-
Posts
5671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Darianna
-
na co nam dwa posłanka???:diabloti: [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1180003.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/9258/p1180003.jpg[/IMG][/URL] gorąco... [URL=http://img44.imageshack.us/i/p1180004o.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/876/p1180004o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img10.imageshack.us/i/p1180014m.jpg/][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/7126/p1180014m.jpg[/IMG][/URL] podziel się posiłkiem ;) [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1180022.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6153/p1180022.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img256.imageshack.us/i/p1180025.jpg/][IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5217/p1180025.jpg[/IMG][/URL]
-
ja mam potwierdzenie, ale bez numerka....
-
[quote name='McDzik']Wow, dziekuję za zaufanie :multi:[/quote] ha, będę miała na Ciebie oko! :diabloti: :eviltong:
-
no, jeśli coś się zmieniło i Ona nie jedzie to Brando jest do Twojej dyspozycji na MP ;)
-
a to małe kudlate to co? bo ja szczeniaków po rasie nie rozpoznaję za bardzo ;)Ale przesłodkie :)
-
Tecia - brawa dla Demi! A jak ruda dziewczynka dziś się czuje?
-
[quote name='Ania :)']Presto jest spokojniejszy od Brando ? Bo tak wychodzi ze zdjęc, on leniuchuje a Brando gdzieś tam biega po krzakach :cool3:[/quote] Raczej nie jest spokojniejszy. Ale jeszcze mało pewny siebie, nowe miejsce, nowi ludzie... no i lokis go molestować próbował więc wolał leżeć albo siedzieć obok mnie ;) No i pierwszy raz nad stawem był :diabloti:
-
no ba, osobna sesja rady miejskiej potrzebna.... ;)
-
a już myślałam że Bombik zjadł Kisses ;)
-
No, to logiczne, że jak łażę po polach i chaszczach to nie zbieram, jeszcze na głowę nie upadłam ;) Ale na mieście, osiedlu - jak najbardziej. koszy psich brak, no bo po co? :shake:
-
a ja zostawiłam brata samego z dwoma rudymi urwisami w domu... osiwieje w pracy zanim tam wrócę ;)
-
Ola, ja z rudzielca też jestem dumna :) no, tylko jeszcze ogon źle trzymam, ale to szczegół ;) Zabrze aktualne :)
-
a jednak Radom: bierze go [B]HuSkaCz[/B], i nie Paulina a Oliwia :) masz tam kogoś takiego w zgłoszeniach? ;)
-
ło mamusiu, ona nie zgniecie małych fasolek? ;) [url]http://img16.imageshack.us/img16/7547/83088512.jpg[/url]
-
Ty się lepiej do tego na tym forum nie przyznawaj, bo Cię zlinczują ;)
-
Oooo.... :crazyeye: [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1170870.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/968/p1170870.jpg[/IMG][/URL] Baw się Maluchu! [URL=http://img17.imageshack.us/i/p1170876.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/497/p1170876.jpg[/IMG][/URL] plażujemy - Brandulec lata i poluje na ważki... [URL=http://img517.imageshack.us/i/p1170880.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8045/p1170880.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1170883.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/9505/p1170883.jpg[/IMG][/URL] Powrót do domu - nie pytajcie nawet, jakim cudem się mieścimy...;) [URL=http://img38.imageshack.us/i/p1170907.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9836/p1170907.jpg[/IMG][/URL]
-
Presto z Lokisem [URL=http://img13.imageshack.us/i/p1170843.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/8342/p1170843.jpg[/IMG][/URL] mała żaba stawowa :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1170848.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6453/p1170848.jpg[/IMG][/URL] Trening musi być :mad: [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170855.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2083/p1170855.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170860.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2986/p1170860.jpg[/IMG][/URL] mam wszystko pod kontrolą...:cool1: [URL=http://img132.imageshack.us/i/p1170867.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/460/p1170867.jpg[/IMG][/URL]
-
Trzeba pomóc Oskarowi z aportem... [URL=http://img512.imageshack.us/i/p1170810.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2323/p1170810.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1170817.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4801/p1170817.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/p1170832.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/9297/p1170832.jpg[/IMG][/URL] co te rude kombinują....? [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1170834.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/992/p1170834.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/p1170841.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/5702/p1170841.jpg[/IMG][/URL]
-
Pływa, pływa :multi::multi::multi::multi: [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170781.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/8517/p1170781.jpg[/IMG][/URL] Le tam, pływa, i co z tego... :roll: [URL=http://img231.imageshack.us/i/p1170790.jpg/][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9361/p1170790.jpg[/IMG][/URL] łyczek wody dla ochłody [URL=http://img268.imageshack.us/i/p1170791.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9585/p1170791.jpg[/IMG][/URL] kto powiedział, że ręcznik jest do wycierania? :diabloti: [URL=http://img512.imageshack.us/i/p1170802.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/5176/p1170802.jpg[/IMG][/URL] Tak, Oskar, teraz ty aportuj :cool3: [URL=http://img151.imageshack.us/i/p1170808.jpg/][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/3061/p1170808.jpg[/IMG][/URL]
-
są zdjęcia :diabloti: Brandulec dziś się przełamał i zaczął pływać :) podobno tu jest Brando :crazyeye: [URL=http://img14.imageshack.us/i/p1170747.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/6997/p1170747.jpg[/IMG][/URL] Presto i Lokis [URL=http://img148.imageshack.us/i/p1170752.jpg/][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/5374/p1170752.jpg[/IMG][/URL] Ja z młodszym synkiem :) [URL=http://img338.imageshack.us/i/p1170764.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2225/p1170764.jpg[/IMG][/URL] ciaputek obserwator [URL=http://img43.imageshack.us/i/p1170773.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/9513/p1170773.jpg[/IMG][/URL] Lokis chroni stadko przed groźnymi rowerzystami :diabloti: [URL=http://img18.imageshack.us/i/p1170775.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6733/p1170775.jpg[/IMG][/URL]
-
W Radomiu? hmmmmmm... Chyba Paulina, ta co wcześniej go wzięła? Kurka wodna, muszę przekopać wątki i sprawdzić ;) Bo nawet nie jestem pewna, czy Ona ma na imię Paulina ;) A może Paulina bierze Brando w Zabrzu? sama nie wiem ;) a co, jakby coś to chcesz zaprezentować rudzielca? ;) Kasiu, chłopaki jeszcze nie zostawali sami, dziś ich zostawię na godzinę. A na szczęście Oskar posiedzi jeszcze kilka dni, więc nie będzie takiego szoku... ;)
-
[B]Litterka [/B]- sheltie raczej nie są zbyt ciche z tego co ludzie tu piszą... a raczej wręcz przeciwnie - trzeba je oduczać szczekania...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='deer_1987']Widze ze drugi tez umie byc bez smyczy?[/quote] pilnuje się, poza tym ćwiczę od początku przywoływanie. Jednak to dzieciak i takiego najłatwiej nauczyć :) Brando też tak latał od początku.
-
szalone ucho [URL=http://img187.imageshack.us/i/p1170736.jpg/][IMG]http://img187.imageshack.us/img187/4237/p1170736.jpg[/IMG][/URL] Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ciacho :) [URL=http://img40.imageshack.us/i/p1170740.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/8684/p1170740.jpg[/IMG][/URL]