Poczytałam ten wątek, a szczególnie ostatnie posty.....biedny psiak, ofiara człowieka[SIZE=2], biedne nieszczęśliwe zwierzątko :-(, śpij w spokoju :-(
Ale chciałabym napisać sig...że zamiast marnować tyle energii na wyzywanie tego biednego psa w typie rasy :shake: (nie wziął się z powietrza) przyjrzałaby się swoim kolegom, hodowcom zarejestrowanym w związku kynologicznym, bo te pseudohodowle psy rasowe biorą z hodowli :mad:a później rozmnażają je bez papierów.Może trzeba by też przyjrzeć się tym pseudohodowlom z papierami !!!!a nie wyzywać kundle :shake: A swoją drogą psy takich ras z list powinny być u ludzi wcześniej poddanych testom czy nadają się na opiekuna takiego psa......