Jump to content
Dogomania

Darianna

Members
  • Posts

    5671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Darianna

  1. zaczynam kumać kwestię kombinezonową ;)
  2. A nie boisz się, że głośna muzyka, zamieszanie, dużo ludzi... Że będą się źle tam czuły?
  3. dawaj Fionkę z piłeczkami :)
  4. Co poradzić, krowy jakieś małe ostatnio ;)
  5. Faktycznie uparta jest... nie chce mi się tam mieszać, ale mam kilka uwag: - w schroniskach też są szczeniaki - skoro tego chodffcę wybrała to znaczy, że szukała psa o określonych cechach charakteru? no, na zasadzie, że jak szukam psa do polowań to biorę wyżła, jak psa jakiegoś tam to taką rasę.... itp? bo tak mnie zastanawia ta mieszanka ;) aaa, zapytaj o nazwy rodowodowe rodziców :)
  6. ja tez chcę linka!!!! Mam niskie ciśnienie, w pracy siedzę a kawy nie mam....
  7. Prosiłaś, żeby się nie śmiać, więc nie będę ;) ale mam kilka pytań: 1. Jak ludzie reagują na ulicy na niego? 2. sama go szyłaś? 3. Neo nie przeszkadza on w trawie? nie szeleści ani nic? 4. Czy mnie też to czeka??????
  8. ja miałam kilka ale nie aż tyle... wystarczyło ręcznie wyskubać delikatnie... Domyślam się, że przy tej ilości trochę sierści Lolek straci... ps. jak nie chcesz wyrywać - zawsze możesz obciąć ;)
  9. witamy :) Widzę, że Borysek wrócił - gdzie się podziewali?
  10. :bday: Wszytskiego naj naj naj dla Solenizantki!!!! Wielu sukcesów, szaleństw i gonitw! :laola::laola:
  11. No idź idź... Czekamy na wieści, na pewno to nic poważnego.
  12. wow! Dopiero? ;) mój podlotek podnosi od kiedy ma 4 miesiące, ale on jest w tym przeagent niespotykany... ;)
  13. Wszystkie foty widać :) U nas wreszcie od wczoraj ochłodzenie, bo oszaleć można było.... Śmigacie gdzieś w tym sezonie na wystawy?
  14. Smarkateria miała radochę :)
  15. no zaszalałeś... Ile godzin trwało wyciąganie? ;) jeśli to było pytanie to ja usuwam ręcznie, po jednym, ostrożnie...
  16. 19 styczeń: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4590/p1080304dq4.jpg[/IMG][/URL] 6 luty: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7190/p1080680uy0.jpg[/IMG][/URL] 8 sierpień: [URL="http://img291.imageshack.us/i/p1170380.jpg/"][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4395/p1170380.jpg[/IMG][/URL] No bez dwóch zdań, urósł chłopczyk :diabloti::diabloti::diabloti:
  17. [quote name='an1a']"Średnio-duże", "spore".. To w jakich widełkach ja się mieszczę z psem >40kg? :evil_lol:[/quote] olbrzymie ;) A na dogi niemieckie i bernardyny to już skali nie ma :diabloti:
  18. Wszystkiego naj naj naj dla Dzielnej Dojarki i Niezmożonej Miotaczki Piłeczek :diabloti::diabloti::diabloti: :laola::laola:
  19. zmień weta - koniecznie może to alergia na jedzenie? czym ją karmisz? Pchły by było widać... Widziałaś jakieś?
  20. Moim faworytem jest foto, na którym kot Ci wsadza łape do oka ;)
  21. Larcia wyrosła... Zrób jej foto z profilu jak stoi (fotograf kuca) żeby ocenić, jaka duża jest, bo od góry trudno zgadnąć ;)
  22. Kilka dni mnie tu nie było... Gdzie pluszowy Fuksik?? :crazyeye::crazyeye: Co z nim zrobiłaś??? :placz::placz::placz: teraz jakieś ostrzyżone coś po galerii pomyka... ;)
  23. A Brando wczoraj skończył 9 miesięcy i oficjalnie przestał być szczeniakiem a jest młodzieńcem :razz:
×
×
  • Create New...