660.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/3486/p1170660.jpg[/IMG][/URL] wróciłem :) [URL=http://img199.imageshack.us/i/p1170661.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/9853/p1170661.jpg[/IMG][/URL] nie oszukasz mnie, wiem że masz ciacha... [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1170665.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/7443/p1170665.jpg[/IMG][/URL] popołudniowy spleen za źdźbłem trawy [URL=http://img22.imageshack.us/i/p1170668z.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6844/p1170668z.jpg[/IMG][/URL] Ty leż, ja popilnuję... [URL=http://img269.imageshack.us/i/p1170680.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9001/p1170680.jpg[/IMG][/URL]
  3. ano, śpią jeszcze więc nadrobię wczorajsze fot :) mała przylepka Presto :) [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170630.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4000/p1170630.jpg[/IMG][/URL] Potwór z Loch Wisłokos [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170638.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/2381/p1170638.jpg[/IMG][/URL] niuch, niuch... [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1170641.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4466/p1170641.jpg[/IMG][/URL] ja sprawdzę tą stronę, a ty drugą... [URL=http://img199.imageshack.us/i/p1170642.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/6429/p1170642.jpg[/IMG][/URL] wodne igraszki [URL=http://img16.imageshack.us/i/p1170651.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/4540/p1170651.jpg[/IMG][/URL]
  4. [B]Hawana[/B], [B]Magda25, McDzik [/B]- dziękuję za gratulacje :) [B]Kalunia_C[/B] - Paweł powoli się oswaja, że ma dwa rudzielce do miziania a nie jednego ;) sąsiadów jeszcze żadnych nie spotkałam - pewnie boją się wariatki i schodzą mi z drogi ;) a Presto jest z hodowli Lofty i byliśmy po niego w piątek popołudniową porą :) [B]McDzik [/B]- raczej będziemy, bo nie ma z kim zostać w domu. tylko czy na się z nim wejść jak szczepień na wściekliznę nie miał? Podobno od 11 godz nie pilnują bramki wejściowej? ;)
  5. [url]http://images6.fotosik.pl/517/e60f9117784ddf6d.jpg[/url] Dindek gwałciciel ;)
  6. [quote name='Tecia']Hmmmm a skąd ja znam tego rudego potworka:) hihihi widze że małemu się trafiło niebo na ziemi Daria nawet nie wiesz ja się cieszę:) Już nie mogę się doczekac spotaknia na wystawie:) Wykiziaj Presto od nas bo nam troszke smutno i pusto sie zrobilo bez niego:([/quote] Nie mam pojęcia, skąd możesz go znać, chyba Ci się coś pomyliło :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: A Presto kiziany, miziany i nic mu nie braknie ;) ps. Łasuch z niego niezły, Brando po wczorajszej kolacji, jak zobaczył jak szybka je Presto, nauczył się jeść błyskawicznie z obawy, że maluch mu wyje :diabloti::diabloti::diabloti:
  7. [B]konikowa[/B]: na PW odpowiem wieczorem, teraz za bardzo czasu nie mam ale dam wam foty śpiących Rudych Rydzów ;) [URL=http://img268.imageshack.us/i/p1170610.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/1629/p1170610.jpg[/IMG][/URL] Presto przejął punkt strategiczny [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1170612.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/7593/p1170612.jpg[/IMG][/URL] Ale na poduszce też się da spać [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1170619.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9255/p1170619.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1170626.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/7418/p1170626.jpg[/IMG][/URL] no, a ja idę w domu nieco ogarnąć, obiad przyszykować itp ;)
  8. Łohohohoo... ale się ruch w galerii zrobił ;) Normalnie patent na sukces - sprawienie sobie kolejnego psa :diabloti: Ale ja już na dwóch kończę, więc nie kombinować :mad: [B]konikowa [/B]- Brando na razie malucha traktuje z lekkim dystansem, ale akceptuje, więc to kwestia czasu jak się pokochają :loveu: Na spacerze dobrze, chociaż mi się trochę smycze plączą w drodze na wybieg :diabloti: [B]DorkaWD [/B]- kiedy ja właśnie chciałam takie same żeby mieli obróżki :diabloti: [B]Zuza i Noddy[/B] - Presto nie ma jeszcze szczepień na wściekliznę, więc szukam mamusi zastępczej na niedzielę :evil_lol: Ktoś tu chętny? :cool3: [B]werbena520 [/B]- ano, na szczęście do zimy jeszcze czas :evil_lol::evil_lol: [B]aina155 [/B]- czy ja Wam kiedyś skąpiłam zdjęć? :roll: :diabloti: [B]Kaja10014 [/B]- no wiadomo że będzie, w końcu obaj przeze mnie wychowywani są :eviltong: No i hurtowo dziękuję wszystkim za gratulacje :loveu::loveu::loveu:
  9. ja bym spanielkowi tą grzywę obskubała ;) Ale kto co lubi ;)
  10. [quote name='deer_1987']Ile miesiecy ma maly?[/quote] 4,5 miesiąca
  11. Ja podziwiam, nie mogłabym mieć samojedków... Za bialuchne dla mnie ;)
  12. Ło Rany, czyżby Fionka oglądała TĄ KASETĘ?
  13. Presto poznał Lokisa [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1170580o.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1223/p1170580o.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze jedną nową koleżankę :) [URL=http://img193.imageshack.us/i/p1170585t.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/4751/p1170585t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img89.imageshack.us/i/p1170587.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3805/p1170587.jpg[/IMG][/URL] Brando, co masz? [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1170596.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5616/p1170596.jpg[/IMG][/URL] Portret [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1170589.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/5341/p1170589.jpg[/IMG][/URL]
  14. wczorajszy późny wieczór: Rydze wreszcie padły spać :multi: [URL=http://img504.imageshack.us/i/p1170565.jpg/][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8310/p1170565.jpg[/IMG][/URL] Dzisiejszy poranek małe nieuchwytne [URL=http://img170.imageshack.us/i/p1170569.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/894/p1170569.jpg[/IMG][/URL] Poranne taplanie w Wisłoce [URL=http://img170.imageshack.us/i/p1170572.jpg/][IMG]http://img170.imageshack.us/img170/135/p1170572.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img148.imageshack.us/i/p1170573.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/251/p1170573.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1170575.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1035/p1170575.jpg[/IMG][/URL]
  15. mój faworyt to to foto: [url]http://images38.fotosik.pl/176/6c187e6b9c5d12c2med.jpg[/url] :):):):)
  16. Brando jest na etapie obserwacji, ale problemów z akceptacją nie ma. Entuzjazmu też nie ma, ale to zrozumiałe, dopiero co się poznali ;) zaraz zobaczę, czy coś sensownego pstryknęłam na porannym spacerze ;)
  17. [quote name='kinnia']Nowy lokator?:diabloti::loveu:[/quote] yhy :diabloti:
  18. Niespodzianka: [URL="http://img268.imageshack.us/i/p1170559.jpg/"][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/5397/p1170559.jpg[/IMG][/URL] Dla większej jasności: [URL="http://img200.imageshack.us/i/p1170554.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9850/p1170554.jpg[/IMG][/URL] Czyli przedstawiam Państwu oficjalnie LOFTY Al Capone - domowo: Presto :diabloti:
  19. zaszalałyście z piłeczkami?
  20. ile docelowo chcesz, żeby Rika ważyła?
  21. jak mówią - nie chwal dnia przed zachodem słońca - więc wieczorem opowiem ;)
  22. ale mi się podoba sesja na sianie :) Kamilo, co taką poważną minę masz na treningu? ;)
  23. [url]http://i32.tinypic.com/2q998hh.jpg[/url] ha! nietoperek! ;)
  24. [quote name='shadow9'][COLOR=black][FONT=Verdana]Hihihi :evil_lol:.[/FONT][/COLOR] [FONT=Verdana][COLOR=black]Oszczędzam sobie parę godzin pracy :eviltong:....[/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=black]Tak przy okazji... biedna Kinga :diabloti:.[/COLOR][/FONT][/quote] O tak... Kingo - łączę się z Tobą w żalu za utraconymi piórami Atosa ;)
×
×
  • Create New...