-
Posts
5537 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by haliza
-
Czuje, czuje i na pewno odda podwójnie :p, albo i 10- krotnie:loveu:
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
To co teraz to pikuś bo ten typ tak ma :cool3:, po prostu czasami mamy inne zdanie na ten sam temat :evil_lol:, wrrr...ale żadnego pokazywania ząbków....ale na początku urządzała takie karczemne awantury, że nawet myślałam, że rzuci się na mnie z zębami :crazyeye:wszystko z rąk mi wypadało a ja odskakiwałam od nie jak poparzona :mad:ale raz nie zdążyłam :roll: i okazało się że ona tak strasznie się boi i tak bardzo krzyczy a zamiast mnie ugryźć dotknęła noskiem :crazyeye:i wtedy przestałam zabierać rękę tylko starałam się zawsze ułagodzić i pokazać że nie chcę jej zrobić krzywdy i po 1,5 roku są efekty, wykłóca się ale brzuchol zawsze czeka do wymiziania :smile: już chyba brakowało by mi tych pyskówek :evil_lol: Tomiś to taka przekochana safanduła, są zupełnie inni..... -
Piękne zdjątka, Haneczka super niania :smile: - sama zapomniałam ile Alex przeszedł, wczoraj zajrzałam bo pokazywałam mojej mamie bo przypomniałam sobie, że wysyłałam dla niego opatrunki żelowe, to tylko zwierzątko potrafi wybaczyć wszystko :shake::-( aby tylko okazać mu troszkę serca.....
-
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
O, a ja myślałam, że tylko moja wydaje takie dziwne dźwięki :cool3::evil_lol: przy każdym szybszym dotykaniu, ona wrrrr... a ja wtedy mówię " ja też cię kocham " -
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']I my podczytaliśmy ;) Psiaki- cudaki urocze, ale kocur jest prze-u-ro-czy :) Głaski dla zwierzyńca :)[/QUOTE] [COLOR=#006400][B]Witamy, witamy i dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy czasami na nowinki [/B][/COLOR]:smile: -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
[quote name='marmosia']Witamy cioteczkę, witamy :)[/QUOTE] Troszkę poczytałam ale myślę, że zejdzie mi do niedzieli - biedna maleńka, ale teraz wygląda zjawiskowo:loveu: -
[quote name='Ela&Puch']boskie zdjęcia pozdrawiamy was kochana rodzinko Alexa , my w poniedziałek sterylizacja Lilly troche sie boje ale bedzie dobrze a Blekuś pomalutku pomalutku nigdzie sie nie spiesząc bo słabiutki spacerki w ubrankach zalicza z radościa i cieszy jeszcze nasze serca i jest z nami :)[/QUOTE] Trzymam kciuki za Lilly i oczywiście dla Blekuśa mizianka......
-
W moim awatarku jest Stinuś, ślepy ale na szczęście słyszał, wiem ile kosztuje nawiązanie więzi z takim zwierzaczkiem. To był spory psiak i tak przerażony, że umieraliśmy obydwoje, a kiedy zaczęło być super on odszedł. Alex jest cudownym zwierzątkiem i Twoja miłość będzie jego oczami ja to wiem i Ty to wiesz. Nigdy nie zrozumiem skąd w ludziach tyle okrucieństwa....a niektórym, mającym szczęście uda się zaznać jeszcze miłości - więc cieszmy się razem z nimi....
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']oj tam oj tam psowy :diabloti: Kocur jest The Best :evil_lol: :cool3: Mój ulubieniec :p Chociaż kudłaczom Amandzie i Tomikowi też niczego nie brak, słodziaki :loveu: ;) :evil_lol: No i wnusia to też cukiereczek :lol: :razz:[/QUOTE] O, jak miło :loveu:. Ostatnio nic nie mamy nowego w temacie foto, ale może jutro coś się uda :p. Ami troszkę wystrzygnięta, a przez problemy z oczkami nie mogę zafundować jej kucyków :shake:( ale myślę, że akurat ona ma inne zdanie na ten temat:cool3::evil_lol:) -
Pokochana marmosiowa i brosowa Shih Tzu Agusia - cudowna królewna MA DOM
haliza replied to bros's topic in Już w nowym domu
Witam i zaznaczam do poczytania :loveu: -
[quote name='Bgra']biedactwo,ile musiało wycierpieć,mała kruszynka,aż strach pomyśleć co przeżyła dość miała w życiu pod górkę,nie eksperymentuj,żeby nie zaszkodzić jak przez tą dogo to się strasznie płaczliwa zrobiłam:-( zaniepokoiłam się swoim stanem emocjonalnym:cool3:kiedy popłakałam się ze wzruszenia,bo moja koleżanka kupiła mężowi kwiatek w doniczce bez okazji,a ona raczej z tych...zimny wychów cieląt:razz: cioteczko Oso już biegnę na bazarek chociaż podrzucić:smile:[/QUOTE] Mnie też dogo zrujnowało emocjonalnie, kiedyś podeślę Ci wątki mich poprzednich misiaczków....a Ami może kiedyś prawie zapomni o przeszłości, bardzo bym chciała... [quote name='Bgra']na wspominki mi się zebrało [IMG]http://i39.tinypic.com/217z7r.jpg[/IMG] Hana z adopcyjną mamcią:)pierwszy dzień w domku:)[/QUOTE] Fajne te wspominki , ja termoforek rybkę miałam dla kociaczków :-)
-
[quote name='Osa']Cioteczki - pogadamy kiedy indziej zalatana jestem okropnie - tylko na bazar wpadam żeby zaktualizować. Halizka na razie nie stosuj u Ami żadnych odżywek- z alergikami jest zasada - im mniej chemii tym lepiej.[/QUOTE] Tak właśnie myślałam, i bałam się, że zacznie się wygryzać :shake: - miałam takiego :roll: myty tylko w szarym mydle :roll: a jak go ugryzła pchła na wsi to wygryzł dziurę jak pięść (nawet vet nie wiedział co się stało:cool3:, aż sama doszłam) a łapy nie umyte z błotka na łące zjadł całe opuszki :shake:( moi panowie tak nim się opiekowali bo ja byłam na wyjeździe:mad:) więc z Ami jestem ostrożna :p
-
Nie, nie żadne głupoty :roll:, tylko jak psiak jest od zawsze u Ciebie to inaczej, ale Ami była z pseudo :-(, na pośladkach i ogonku miała łyse placki, zoraną, brunatną grubą skórę jak u słonia :-(, myślałam, że tak zostanie już na zawsze :shake:. Każde dotykanie tej skóry kończyło się tym, że gryzła te miejsca do krwi i dlatego do dzisiaj boję się każdego eksperymentu - ale chciałabym, żeby miała ładne futerko :roll::loveu:
-
Młody PEKIŃCZYK TOMIK już w kochającym domku u halizy!!!
haliza replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za odwiedziny :smile:, że też mój grubas robi taką furorę :cool3::evil_lol: a przecież to wątek psowy a nie miau :eviltong: -
[quote name='Bgra']mówisz masz,ale co dla jednego dobre... więc do oczu żel z firmy Hery,jak dla Hany najlepszy,bardzo wydajny szampon też z Hery -Peaux Sensibles Shampooing dla alergików na razie odżywkę mamy z firmy Oster-truskawkową,ale pora na zmianę muszę jeszcze poszukać czegoś,odżywki p/kołtunom,taka do czesania,bo na razie to stosujemy jedwab Bio-silk[/QUOTE] Oczy to moje maleństwa mają na lekach ( Tomik oko uszkodzone a Ami suche oko :shake:) :roll:, szampon to miałam Vetriderm dla alergików a odżywki nie stosowałam :oops: bo bałam się, że będzie jeszcze gorsze ciamkanie :oops::cool3:
-
[quote name='Bgra']już biegnę na wątek,dziękuję:) mówisz bielusieńkie,a jak się pięknie brudzą:crazyeye: miałam problem z doborem szamponu dla Hany,nareszcie trafiłam 100 % zadowolenia i dopiera jak trzeba:)Alusiowi też pasuje:lol:[/QUOTE] To chcę poznać tę tajemnicę, ja nie mogę dobrać, szczególnie dla Ami :roll: - jest wrażliwa i ciągle się ciapie. Nie wiem na ile ją drażni a na ile to nerwowe :roll:
-
Nawet się udało :roll:, ale misiaczki są takie bielusieńkie, że aż zazdroszczę
-
[quote name='Bgra']podejrzenia,że zwierzaki mają swoją galerię mam[URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif[/IMG][/URL]poproszę o link:)[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-M%C5%82ody-PEKI%C5%83CZYK-TOMIK-ju%C5%BC-w-kochaj%C4%85cym-domku-u-halizy"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185976-Młody-PEKIŃCZYK-TOMIK-już-w-kochającym-domku-u-halizy[/URL]!!! Nie wiem czy dobrze podałam ten wątek :oops:
-
[quote name='Bgra']miałam raczej na myśli długość sznupolka:) kotów to ja się trrrochę boję:(serio,mam respekt,chyba,że jakaś bida stanie mi na drodze to może i strach przejdzie:)[/QUOTE] A no tak, nie załapałam :roflt:- nie ma czego, ja mam też plaskate więc teraz to jedna rodzina :megagrin:
-
Skąd ja to znam:lol:, u nas też koty miały być wydepilowane, ale codziennie jak wstałam to jakoś tak dziwnie pachniały wodą kolońską :diabloti:a podobno ich kłaki czepiały się do szkieł kontaktowych :roll:, takie gadanie często rozmija się z rzeczywistością :evil_lol: - ale po co komuś rozjaśniać świat, niech żyje w nieświadomości :p:eviltong:
-
[quote name='Bgra'][URL="http://emotikona.pl/emotikony/"][IMG]http://emotikona.pl/emotikony/pic/0LOL.gif[/IMG][/URL] ja miałam jamnika:)no dobra...w typie,ale pyszczek długi jak należy:) moja Stefanka odeszła nagle,w niecałą godzinę,tętniak najprawdopodobniej po półtorej miesiąca była już Hana...ja zawsze popadam ze skrajności w skrajność:)[/QUOTE] A tam, nie taka znowu skrajność :smile:, tyle, że bezwłosy na kudłaty - u mnie różnica ogromna, ale zawsze kudłate :p
-
[quote name='Bgra'] gdybym tylko mogła,miałabym jeszcze więcej plaskatych:)[/QUOTE] Dla mnie to nowe doświadczenie z takimi gabarytami ;), zawsze miałam psiaka tak 23 kg w górę :evil_lol: więc początki były ciężkie :mad:, ale żeby się nie rozczulać od razu wzięłam 2 sztuki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Bgra']witamy się pięknie:)toż my jak rodzina:) cioteczka Osa to dla nas bliska osoba:)wspaniały człowiek[/QUOTE] [quote name='marmosia']Plaskatych :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] ......i szczęśliwych :bigcool::Cool!::sweetCyb:
-
Całe szczęście, że szybciej trafiła na podusię w domku- (chociaż u Kasi prawie domowo)
-
No i my znaleźliśmy Alexa,jaka to cudowna parka białasków :p:evil_lol:. Nasze korzenie też są w Kocim Świecie :roll:.