Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. nie po oczach... [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1180035.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2641/p1180035.jpg[/IMG][/URL] męczą mnie.... [URL=http://img151.imageshack.us/i/p1180036.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/4448/p1180036.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img136.imageshack.us/i/p1180037.jpg/][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/6968/p1180037.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/p1180038.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2899/p1180038.jpg[/IMG][/URL] no Olu, co poprawić?
  2. kurczaki, Ty mi lepiej powiedz, jak mam obstrzyc Brando. Zaraz fot wkleję, bo niby go ostrzygłam, a jakby ostrzyżony nie był.... więc narysujesz mi ładną kreskę w paint dokąd mam rudzielca obskubać :)
  3. [B]McDzik [/B]- No właśnie, już się cieszę, że maluszek mój pozna starszą siostrę :) Będziesz ją wystawiać? Ujawnij się jak nas zobaczysz :)
  4. nie ryzykowałabym brania psa z przeznaczeniem na bronienie bez odpowiedniego szkolenia... Jeśli to dla Ciebie ważny aspekt - to raczej pies z predyspozycjami do IPO. Na rasach obronnych się nie znam, więc moze kto inny podpowie?
  5. [B]Tormiasz [/B]- ktoś Cię atakuje? atakował? Że takie masz wymagania....
  6. a kiedy słodkiego Nodka na jakieś wystawie pokażesz? :diabloti:
  7. Łyse to wogóle wściekłe bestie, bo bezwłose ;)
  8. heeeeee... foty mówisz? powiem Wam mój rozkład dnia: 5.50 pobudka 6.00 - 7.00 spacerejszyn z Rydzami wracamy trza dać śniadanko i upilnować, żeby jeden mały nie zjadł dużemu, bo duży znów marudzi przy jedzeniu i jeść nie chce... lecę do pracy 8.00 - 16.00 w pracy (jest mój brat to idzie jeszcze raz z gnojkami - głównie chodzi o małego, ale duży też się przy okazji załapuje na spacer ;) 16.30 - 18.00 spacer generalny potem robię obiad, pilnuję żeby rudzielce zjadły - powtórka ze śniadania, odpoczywam, w domu coś zrobić trzeba, poczytam na necie pierdołki.... 21.00 - 22.00 spacer wieczorny potem siusiu, kąpiel, paciorek i o 23.00 spać :D Na serio nie zawsze mi się chce aparat targać, zwłaszcza, że potem obrobić foty trzeba a wystawa już w niedzielę i dzień w dzień ćwiczymy bo Brando stoi jak mu się zechce... ;) no, wyżaliłam się, możecie mi współczuć :P
  9. Darianna

    Erta

    jednemu samemu smutno było ;)
  10. jak zgłoszę szczeniaka i młodzika to za młodzieżowego zapłacę jak za drugiego psa? ;) Czy niestety pełną stawkę?
  11. Klaps Ci się należy! Dalej nie ma fot!! ;)
  12. Darianna

    Erta

    no pięknie :) a jak wygląda sierść po takich solankowych kąpielach? ;)
  13. nie kusić, bo Paweł o rozwód wystąpi ;) Jak się dorobimy domku z ogródkiem to na pewno nam przybędzie, ale póki co na warunki blokowe powiększania stada nie planuję ;)
  14. jak były by różne wymiary yorków to by startowały na wystawach w klasach w zależności od wagi... a o ile wiem to nic takiego nie ma, więc te "większe", "mniejsze" typy to pic na wodę... Jamniki są podzielone w zależności od wagi... I owszem, labki też potrafią być agresywne, sama rasa nie gwarantuje do końca charakteru... Zwłaszcza, że ostatnio labki i goldeny mnożyło się na potęgę, więc coś po drodze na pewno zaniedbano w doborze... A co do samych komentarzy, mnie jakoś omijają te ciekawe. Hitem ostatnio jest gadanie: "to mamusia i synek?". Mam dwa setery: 4,5mcy i 9,5 m-cy... Oba chłopy z jajami ;)
  15. aaaa... to nie ma jak np w Zabrzu dwóch terminów płatności?
  16. ile mam płacić za wystawę jeśli dotąd nie zapłaciłam? dalej 100zł? czy więcej? kto wie?
  17. No w sumie masz Kasiu rację... Ufff... jednak Brando nie jest kompletną ciapą, za jaką zaczęłam go mieć ;)
  18. ło jaaaa, my też będziemy w Radomiu :D Jak zobaczysz dziewczynę z chłopakiem, usiłującą utrzymać dwa rude irlandzkie szczyle - jeden mniejszy, drugi większy, to to będę ja ;) Dużo zdrowia dla Marysi :)
  19. słodki ten zdołowany ;)
  20. buahahhaahaa!!! Kankan Dindusiów ;) [url]http://images8.fotosik.pl/77/3a887509b1a09720.jpg[/url]
  21. [quote name='konikowa']Z moich obserwacji wynika, że rudzielce się zaprzyjaźniły:multi: Super razem wyglądają:loveu:[/quote] Na razie się docierają. Młody ma zapędy kolekcjonersko-żarłoczne i zgarnia wszystkie zabawki dla siebie a także trzeba ich pilnować przy jedzeniu,bo Brando to ciapa i mu odda wszystko :diabloti: To gryzienie kości też było pod kontrolą, bo Presto usiłował zgarnąć kość dla siebie co jakiś czas odszczekując się do Brando - na co ten był w szoku i się płoszył...:roll: Musiała Pani porządek zaprowadzać, że gryziemy razem, ale z naciskiem, że przede wszystkim Brando, bo starszy i rezydent. No cóż, koniec z beztroskim życiem jedynaka, Brando musi się nauczyć walczyć o swoje :eviltong:
  22. helolło o poranku! mykam z rudymi na spacer i do pracy ;)
  23. [url]http://img199.imageshack.us/img199/8034/dscf4030h.jpg[/url] tu wygląda jak z jakieś japońskiej kreskówki :) [url]http://img198.imageshack.us/img198/457/dscf4241e.jpg[/url] to jest przeboskie!!! na jakiś konkurs z tym!!
×
×
  • Create New...