Jump to content
Dogomania

haliza

Members
  • Posts

    5537
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by haliza

  1. [quote name='holmina']no to żeby umilić wątek poproszę Zuzie albo kogoś ,kto będzie Rufiego jutro odbierał o kilka nowych zdjęć Deniska!!![/QUOTE] Byłoby super :loveu: - myślę, że wszystkich ucieszy widok tej kudłatej mordki;):evil_lol:
  2. Dziewczyny, wszystko zależy od nas aby było miło i profesjonalnie :loveu: staracie się o przyszłość Deniska z całego serca :loveu: i tak trzymać :evil_lol:
  3. Cała przyjemność po mojej stronie :Rose:
  4. No faktycznie, czas nie najlepszy....
  5. [quote name='Tola']A kiedy wysłalas?[/QUOTE] Dzisiaj o 8 ;)
  6. Myślę, że moja wpłata też dojdzie :roll:
  7. Coś się tytuł zasiedział ;), a sunia jakby całe życie tam mieszkała - cała gosposia :evil_lol:
  8. [quote name='Osa']Widzieliście to? Shih-tzaczek "mówi mama"- :crazyeye: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YS21BokbfTI[/URL][/QUOTE] Super psiak, jestem w szoku ;)
  9. O, rany czy tym zwierzakom musi być pod górę :shake:, trzymam mocno :thumbs:
  10. [quote name='asia-s']Wczoraj dostalam maila od osoby chcacej adoptowac Denisa - az mi zaparlo dech w piersiach po przeczytaniu tak milego maila - mysle sobie - no to Denis ma dom - ale cos mnie tknelo - bo za bardzo piekny byl ten mail i poszperalam w google - no i co sie okazalo - PARSZYWA HANDLARA!, szkoda nawet gadac, dodam tylko ze w necie szuka psa, na moje pytanie czy miala psa - odpwiedziala ze nie - a w googlach po sprawdzeniu jej maila i dwoch telefonow - wyskakuja ogloszenia o sprzedazy dwoch doroslych psiakow a nawet o kryciu kundelkiem w typie szanucera. Podobno super reproduktor :angryy: Takze bardzo trzeba uwazac, nie zrazilo ja i to ze bedzie wizyta przedadopcyjna i [B]kilka[/B] poadopcyjnych, nawet napisala ze wszystkie papiery co trzeba podpisze, info o kastarcji zostawila bez odpowiedzi, nawet choroba Denisa ja nie zrazila - nie wiem co ona sobie planowala ze oddamy psa - raz zrobimy wizyte - a pozniej zapomnimy o Denisie,:angryy: a handlara pewnie planowala male terrierki pszeniczne......[/QUOTE] A to ma....łpa :angryy::mad:, dobrze, że ma takie bystre cioteczki ;)
  11. [QUOTE][quote name='asia-s']Jest, jest - przed chwila sprawdzalam konto ( 25 zl ), za sekunde uzupelnie Haliza tak jak sie umawialysmy - wszystko co ponad 15 zl od Ciebie zapisuje jako dodatkowa jednorazowa, teraz tez tak zapisalam 15zl deklaracja + 10 zl dodatkowo jednorazowa[/QUOTE] [/QUOTE]Wszystko się zgadza :evil_lol:
  12. Trzeba kuć żelazo puki gorące :roll: - może zrozumiał, że z tą jego "[B]dobrocią"[/B] to coś nie tak :shake::mad:
  13. [quote name='mestudio']Czekam na kąpiel, piękne zdjęcia, trochę wiadomości o suni i wystawiam allegro za jakiś czas:-).[/QUOTE] Myślę, że przy takim apetycie i po kąpieli suni nie poznamy ;) - metamorfoza murowana :evil_lol:
  14. [quote name='Tola']No tak - mała nadrabia. Szybciej zaokrąglą sie jej boczki:0 Gaja na pewno wie, co znaczy głód. Zdjęcia nie oddają jej chudości. Wczoraj zapomniałam napisać, ze facet od Gajki zaczął cos mówić o sterylce suki, która została (matki Gai); pytał, czy mu pomożemy. Moze wreszcie cos do niego doszło.[/QUOTE] O rany światełko w tunelu :smile: - może faktycznie coś zrozumiał :p - więc kolejna byłaby bezpieczna ....
  15. Niunia jest cudna, jak dobrze, że odnajduje się tak szybko w nowym miejscu i garnie do ludzi :loveu: i fajnie, że apetyt dopisuje ;)
  16. Nie ma mojej deklaracji a wysłałam wczoraj przed 8 rano :crazyeye:
  17. No widzę, że kołnierz w niczym jej nie przeszkadza ;)
  18. [QUOTE][B][COLOR=#095ba6][FONT=Arial]STAPHYLOCOCCINUM 9CH [/FONT][/COLOR][/B] [FONT=Arial][B](gronkowiec złocisty) [/B][/FONT] [COLOR=#095ba6][FONT=Arial][B]THYMULINE 9CH [/B][COLOR=#000000]- schemat [/COLOR][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][SIZE=3]j.w.[/SIZE][/FONT] [/QUOTE]Mam pytanie czy THYMULINE podaje się równolegle, czy po wyczerpaniu STAFYLOCOCCINUM ?
  19. [quote name='bianka0']Paula jutro zmień tytuł wątku. Nigdy nie zmieniam tego samego dnia, takie sobie moje dziwactwo :evil_lol:[/QUOTE] Tytuł taki czy inny ;), czort z nim - ale domek najprawdziwszy na świecie to dopiero to :evil_lol:
  20. [quote name='lika1771']Przydałobysie chłopakowi cos takiego: P. Tereska właśnie o tym pisze :-)
  21. Kolejna bidulka znalazła by swoją przystań :thumbs:
  22. No i super :multi: - dziewczyny spisałyście się na medal :lol: - teraz odkarmienie i siooo do domku :loveu: ( a jak tam szarlotka udała się :eviltong:)
  23. O rany ale super wiadomość :multi: tak się cieszę, że jednak się udało :loveu:
×
×
  • Create New...