-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']To dobrze, że nie widać i że jest apetyt, są w sumie w dobrej kondycji, więc i z paskudztwami się uporacie :loveu: A to maluchy cwane widzę, mają swoje upodobania :evil_lol: U mnie bardzo dużo ludzi kicha i prycha, jak trochę cieplej wszyscy lżej się ubierają, albo rozpinają ubrania, a zimno zdradliwe i kłopot gotowy :shake: Zdrowej Halizka :calus: Niestety nie mam wolnej :shake: Wróciłam niedawno z pracy, a jutro lecę rano i muszę obstawić dwie zmiany, czyli wrócę późno wieczór :roll: No cóż zmieniliśmy siedzibę firmy na większą, mamy dużo więcej klientów, ale niestety ktoś nie pomyślał, żeby zatrudnić więcej personelu. Nie wiem jak dłużej to będzie, czas okaże. Jak na razie pracuję non stop, bez dnia wolnego :roll:[/QUOTE] No, ja generalnie dbam o siebie (lubię ciepełko), ale u fryzjera tak się załatwiłam:cool3:, zmarzłam okropnie z mokrą głową :shake:. Ale już będę żyć :p, przeleżałam 2 dni, będzie dobrze. No to z pracą masz prawie jak ja, też nas mało ale co drugą sobotę i niedzielę mam wolną :p -:hmmmm: to chyba jednak mam lepiej :roll:. Dzisiaj u nas chłodno ale jest słoneczko więc gady :lol: wyległy bez problemu, nawet zwiedzały i wywąchiwały czy oby już wiosny nie widać:lol: - już chce mi się prawdziwego ciepełka.... [IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoqNMAkxuRo0sFREcvlXQr5xdYZRiYbgd3qnCOCiPagbk9OHxr[/IMG] [IMG]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQYHWV8X80KDJFjV77Eu-HzRf5lLk4Il4BfoQgZ0-5SY8-DbKAb[/IMG] -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Tfuuuu ale plotę :oops: to wszystko, że za długo pracuję :shake: Przeczytałam paciorkowca, a napisałam gronkowca :evil_lol: i całe szczęście, że go nie macie! A maleństwa jak? mają apetyt? chętnie wychodzą na dwór, czy się migają? :evil_lol:[/QUOTE] Tak ogólnie to nie widać po nich żadnej choroby:loveu:, apetyt w miarę (ewentualnie wybieranie lepszych kąsków jak się da :cool3:) Tomik na spacerek zawsze, oby nie za wcześnie rano i z humorkiem, Ami jak ładnie nie ma sprawy, a jak coś nie tak, 5 metrów, parę kółeczek i do domu ;). Mamy już leki i się wszyscy leczymy:roll:, bo mnie też dopadł jakiś syf i idę się położyć.....Myślę, że może tę niedzielę masz już wolną :roll::loveu: bo czas troszkę zwolnić..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']No to macie sukcesy hodowlane :roll:, ale z drugiej strony dobrze, że rozpoznane i wrażliwe na leki, to da się paskudztwo zniszczyć :mad: Będzie dobrze Halizko, trochę cierpliwości, wytrwałości i pokonacie pałeczki i gronkowca. Trzymam kciuki :calus:[/QUOTE] Ivuś.... tfu, tfu, tfu gronkowca nie mamy tylko paciorkowca ( przy gronkowcu chyba by się skończyło na autoszczepionce, podawanie 3 miesiące):roll:, ale starczy i tego co urosło :roll: - jakoś musimy dać radę, nie ma innego wyjścia ;) -
Moja pani umarła a mnie oddano do schroniska - 10 letni Uzi MA DOM!
haliza replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
No i to jest ta wiadomość :multi::multi::multi:[B]POWODZENIA[/B];) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam się dzisiaj dodzwonić, spróbuję jutro - chwilowo mamy kuracją zastępczą..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
No to mamy wyniki - obydwojgu wyrosła pałeczka Eszerichia Coli :cool3: i Tomiś jeszcze załapał się na paciorkowca :mad:. Jutro dzwonimy do profesora i zaczynamy od początku :roll:.Dobrze, że wszystko wrażliwe na ofloxacynę to przynajmniej jeden rodzaj kropli dla obydwojga. Czyli do roboty co najmniej przez 3 tygodnie :p -
Ciekawe czy Twój kręgosłup wytrzyma te figury :evil_lol: - a zdjęcia cudne, faktycznie pogoda Wam dopisała.....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Bo może sprawy proste, oczywiste są dla niektórych albo niezauważalne, albo po prostu ludzie zatracili pierwiastek człowieczeństwa w sobie. Całe szczęście, że nie wszyscy są tacy ;)[/QUOTE] I właśnie to jest piękne :p, że jednak są ludzie wrażliwi na ból i cierpienie ;) -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Halizko, maleństwa miały szczęście, że trafiły do Ciebie, czytając jak je opisujesz widać, że je bardzo kochasz :loveu: A one są szczęśliwe mając taki dom :loveu: Czasem tak siedzę i myślę sobie, przecież tak niewiele trzeba, żeby zwierzęta były szczęśliwe. One nie muszą mieć luksusów z górnej półki, drogich smyczy i zabawek. Karmy po kilkaset złotych itd. Wystarczy nasz szacunek do nich, pełna miska, czuły gest, zwykła troska itp. To niewiele przecież, a w zamian możemy dostać wspaniały dar bezinteresownej przyjaźni i miłości zwierzęcej.[/QUOTE] Wszystko to prawda :p, tylko jakoś nie mogę zrozumieć dlaczego ta prawda oczywista nie dociera do niektórych głów :shake:. Kiedy odszedł mój psiak 15 letni, byłam przez rok bez psa.....a teraz to już 3 i 4 bidulek po przejściach :roll:, niestety każde z nich z nadszarpniętym zdrówkiem..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ciocia Agusia nas odwiedziła :multi::multi::multi:, a no tak troszkę ci u nas smuteczków :shake::-(, koci już minął miesiąc jak nie ma :-(, Tom i Ami kłopoty z oczkiem :shake::shake: - no ale może pomalutku to ogarniemy, wbrew temu co nas krzyczy vet jest poprawa ewidentna. Tomiś ma zerwany mięsień utrzymujący gałkę oczną w prawidłowej pozycji i dlatego nie udało się uratować tego oczka żeby widział ( dobrze, że chociaż gałka uratowana)ale przez to są kłopoty z nawracającym zapaleniem, gruczoły łzowe też nie pracują oko jest suche i stąd te kłopoty - czekamy na antybiogram żeby kontynuować leczenie :roll:, Ama też ma suche oko i prawie nie widzi :shake: nawet o tym nie wiedziałam :shake:, ale myślę, że ze wszystkim sobie poradzimy tylko troszeczkę rozciągnie się to w czasie :roll: A poza tym miśki są [B]przecudowne, przekochane itd :loveu::loveu::loveu:[/B], myślę, że odnalazły swoje miejsce na ziemi i są ze mną szczęśliwe. Amanda dzisiaj tak mnie przestraszyła na spacerku :cool3:- w pewnej chwili tak zaczęła krzyczeć, że myślałam, że zejdę :cool3::shake:. Podleciałam do niej wzięłam na ręce ......zaczęłam ją oglądać :crazyeye: ...patrzę a do tylnej łapki przyczepił jej się kawałek podeschniętej gałązki kaktusa :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i chyba chciała oderwać ząbkami i ukuła się w pysio :cool3:, narobiła takiego histerycznego krzyku, że ja mało nie zeszłam na zawał :mad::evil_lol: a póżniej tak się wtuliła we mnie, że niosłam ją na rękach przez pół osiedla :cool3::evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa'][URL]http://images37.fotosik.pl/1359/8725adaf0cd22bd4gen.jpg[/URL] Uwielbiam tego kota...:loveu: A Tomik to już widzę na okradło jako "dywanik" robi...:mdrmed:[/QUOTE] Tak szczerze to dwa dywaniki kołami do góry, tylko gabaryty różne :megagrin:- grubas to grubas :loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Jejku :mdleje: jakie słodkie pynie :loveu::loveu::loveu: Fajne masz te swoje sierściuszki Halizko :p[/QUOTE] Nie chwaląc się, też mam takie wrażenie, że mi się udały :loveu::loveu::loveu::loveu: Jak Ty biedulko :hmmmm::glaszcze: wygospodarowałaś jeszcze chwilkę żeby nas nawiedzić :Rose: - widzę kiedy wracasz do domu :roll::roll: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Wymazy pobrane, pojechały do laboratorium - czekamy co urośnie :cool3: ...a tu jeszcze do zacałowania :p [IMG]http://images50.fotosik.pl/1406/34bf2cc988f9c320gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/1342/9297bffb93215edegen.jpg[/IMG] ....fajna torba... i Tom...[IMG]http://images40.fotosik.pl/1388/833004a9a50fe7a2gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/1359/f30d2737cab23299gen.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/1350/cef95fa74001c944gen.jpg[/IMG] ....no i na koniec malutki :diabloti: [IMG]http://images37.fotosik.pl/1359/8725adaf0cd22bd4gen.jpg[/IMG] ....uciekam do pracy:lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']No to duża już pannica, niedługo pójdzie do szkoły :evil_lol: :crazyeye: a jaka z niej modystka, zestrojona w biżuterie jak ta lala :razz: :cool3: A to zdjęcie Amandy i Tomika - rozczula :loveu: takie małe szkraby ;) [URL]http://images39.fotosik.pl/1340/0852828daa92c045gen.jpg[/URL][/QUOTE] Już się troszkę zadomowiły, też lubię na nie patrzeć jak leżą powyciągane na środku i pokazują brzuszki, co świadczy, że nie czują się zagrożone :loveu:. Taki małe pieszczoszki..... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']Świetne zdjęcia - mała superowska:) A Amanda co raz to ładniejsza...Tomik oczywiście też wygląda świetnie ale Ama to moja faworyta jest:) I widzę że identycznie śpi na podusi i pod kołderką jak moja Sonta:loveu: Ucałuj Ami prosto w mordaska w te ząbki cudne...:kiss_2: Eeee tam kto by się vetem przejmował - pogadać musi ;)[/QUOTE] Generalnie się nie przejmuję ( ale wiesz jak to jest jak się zbiera nie za swoje grzechy :cool3:) a po za tym ostatnio byłam jak taki starszy, skromny pan był do uśpienia ze swoim 15 letnim rudym psiaczkiem i tak strasznie płakał :-(, że ochrzan od veta dobił mnie do reszty :-(.....Amusia jest już prawie super, jeszcze od czasu do czasu wyrwie się z jazgotem, ale generalnie obsługę tego potworka opanowałam (daje się czesać - cały czas słucha czy gdzieś nie pociągnę :cool3:- obcinamy pazurki -2 łapki jednorazowo, podcinamy włoski na mordusi ). Na spacerki wychodzimy jak mus, bo z jej charakterem to chyba nauczyłaby się korzystać z kuwety, spacerki nie są jej niezbędne ( futerko czarne już jest czarne nie pieprz z solą a białe białe, troszkę na tylnych łapkach przebarwione ;)) Pycho z krzywymi ząbkami wycałowany ;):evil_lol: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[QUOTE][quote name='Iv_']To jest nadzieja na poprawę na froncie zdrowotnym :loveu:[/QUOTE] Mam taką nadzieję, przynajmniej podleczenie stanu zapalnego :roll:, bo suche oko do końca życia :shake: [QUOTE] Fotki śliczne :loveu:, a wnusia Halizko jak Ci podrosła :loveu:[/QUOTE][/QUOTE] A co :loveu: kawał dziewuszki, za 3 tygodnie kończy 2 latka ;):loveu: -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Uciekam do pracy ...... -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Halizka :calus: oj to nie najlepsze wieści :shake: Może te kropelki na oczy trzeba lepiej dobrać. A czemu Tomiś ma zerwany mięsień? Mam nadzieję, że poprawi się Twoim maleństwom, trzymam kciuki :kciuki:[/QUOTE] Jesteśmy już po pierwszej serii - antybiotyk w zastrzyku 10 dni i krople przez 3 tygodnie z nawiązką, teraz przerwa posiew i jedziemy dalej :roll: ( Tomiś ma uszkodzenie po tym urazie kiedy wypadło mu oczko i ktoś wepchnął mu tak niefortunnie, że je uszkodził :cool3::-() [quote name='Osa']:sad::sad::sad: Byłaś u Balickiego? Trzeba iść do specjalisty okulisty a w Lublinie najlepszy jest Balicki. Halizka PW do mnie i jestem...Ja mam strasznie dużo subskrypcji i nie zawsze wyłapię nowe wieści...[/QUOTE] Tak, znam go od lat, operował oczy moich kotów jak zakuły się juką :cool3: mam do niego zaufanie, chociaż denerwuje mnie tym nuraniem mnie :roll:, bo przecież wie, że to psiaki po przejściach.....a ja naprawdę robię dla nich co mogę..... Troszkę weselej, po wczorajszych gościach ... [IMG]http://images41.fotosik.pl/1340/7ff1603b1b189d9cgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/1340/a6f2e38b2d49c9a6gen.jpg[/IMG] Tomiś krasnoludek :lol: Amanda tak mi się skołtuniła ale o włoski na oczkach pamiętam :roll:[IMG]http://images39.fotosik.pl/1340/0852828daa92c045gen.jpg[/IMG] [IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cfc1cd3afb572f51.html#[/IMG]Łóżeczko pańci jest super możemy się zamienić :diabloti: [IMG]http://images43.fotosik.pl/1394/cfc1cd3afb572f51gen.jpg[/IMG] -
Ale się cieszycie z takiej fajnej wiadomości :loveu:, ja też bardzo się cieszę i pozdrawiam :lol:
-
Dla mnie żywy pokarm też jest nie do przeskoczenia :cool3:, moja siostrzenica kiedyś miała węża którego karmiła żywymi myszami, bo kawałka mięsa nie zeżarł (nie ta temperatura :cool3:), musiały być polskie i żywotne żeby nadawały się na polowanie :mad:( kiedyś kupiła wietnamską to oddali bo się nie nadała - przeżyła tydzień tego koszmaru....). Moje persiko - egzoty chodziły z chomikami, pisklęciem jaskółki, zero agresji :lol: Szkoda, że nie wyszło na razie z tymi kotkami, ale myślę, że to jeszcze nie te.....inaczej sobie nie wyobrażam jak z galerią zdjęć....:p:lol:
-
[QUOTE][quote name='panbazyl']Zapomnialam im napisać, że psy żywię barfem - tzn z opiesm co to jest, bo nie wiem czy by wiedziały - wtedy juz na całości krecha, bo toz to surowe i na pewno moje psy by koty zjadly na bank, tylko że psy na barfie wiele lat[/QUOTE] ....no wreszcie weszłam, zaraz mnie obwiesisz ale niestety jesteś w błędzie :D:D:D, pierwszy raz o barfie dowiedziałam się od kociar i powiem Ci szczerze, że moje finanse nie wytrzymały by takiej diety, barf psi to pikuś ;). Więc kilkudniowe myszki, kilkudniowe kurczaki ( w ostateczności mrożone ale żywe fajniejsze :p plus suplementy diety których ceny przyprawiły mnie o zawrót głowy :roll:. Więc u mnie na urozmaicenie jest wołowinka, rybka i czasem pierś z kurczaka a podstawa kulki :roll:. No teraz biorę się za czytanie o miśkach a są po prostu cudne....:lol: