Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. My też trzymamy...
  2. Pierwszy raz od kiedy jesteśmy razem:multi:
  3. Na spacerku spotkaliśmy dziewczynkę pekińczykopodobną ,ale laska huraaaaa :crazyeye:ogonek się kręcił niby lasso fajnie to wygląda :lol:
  4. 45 dni Stina u mnie-jest z niego straszny śpioch:pmiałam teraz 4 dni wolne więc pierwsze nasze spacerki zaczynały się około 10;)wczoraj budziłam go przez pół godziny,nawet pozwolił mi powycinać frędzle na brzuchu,których nie dawał rozczesywać:shake:Kiedy wracam z pracy widzę że się ożywia stawia uszy i chyba się cieszy ale ogonek nie:shake:Chcieliśmy życzyć w Nowym Roku domków dla waszych podopiecznych żeby ludzi ktoś zaczarował i żeby nie krzywdzili więcej swoich braci mniejszych:mad:a ja zawsze będę podziwiać Was za wielkie serce i za skrzydła które wystają wam z pod sweterków:roll::lol:Szczęśliwego Nowego Roku:loveu:
  5. Daje się przytulać ale to nie jest że tego chce-pozwala na drobne pieszczoty:roll:
  6. Może to się zmieni nie tracę nadziei:lol:-chociaż gdy zaznał od człowieka samych krzywd może już tego nie potrafi....:shake:.Czas pokarze,na razie chodzimy na spacerki,jak się uda robimy zdjęcia dla cioteczek...i czekamy co przyniesie czas:multi:
  7. Bardzo bym chciała żeby Stinki zamerdał kiedyś do mnie ogonkiem.....:loveu:
  8. Dziekujemy.....jakie to smutne że kiedy znalazł dom i miłość musiał odejść...:-(
  9. 24 listopada minęło 2 lata jak nie ma ze mną mojego kochanego Cezarka -zabrakło mu 3 miesiące do 15 lat.:-(ale wiem , że gdybym go nie miała nigdy nie było by tych pięknych chwil które razem przeżyliśmy radosnych i smutnych(babeszioza w wieku 6 miesięcy ,wpadł mężowi do stawu na cienkim lodzie i mało się nie utopił ....i jeszcze by się uzbierało przez te 15 lat)cudowne wyjazdy na wakacje na mazury ,codzienne zabawy i małe radości.Dymek był u was szcześliwy i on wam dał mnóstwo radości i szczęścia w czasie który dostał od losu i zawsze pamiętajcie o tym że będzie żył tak długo dokąd będzie żył w waszych sercach. Ból schowajcie głeboko niech nie przesłoni radości miesięcy spędzonych razem.dlatego jesteśmy razem ze Stinkim aby zaznać radści przebywania razem mimo tego że nikt nie wie jak długo to jest nam dane.Jesteśmy razem z tobą mru...:-(
  10. Cieszę sie może bardzo się denerwowałam i mariola bardzo się o nas martwiła :roll:ale bardzo nie chciałam skrzywdzic Stinkiego:shake:chciałam żeby odnalazł się w nowym domu bez zbędnych stresów ale były sprawy nie do uniknięcia(inne zwierzaczki)teraz największym naszym problemem jest szczotka i grzebień:placz:ucieka kiedy tylko próbuję go uczesać.A ty Agnieszko z Kubą zawsze macie wstęp wolny nie musicie czekać na zaproszenie:multi:
  11. na tyle ile się dało są nowe zdjęcia Stinkiego w albumie:) z każdym dniem jest coraz lepiej:)
  12. Nie ma sprawy tylko że zdjecia zamieszcza moja córka a ona mieszka w Lublinie- będzie w niedzielę więc doślemy zdjęcia.Stinki własnie czuwa w przedpokoju ale na spacerek jeszcze musi poczekać:roll:przez te dwa tygodnie przytył 1kg:multi:Koty trochę pchykają ale on nic sobie z tego nie robi:roll:
  13. Nie dziekujemy ale cieszymy się że pamiętacie o nas:multi:Stinki jest super...cieszę się że mogę mu pomóc...świata nie zmienię ale jego świat myślę że uda mi się zmienić:multi:
  14. Dzisiaj mija drugi tydzien Stinkiego w nowym domu:lol:Jest coraz lepiej nawet chwilami mysle ze zmiana w zachowaniu Stinkiego jest ogromna w stosunku do pierwszych dni.:multi:Nie biega z przerazeniem w kołko ,kiedy wstanie i nie znajdzie mnie kładzie się przy drzwiach wejsciowych i czeka.Nadal jeszcze przychodzę w dzień ale staram się wydłużać czas mojej nieobecnosci:razz:na spacerek poranny wychodzimy między 6 a7,a wieczorem miedzy 19 a 20.Mysle że przez zime nabierzemy do siebie zaufania to będziemy mogli więcej się przemieszczać bo narazie nowe miejsca bardzo go stresują:razz:Pozdrowienia od Stinkiego:lol:
  15. chyba się troszkę uprał-buszuje po śniegu bo u nas krajobraz zimowy:multi:myslę ze odetchniemy kiedy mi troszeczkę zaufa:roll:pozdrawiamy
  16. Stinki przyzwyczaja się do nowego domku. z każdym dniem jest coraz lepiej. Trzymajcie dalej za nas kciuki!!!
×
×
  • Create New...